Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Tak Twardy, kiedyś myślano tak o kulturystach i zapaśnikach. Chłopaki kręcą piruety maja duzo koleżanek a inni maczo hetero siedzą z browarami pod blokiem i mają dużo kolegów a koleżanek ni hu ja. Tak to jest z tymi pedałami.
 
Kur...de. Do końca nie powiedzieli, że Stoch odpuścił quali i siedziałem jak głupi czekając na jego skok...
 
@matihanys nie tylko ale mógłbym sobie na spokojnie dajmy na to po piwko zejść czy nawet przełączyć na moment na coś innego nie bojąc się, że przegapię skok Kamila. Zresztą wspominałem wcześniej już, że prócz Stochowi w dzisiejszym konkursie będę kibicował Kasaiemu.
 
No brawo! I jeszcze raz brawo! Nie wiem jak Wy panowie, ale ostatni raz takie emocje miałem podczas finiszu Kowalczyk z Bjoergen na 30km :D
 
0,003s szybciej od Holendra !!!



Yeah, Polacy nie bawią się w jakieś tam srebra czy brązy :-) Złoty Zbyszek!
 
mina holenderskiego legolasa bezcenna :)



3x złoto = 300% normy,a może być lepiej :-)
 
Rozjebał system. Ten finisz Holendra i ta przesuwajaca sie kreska, to bylo coś nieprawdopodobnego i nei wiem czemu mówiłem na tą kreskę ZBYSZEK BIEGNIJ !:) Nie no dużo radości człowiekowi takie coś daje.
 
Holandia, potęga panczenów i przegrać z gosciem z kraju, gdzie nie ma ani jednego krytego toru do łyżwiarstwa szybkiego.
 
slay to tylko pokazuje jak Brodka jest utalentowany i ile musi sie poswiecac wyjezdzacac za granice zeby trenowac
 
Back
Top