ZELAZNAREKA

Dżejson wstawił w swoją sygnaturę że wypierdala :beczka: Ciekawe ile wytrzyma i pod jakim nowym nickiem wróci, obstawiam że wariacja nt. Johna Locke :mjsmile:
 
@poskramiaczRencistow

Tęsknicie co. Nikt tak dobrze nie śledzi najnowszej fali undergroundu jak ja.

Kto wam rozpracuje Javiera, czarnego Kamila, Wutera, Millera,Wane,Spazmy,Hrabie,Gieta czy innego newcomera.

Ale jak się wszystkich banuje to forum umiera.

Rocksi umieją grać w te klocki, Wy nie.

Wy zacofani zatrzymaśliscie się pewnie na Okekelu i Asterze i kozia wiecie co kipi w podziemiu.

Ale jak się usuwa eksperta od undergroundu to później tak jest.
 
@poskramiaczRencistow

Tęsknicie co. Nikt tak dobrze nie śledzi najnowszej fali undergroundu jak ja.

Kto wam rozpracuje Javiera, czarnego Kamila, Wutera, Millera,Wane,Spazmy,Hrabie,Gieta czy innego newcomera.

Ale jak się wszystkich banuje to forum umiera.

Rocksi umieją grać w te klocki, Wy nie.

Wy zacofani zatrzymaśliscie się pewnie na Okekelu i Asterze i kozia wiecie co kipi w podziemiu.

Ale jak się usuwa eksperta od undergroundu to później tak jest.
:najmancoty:
 
Jeszcze nie zbanowaliście tego idioty? Niesamowite.

@poskramiaczRencistow

Tęsknicie co. Nikt tak dobrze nie śledzi najnowszej fali undergroundu jak ja.

Kto wam rozpracuje Javiera, czarnego Kamila, Wutera, Millera,Wane,Spazmy,Hrabie,Gieta czy innego newcomera.

Ale jak się wszystkich banuje to forum umiera.

Rocksi umieją grać w te klocki, Wy nie.

Wy zacofani zatrzymaśliscie się pewnie na Okekelu i Asterze i kozia wiecie co kipi w podziemiu.

Ale jak się usuwa eksperta od undergroundu to później tak jest.
@Drzewo weź im ogarnij jakiś pokój bez klamek po znajomości :confused:
 
znowu żelaznaciota probował nawiązać przyjaźń między jego alter ego?
1782218887548.jpeg
 
Back
Top