Zdjęcia z życia wzięte

No to teraz mieszacie dwie różne sprawy. Jaja od teściów, czy "od babki" ze wsi to może i tak ale jak Wam się wydaje, że gdy chłop na wsi hoduje kury na jaja na sprzedaż i one są takie jak te "od babci" i lepsze niż w markecie to jesteście mocno naiwni.
 
No to teraz mieszacie dwie różne sprawy. Jaja od teściów, czy "od babki" ze wsi to może i tak ale jak Wam się wydaje, że gdy chłop na wsi hoduje kury na jaja na sprzedaż i one są takie jak te "od babci" i lepsze niż w markecie to jesteście mocno naiwni.
Mówię za siebie, wiem czym karmią teściowie swoje Kury i wiem że są dużo lepsze niż te ze sklepu.
 
Mówię za siebie, wiem czym karmią teściowie swoje Kury i wiem że są dużo lepsze niż te ze sklepu.
Dokładnie, o to mi chodzi. A jak kupujesz "od chłopa" co wyszystkim jajka sprzedaje to on pierdoli to i ładuje kurom pasze byle tańsze bo musi zarobić i wtedy takie jaja czym się różnią od sklepowych?
 
Dokładnie, o to mi chodzi. A jak kupujesz "od chłopa" co wyszystkim jajka sprzedaje to on pierdoli to i ładuje kurom pasze byle tańsze bo musi zarobić i wtedy takie jaja czym się różnią od sklepowych?
Nie mają stempelka na skorupie? :awesome:
 
Part2.
Jak pomyślę, że ludzie jedzą w maku
:beczka:
20221223_124826.jpg
 
Part2.
Jak pomyślę, że ludzie jedzą w maku
:beczka:
Ale porcja jak dla @Baasteek a a nie wielkiego skurwysyna :awesome:
Zdjęcia od syna z Thailandii
View attachment 52607
Powiedz mu, żeby uważał na shemale :lol:
View attachment 52612
Wesołych świąt kurwie.

A na pasterkę
View attachment 52613
Holenderska żelka, bardzo dobre polecam :redford::corn:
Widzę Polska paczka przyszła na wyspę
Cola zero, widac sportowiec :awesome:
Nie to co @Siwy25_1
 
Ale porcja jak dla @Baasteek a a nie wielkiego skurwysyna :awesome:

Powiedz mu, żeby uważał na shemale :lol:

Widzę Polska paczka przyszła na wyspę

Nie to co @Siwy25_1
75 gr ryżu, 300 mięsa to całkiem w porządku porcja. Zjedz taki posiłek 6-7 razy dziennie i mi powiedz że mało.
:roberteyeblinking:
A cola na wigilię i sylwestra.
 
Back
Top