Zawodnicy, którzy przydaliby się KSW.

ja to się pytam kiedy Ashkam będzie walczył i co z Soldicem, podobno kontrakt do 19 lipca ma
 
ja to się pytam kiedy Ashkam będzie walczył i co z Soldicem, podobno kontrakt do 19 lipca ma

Askham widać nie po drodze Martinowi, bo narzekał że nie wiadomo jak tam po Covidzie angol się będzie prezentował.

A Soldić powinien jeszcze zawalczyć zanim go puszczą do UFC za wszelką cenę i zrobić mu pożegnanie z pompą, bo KSW powinno się nauczyć korzystać z tego że zawodnicy się potrafią u nich mocno wybić.
 
Piechota powinien moim zdaniem się odkuć w innej federacji, to samo Fabiński, powinni dać jedną dobrą walkę z dobrym przeciwnikiem i potem uderzać do ksw. Wojciechowski jak najbardziej, do 93kg są potrzebni ludzie.

Od siebie także bym dodał:
Filip Stawowy (9-2) - Nie wiem jak z Aresem, ale tam przeciwnik mu wypadł i jest pewnie wolnym zawodnikiem, to mógłby pójść do ksw, raczej na ufc nie ma co liczyć.
Konrad Rusiński (4-0) lub Łukasz Siwiec (6-1) - Wygrany tej walki powinien znaleźć się w KSW.
Piotr Wawrzyniak (9-5) lub Adam Łaguna (6-1) - Tak samo jak wyżej, z tym że moim zdaniem Wawrzyniak po ostatniej walce w której pokazał się świetnie już powinien być w ksw i byłby na pewno ciekawym wzmocnieniem kategorii średniej.
Stawowy już jest, Wawrzyniak dzisiaj pokazał, że zasługuje. Ciekawe jak pokażą się za tydzień Siwiec i Rusiński.
 
Zobaczyłbym klebera z powrotem i Dawid Zawada Ariane Lipsky Oskar Piechota.Bartosz Fabinski Rafał Heretyk.
 
Zobaczyłbym klebera z powrotem i Dawid Zawada Ariane Lipsky Oskar Piechota.Bartosz Fabinski Rafał Heretyk.
Od Ariany się odjeb nadal jest w ufc I jeszcze się odbije.
Co do reszty sprawa jest dość kłopotliwa bo ich bezpośrednie angaże dały by realne porównanie herosów Ksw z światowymi średniakami.
Myślę że Ksw obawia że w takim porównaniu nie wypadną najlepiej dlatego nie biorą polskich odpadów z ufc.
Przejechali się już na odpadach z Anglii Ale oni są z zagranicy więc można to było zatuszować.
 
No to właśnie ja bym to zobaczył jak dziadzia leję balasa na dziurę.
Ciekawe jaką wtedy by miał wymówkę.
Gdyby to się miało odbyc w kraju, gdzie jest coś takiego jak komisja lekarska to by mu nikt nie pozwolił walczyć. Co było z McSweeneyem w Irlandii... Kiedyś w końcu w tej Polsce na gali dojdzie do tragedii
 
Gdyby to się miało odbyc w kraju, gdzie jest coś takiego jak komisja lekarska to by mu nikt nie pozwolił walczyć. Co było z McSweeneyem w Irlandii... Kiedyś w końcu w tej Polsce na gali dojdzie do tragedii
On chce walczyć z najlepszymi i coś mówił o śmierci w ringu.
Kelnerze make it happen!
Potem kawul film nakręci i będzie kolejny REKORD!
 
On chce walczyć z najlepszymi i coś mówił o śmierci w ringu.
Kelnerze make it happen!
Potem kawul film nakręci i będzie kolejny REKORD!
Szczerze to ta walkę na zasadach KB się ciężko oglądało. Zimmerman w ciąży, a Rozalski potykajacy się o własne nogi. Żal było aż patrzeć na to.
 
Kacper Formela, o ile nie uderzy od razu w UFC, ew jakiś CW by się tam wybić do USA.

No i oczywiście Czyżewska.
 
Back
Top