Zawodnicy, którzy przydaliby się KSW.

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight
W tym wątku dajemy młodych, bądź też obiecujących, którzy mogliby urozmaicić swoje kategorie wagowe w ksw. (Oczywiście zawodnicy zakontraktowani z organizacjami uznawanymi za lepsze typu ufc, bellator, aca nie wchodzą w grę)
Moje propozycje:

Predrag Bogdanović 12-0 - 25 letni zawodnik z Serbii, mistrz serbskiej organizacji SBC, w 2021 roku stoczył 6 walk.

Karol Żołowski 4-0 - W kategorii ciężkiej jest posucha jak na razie w ksw, więc taki zawodnik jak najbardziej powinien dostać kontrakt, w ostatniej walce wygrał dość sprawnie z faworyzowanym Patrykiem Dubielą. Widać też, że ten zawodnik myśli podczas swojej walki, co jest rzadko spotykane u zawodników w kategorii ciężkiej.

To są moje dwie propozycje, jeżeli też macie jakieś to dawajcie je śmiało, z argumentacją dlaczego akurat oni powinni się znaleźć w ksw.
 
Oskar Piechota, Kamil Wojciechowski, Bartosz Fabiński - powodów podawać nie muszę.
Piechota powinien moim zdaniem się odkuć w innej federacji, to samo Fabiński, powinni dać jedną dobrą walkę z dobrym przeciwnikiem i potem uderzać do ksw. Wojciechowski jak najbardziej, do 93kg są potrzebni ludzie.

Od siebie także bym dodał:
Filip Stawowy (9-2) - Nie wiem jak z Aresem, ale tam przeciwnik mu wypadł i jest pewnie wolnym zawodnikiem, to mógłby pójść do ksw, raczej na ufc nie ma co liczyć.
Konrad Rusiński (4-0) lub Łukasz Siwiec (6-1) - Wygrany tej walki powinien znaleźć się w KSW.
Piotr Wawrzyniak (9-5) lub Adam Łaguna (6-1) - Tak samo jak wyżej, z tym że moim zdaniem Wawrzyniak po ostatniej walce w której pokazał się świetnie już powinien być w ksw i byłby na pewno ciekawym wzmocnieniem kategorii średniej.
 
Piechota powinien moim zdaniem się odkuć w innej federacji, to samo Fabiński, powinni dać jedną dobrą walkę z dobrym przeciwnikiem i potem uderzać do ksw. Wojciechowski jak najbardziej, do 93kg są potrzebni ludzie.

Od siebie także bym dodał:
Filip Stawowy (9-2) - Nie wiem jak z Aresem, ale tam przeciwnik mu wypadł i jest pewnie wolnym zawodnikiem, to mógłby pójść do ksw, raczej na ufc nie ma co liczyć.
Konrad Rusiński (4-0) lub Łukasz Siwiec (6-1) - Wygrany tej walki powinien znaleźć się w KSW.
Piotr Wawrzyniak (9-5) lub Adam Łaguna (6-1) - Tak samo jak wyżej, z tym że moim zdaniem Wawrzyniak po ostatniej walce w której pokazał się świetnie już powinien być w ksw i byłby na pewno ciekawym wzmocnieniem kategorii średniej.
Wawrzyniak już był, wyłapał od Polskiego Wanderleja.

Salima w KSW bym zobaczył, Adama Wieczorka i Aslambka w lekkiej no i jednak tego Heldzika bo w powrót do UFC nie wierzę.
 
Piechota powinien moim zdaniem się odkuć w innej federacji, to samo Fabiński, powinni dać jedną dobrą walkę z dobrym przeciwnikiem i potem uderzać do ksw. Wojciechowski jak najbardziej, do 93kg są potrzebni ludzie.

Od siebie także bym dodał:
Filip Stawowy (9-2) - Nie wiem jak z Aresem, ale tam przeciwnik mu wypadł i jest pewnie wolnym zawodnikiem, to mógłby pójść do ksw, raczej na ufc nie ma co liczyć.
Konrad Rusiński (4-0) lub Łukasz Siwiec (6-1) - Wygrany tej walki powinien znaleźć się w KSW.
Piotr Wawrzyniak (9-5) lub Adam Łaguna (6-1) - Tak samo jak wyżej, z tym że moim zdaniem Wawrzyniak po ostatniej walce w której pokazał się świetnie już powinien być w ksw i byłby na pewno ciekawym wzmocnieniem kategorii średniej.
KSW to idealne miejsce żeby się odkuwac
 
Conor McGregor
Charles Oliviera
Francis Nagabubbum
Jon Jones
Jan Blachowicz
Dustin Poirier
Mateusz Gamrot
...
139 Usman
140 Leon Edwards
Oj, niektórzy nie potrafią czytać
W tym wątku dajemy młodych, bądź też obiecujących, którzy mogliby urozmaicić swoje kategorie wagowe w ksw. (Oczywiście zawodnicy zakontraktowani z organizacjami uznawanymi za lepsze typu ufc, bellator, aca nie wchodzą w grę)
 
Rafał Haratyk do wzięcia.
Haratyk by chciał dobre pinionszki. Oniszczuk dostal od Bellatora ponoć 10x wincy niż z Cyrku a Haratyk ta sama waga i dużo lepszy rekord w ACA.

Wojek dzisiaj w wywiadzie dla Mariusza Ciulewicza powiedział, ze ooo oni juź mają tak mocną 84kg, że przynajmniej do września nie ma dla niego miejsca a potem coś tam jeszcze pokłamał.
 
Haratyk by chciał dobre pinionszki. Oniszczuk dostal od Bellatora ponoć 10x wincy niż z Cyrku a Haratyk ta sama waga i dużo lepszy rekord w ACA.

Wojek dzisiaj w wywiadzie dla Mariusza Ciulewicza powiedział, ze ooo oni juź mają tak mocną 84kg, że przynajmniej do września nie ma dla niego miejsca a potem coś tam jeszcze pokłamał.
Kocham takie wymówki że strony Ksw kiedy ich na kogoś nie stać lub dany zawodnik ma ich w dupie;)
Ksw ma ta silną wagę średnią że mogli by zrobić gale pod tytułem Arcade Mode dla soldica I pewnie dalej nie było by to dla niego wyzwanie;)
Trochę przesadzam Ale Wojek sam zaczyna;)
Tylko nie mam pomysłu na finałową walkę w mortalu był goro tu by pasował pudzii tylko dodatkowych rąk mu nie dorobią, macie pomysły jak można by zmasterować pudziana żeby walka miała sens?
A tak serio to muszą ściągać jakichś zawodników którzy mają renomę na światowym podwórku bo nawet jeżeli mają kilka prospektów to jeżeli chcą rozwijać markę za granicą muszą ich trochę pod hypować tak jak to zrobili z mamedem dając mu co prawda zawodników często mocno po primie Ale nadal popularnych w świecie mam.
Np. Teraz wolni są Shlemenko czy Theodoru...
 
W tej chwili potrzebujemy rywala na odbudowanie dla Izu. Jakieś propozycje?
1653773878741.png
 
Back
Top