Zaproszenie na MMA tracker

Już mnie Taran zapewniał i wynik widzicie wyżej. Nie zapraszam kolejnych osób które nie wiedzą o co chodzi w seedowaniu, potem mnie blokują. Poza tym aktualnie nie mam wolnych zaproszeń.
Ile razy mam mówić... ściągnąłem 1 pojedyncza galę i paczkę gal Glory i przez cały czas udostępniałem, ale nikt nie ściągał, więc nie rozumiem na cholerę blokują dostęp? Bzdura i tyle... Trzeba polować na pliki, które są na czasie, bo w przeciwnym razie "you are not allowed to download". JBMNT.
 
Możesz to powtarzać tyle razy ile chcesz, to nie zmieni sposobu działania trackera i seedowania. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć na czym to polega.
Qr.. ale co źle robiłem? Co mogę za to, że interesuje mnie "klasyka" sportów walki...
 
Qr.. ale co źle robiłem? Co mogę za to, że interesuje mnie "klasyka" sportów walki...
Bo to jest ten problem z Wami. Na trakerze mają w dupie co Cię interesuje, chcesz pobierać musisz seedować. Dlatego jak masz na szczycie listy 2 pliki po 500GB free leech gdzie liczy tylko upload to się je pobiera. I możesz sobie ściągać klasyki ile Ci się podoba.
 
Bo to jest ten problem z Wami. Na trakerze mają w dupie co Cię interesuje, chcesz pobierać musisz seedować. Dlatego jak masz na szczycie listy 2 pliki po 500GB free leech gdzie liczy tylko upload to się je pobiera. I możesz sobie ściągać klasyki ile Ci się podoba.
to trzeba to wytłumaczyć na samym początku... zanim się kogoś zaprosi panie Moderatorze.
 
to trzeba to wytłumaczyć na samym początku... zanim się kogoś zaprosi panie Moderatorze.
Teraz dojebałeś :)
Gdy ktoś wchodzi do tego wątku i chce zaproszenie - zakładam że wie o co chodzi. Bo po pierwsze ogarnia torrenty, po drugie, przeczytał wątek i wie co i jak. Widocznie nie, panie użytkowniku.
 
ktos nie rozumie idei prywatnego trackera? ok, zapraszam na peby i piratebeje, nikt nie zmusza do posiadania konta na ememejtrakerze
 
moze ktos posiada zaproszenie na polishtracker?? lub inny polski tracker z tutorialami i ebookami ?
na potwierdzenie ze nie jestem pijawka podesle staty z IPT.
 
@volium1990
java.png

css.png
 
@Grzechu Mogę mieć do Ciebie prośbę o to samo>? Wcześniej popełniłem błąd, nie wiedziałem jak to dokładnie działa, że trzeba coś popularnego ściągnąć i udostępnić. Ściągnąłem od razu gale pride, 100 gb, i przez kilka miesiecy udalo sie wyslac 7,4 GB :( Teraz wiem co zrobic i chcialem prosic o jeszcze jedno zaproszenie na [email protected] . Da rade? Bo halibuty pływają w mma, bez mma zdechną.
 
Grzechu, pytanie głównie do Ciebie. W Peerach mam po maksymalnie 2-5 polczaconych z 21. To normalne? Wylaczylem zapore, antywira, a mam caly czas w kreatorze ustawien zamkniety port. Znasz sie, wypowiedz sie @Grzechu
 
Jezeli to jest torrent to nie chce zaproszenia, bo nie mam ochoty miec pobodki o 6 rano.Nie uzywam torrentow,wole warezy.
 
@kaczka41 mi obiecałeś pamiętam o tym... :P dawaj bo wiem na czym to polega i nie będę pijawką... najwyżej na następną galę z Tobą będę jechał w bagażniku :). Na dysku mam 750 GB gal UFC więc jest co seedować (większość w 720p) ale chodzi mi o to że jak wstanę rano po gali a jej nie oglądałem to abym mógł szybko ją ściągnąć a nie czekać na thepiratebay dopiero :)
@antysystemowiec Torrenta też trzeba umieć używać...
 
@kaczka41 mi obiecałeś pamiętam o tym... :P dawaj bo wiem na czym to polega i nie będę pijawką... najwyżej na następną galę z Tobą będę jechał w bagażniku :). Na dysku mam 750 GB gal UFC więc jest co seedować (większość w 720p) ale chodzi mi o to że jak wstanę rano po gali a jej nie oglądałem to abym mógł szybko ją ściągnąć a nie czekać na thepiratebay dopiero :)
@antysystemowiec Torrenta też trzeba umieć używać...

Oki. Daj maila, Tu ew. sms-em :)
Bo wszelkie PW już pokasowałem
 
Back
Top