Zaproszenie na MMA tracker

moża prosić raz jeszcze o zapro?
Po tym jak mi 6 zapro usunęli bo lenie nie seedowali, mam tylko 1 do wydania i już zaklepane przez jednego lenia co to miał się odezwać z mailem @defthomas. Ale za kilka GB będę miał kolejne więc jak nie dostaniesz w tym czasie to Ci wyśle.
 
Po tym jak mi 6 zapro usunęli bo lenie nie seedowali, mam tylko 1 do wydania i już zaklepane przez jednego lenia co to miał się odezwać z mailem @defthomas. Ale za kilka GB będę miał kolejne więc jak nie dostaniesz w tym czasie to Ci wyśle.
a jak dużo trzeba seedować? więcej niż się ściąga czy jest jakiś pułap?
 
nie mam niestety a prosze dlatego bo wymieniłem niedawno system a tych haseł nigdzie nie pozapisywałem i nie pamiętam :D
 
Troche więcej, ale są dni że wszystko jest free leech i można pobierać i tylko ratio rośnie.
no to nie najgorzej, chociaż z moimi proporcjami pobierania do wysyłąnia to na jedną galę pobraną bym musiał mnóstwo czasu wysyłać. :/
 
chociaż z moimi proporcjami pobierania do wysyłąnia to na jedną galę pobraną bym musiał mnóstwo czasu wysyłać. :/
czyli słabo, bo zazwyczaj mniej się wysyła niż pobiera na 1 pliku. raczej free leech czy inne pliki robią ratio, chyba ze jest sie pierwszym w kolejce do pobierania, ale jak sie pracuje to ciezko.
Ja duzo sam uploaduje to jakos idzie ;)
mma.png

Ratio powyżej 1 nie usuną, większość przeze mnie zaproszonych ma ratio na poziomie 0,02 więc...
 
czyli słabo, bo zazwyczaj mniej się wysyła niż pobiera na 1 pliku. raczej free leech czy inne pliki robią ratio, chyba ze jest sie pierwszym w kolejce do pobierania, ale jak sie pracuje to ciezko.
Ja duzo sam uploaduje to jakos idzie ;)
mma.png

Ratio powyżej 1 nie usuną, większość przeze mnie zaproszonych ma ratio na poziomie 0,02 więc...
ja pobieram po kilka mb/s a wysyłam po paredziesiąt kb/s :p
 
Zaprosisz mnie? Już teraz wiem na czym to polega...
na chacie mówiłem że nie zaproszę Cię wiecej, ale w sumie jak tak ładnie prosisz i będziesz seedował to Cię zaproszę.... Jak nie zobaczę poprawy to będzie ban na cohones.
podaj maila.
 
Ja też prosze jeśli ktoś ma. Miałem i nie zczaiłem o co chodzi. Chujowo się z tym czuje troche.
 
@o%owany
A nie zapraszałem Cię już?

To nie Twój słaby wynik?
nie mam pojęcia grzechu czy to moje. Nie zdazyłem nic seedowac na mmatrackerze, gdyż tak jak wcześniej wspomniałem chwile po zaproszeniu miałem czyszczenie kompa wiec niewiele moglem zrobic. Moge Cie zapewnic ze tym razem bedzie inaczej.
 
Już mnie Taran zapewniał i wynik widzicie wyżej. Nie zapraszam kolejnych osób które nie wiedzą o co chodzi w seedowaniu, potem mnie blokują. Poza tym aktualnie nie mam wolnych zaproszeń.
 
Back
Top