Zaproszenie na MMA tracker

Witam
Posiada ktos zaproszenie na MMAtracker ?
W tym tygodniu mamy gale w czwartek i w piatek , niestety mam w tym tygodniu nocna zmiane w pracy :/
Kazda gale ogladam na zywo teraz niestety nie mam jak zobaczyc i zalezy mi na tym aby wlasnie z mmatracker to sciagnac

Zostawiam swoj email: [email protected]
 
Witam
Posiada ktos zaproszenie na MMAtracker ?
W tym tygodniu mamy gale w czwartek i w piatek , niestety mam w tym tygodniu nocna zmiane w pracy :/
Kazda gale ogladam na zywo teraz niestety nie mam jak zobaczyc i zalezy mi na tym aby wlasnie z mmatracker to sciagnac

Zostawiam swoj email: [email protected]

Nie wysylac juz bo dostalem :)
 
Ma ktos zaproszenie na MMAtacker ?
ratio.jpg

Jak ktoś tak dobry [email protected]
 
Rzuci ktoś zaproszeniem? :pray:

Ktoś Ty? Masz już zapro? Potrafisz działać na Torrentach, czy jak pijawa bedziesz ssać?

Również bardzo ładnie bym prosił.
Ktoś Ty? Masz już zapro? Potrafisz działać na Torrentach, czy jak pijawa bedziesz ssać?
Ma ktos zaproszenie na MMAtacker ?
View attachment 3618
Jak ktoś tak dobry [email protected]
Ktoś Ty? Masz już zapro? Potrafisz działać na Torrentach, czy jak pijawa bedziesz ssać?
 
Witam!

Również jestem wielkim fanem mma, bardzo zależy mi na dostępie do treści mma. Za zaproszenie z góry dzięki. Mój mail [email protected]

Pozdrawiam serdecznie
 
Cześć,
byłbym bardzo wdzięczny, gdybym otrzymał zaproszenie, ponieważ na trackerze jest content, którego nie mogę nigdzie indziej dorwać, ze swojej strony mogę jedynie zaoferować brak pisania jakich kolwiek postów i seedowanie do momentu zwielokrotnienia tego co sam pobrałem.
Mój mail [email protected]
Z góry dziękuję
:heart:
 
Back
Top