Zaproszenie na MMA tracker

Dlatego też, ode mnie na pewno nie dostaniesz ;)

Mam 4 zaproszonych. 3 zablokowanych już (albo z warnami za ratio) , a jeden świeżak, nie zaczął nic robić - więc to akurat oki :)
Kaczucha,ja na 99% nie bede pijawa.1% sobie zostawiam bo nigdy nie mow nigdy xd
 
Daj dowód, ze mówisz prawdę...(jakis screen tam gdzie działasz)
Nie uzywam torrentow bo nie mam zamiaru miec pobudki o szostej rano.Sciagam z warezow/serwerow hostujacych pliki.Jako,ze mmatracker jest prywatnym trackerem to nie mam stracha by z niego korzystac.Skoro nie mam jak udowodnic to pewnie nie dasz, a prosic sie nie bede.
 
Nie uzywam torrentow bo nie mam zamiaru miec pobudki o szostej rano.Sciagam z warezow/serwerow hostujacych pliki.Jako,ze mmatracker jest prywatnym trackerem to nie mam stracha by z niego korzystac.Skoro nie mam jak udowodnic to pewnie nie dasz, a prosic sie nie bede.

Nie dam, bo domyślam sie , jak to sie skończy. Tu nie wystarczy tylko zostawić kompa w trybie seed po ściągnięciu. Pondro
 
Nie dam, bo domyślam sie , jak to sie skończy. Tu nie wystarczy tylko zostawić kompa w trybie seed po ściągnięciu. Pondro
racja, na ememejtrakerze akurat trzeba szukac FLow, zeby ratio bylo spoko, samo seedowanie nie wystarczy, bo predzej czy pozniej bedzie problem

ja mam 3 chyba, ale dam tylko prawilnym mordom
 
Ja mam mase userów i tylko 2 czy 3 seeduje, reszta poblokowana, ten z poprzedniej strony tego wątku też. Nikomu nie można ufać. Pijawy.
 
racja, na ememejtrakerze akurat trzeba szukac FLow, zeby ratio bylo spoko, samo seedowanie nie wystarczy, bo predzej czy pozniej bedzie problem

ja mam 3 chyba, ale dam tylko prawilnym mordom
ocb z tym flow?Co trzeba robic oprocz seedowania?
 
Ale ze spokojem można pobierać nowe wstawki i je przez jakiś czas seedować, wzięcie jest duże,

Mam całkiem spoko upload i wcale niekoniecznie da sie tak łatwo wyjść na zero w opisywanym przez Ciebie przypadku. Oczywiście , jest to możliwe, ale baaardzo trudne. Trzeba ściągnąć galę praktycznie tuż po wrzuceniu na MT - wtedy szanse na wyjście na zero są. Ciut później - choćbyś sie zesrał, to może z 300 MB max wyślesz..
 
Mam całkiem spoko upload i wcale niekoniecznie da sie tak łatwo wyjść na zero w opisywanym przez Ciebie przypadku.
Od dłuższego czasu tak robię. I nawet nie na zero ale lekko na plus idzie. Np Invicta. Raz w tygodniu UFC rano od Zylera i ratio rośnie.
 
Od dłuższego czasu tak robię. I nawet nie na zero ale lekko na plus idzie. Np Invicta. Raz w tygodniu UFC rano od Zylera i ratio rośnie.

Ja tak łatwo nie mam ;)
Ps. A czy czasem zaproszeni przez nas userzy, nie wpływają jakoś na możliwości zapraszającego? Tak sie kiedyś zastanawiałem...?
Ps. 2. A czy aktualne ratio i ranga usera, nie wpływa na możliwości (pierwszeństwo) - że od Ciebie szybciej będą ssać?
 
A czy czasem zaproszeni przez nas userzy, nie wpływają jakoś na możliwości zapraszającego? Tak sie kiedyś zastanawiałem...?
Przez tych darmozjadów jedynie zablokowali mi możliwość wysyłania zaproszeń, ale można się dogadać z adminem i znowu wsio działa ;)
A czy aktualne ratio i ranga usera, nie wpływa na możliwości (pierwszeństwo) - że od Ciebie szybciej będą ssać?
nie mam pojęcia. tak czy inaczej jesteś raczej w lepszej sytuacji niż ja.
I nie wiem jak wpływają na to własne wstawki, bo też ich trochę mam.
 
witam serdecznie, bardzo prosiłbym o zaproszenie ([email protected] lub [email protected]), do tej pory radzilem sobie sciagajac z piratebaya lub torrenty.org, zawsze więcej udostępniam niż ściągam (całkiem niezly upload), jednak odkad mam 4 stówy grzywny do zaplaty za nazwijmy to piractwo, to mogę tylko wyniki mojego ukochanego sportu sprawdzac... jesli trzeba jestem w stanie za zaproszenie zaplacic. przyznam sie bez bicia ze w tej chwili nie posiadam zadnych plikow o tematyce mma do udostępnienia ale bede udostepnial innym to co bede sciagal wiec pijawa nie bede
 
witam serdecznie, bardzo prosiłbym o zaproszenie ([email protected] lub [email protected]), do tej pory radzilem sobie sciagajac z piratebaya lub torrenty.org, zawsze więcej udostępniam niż ściągam (całkiem niezly upload), jednak odkad mam 4 stówy grzywny do zaplaty za nazwijmy to piractwo, to mogę tylko wyniki mojego ukochanego sportu sprawdzac... jesli trzeba jestem w stanie za zaproszenie zaplacic. przyznam sie bez bicia ze w tej chwili nie posiadam zadnych plikow o tematyce mma do udostępnienia ale bede udostepnial innym to co bede sciagal wiec pijawa nie bede
Aktualne, czy już komuś 'zapłaciłeś'?
 
Back
Top