Zaproszenie na MMA tracker

Z cyklu, "kto pierwszy - ten lepszy" - wysyłam zapro, temu kto pierwszy pod moim postem poda swego maila i dodatkowo umotywuje swą prośbę. Liczę, że ratio kolejnego usera mmatrackera nie będzie bliskie 0 , jak miało to miejsce w 1 przypadku ... :-(
 
Uwazajcie z tymi adresami . Ja gdzies podalem swoj, zaraz, zaraz....gdzie to bylo....?...? AHA! w temacie o pracy Styera. To nie pytajcie co pewien typek mi podeslal na skrzynke o.O Na moja wrazliwa psychike to bylo zbyt mocne :-x


Szkoda, ze nie ma prywatnych wiadomosci.
 
Poraz kolejny proszę o zaproszenie na [email protected]



Dorzucam screen z trackera na który na razie tylko wrzucam, więc i ratio git.



beznazwy1mp.jpg
 
:)



Pochmurno ale słoneczko zaczyna wychodzić... Także pewnie dziś w teren ! :-)



Poratuje ktoś tym zaproszeniem bo weekend mam wolny a tu tyle rzeczy do obejrzenia się marnuje...
 
Ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć dlaczego na mma-tracker gdy ściągałem free nabiło mi Downloaded ?? Plik ciągle jest free.
 
No już wszystko dobrze, ratio rośnie. Ciężko się doprosić ale raz kaczka mi wysłał tylko za późno wszedłem na emaila, a kumpel mi w dwa dni załatwił.
 
Mam zapro jeszcze, ale kierwa, kolejni którzych zapraszam, albo nic nie robią na tej stronie (pytanie:po co im zapro w takim razie...???) , albo ratio niskie....



Proszę się wykazać z innej stronki, że ratio tam dobre ktoś miał, a wtedy wysyłam
 
oki. Wysyłam ziomuś



Co do ratio, to mało widziałeś, ale mam nadzieję ,że będzie oki







Ps. Sprawdź pocztę, link już masz (sprawdź też w spamie, bo tam często to ląduje)
 
Back
Top