Zaproszenie na MMA tracker

ja mam 4 bodajze ale moge wyslac tylko pewnym osobom bo na tym trackerze dosc ciezko utrzymac poziom
 
Nie jest to trudne, ale trzeba chcieć.



Btw. To chyba Ty mi te rady co powyżej wkleiłem kiedyś przekazałeś.
 
wiadomo ze wszystkie FL pobierac trzeba ale na laczu z uploadem max 100 iles jest to ciezkie troche
tak, to bylem ja

jakby ktos chcial zapro to chcialbym chociaz jednego screena z jakiegos trackera z przyzwoitym ratio
 
Ja mam w domu 50 przy wysyłce, wiec wiem o czym mówisz. W takiej sytuacji tylko i wyłącznie trzeba samemu coś wrzucać dodatkowo.







E. Sumo :-)
 
mozna kupic niby shella ale nie chce mi sie jeszcze wydawac pieniedzy dodatkowo na takie rzeczy, nie jest to niezbedne do zycia
ciezko jest cos wrzucic czego juz tam nie ma :D
 
Narazie widzę, że ściągnąłeś 2,66 GB...







Co do rwatio, daj se trochę czasu. Po jakimś czasie dolicza (no chyba,że pomyliłeś upload z download)



;-)
 
Właśnie Pobrałem nowego Tufa i Elda z Edgarem v 1080 i udostępniam i nic Nie pomyliłem widze własnie bo u mnie też 0 wyświetla a zresetowałem utorrenta zeby sprawdzić ile udostępniłem
 
masz tylko wyslane a nie masz w ogole downloadu? to normalne ze jeszcze nie masz ratio bo niby na jakiej podstawie ma to byc wyliczone? bedziesz mial w download chociazby 1 kB to ratio sie pojawi
 
Mam download, Problem w tym że nie mam uploadu, słuchajcie gdybym nie wiedział jak to działa i co jest co nie pytałbym, pobrałem dwa torrenty całośc wrzuciło mi na utorrent że wysłałem 2 gb a na ratio nie mam nic :) Ale poczekamy dalej zobaczymy :)
 
Ratio, to stosunek dowloadu do uploadu, więc automatycznie jeśli coś wysłałeś i pobrałeś, to musisz mieć ratio pokazane. Możesz dać screena z uT, to zobaczymy czy dobrze na to patrzysz.
 
moze po prostu dane z programu jeszcze nie przeszly na strone, spokojnie, to normalka bo na tym trackerze update danych jest raz na kilka godzin bodajze
 
Można prosić zaproszenie?



wolekk at gmail dot com



Dzięki



.
abc_crop.JPG
 
Nie mam żadnego innego trackera ale mam neta ktory pozwala ja uploading w bardzo dużej skali :) prosił bym zaproszenie na email podany powyżej.
 
Ponawiam prośbę o zaproszenie na tracker. Nie używam innych trackerów bo nie ściągam bzdur, to co mnie interesuje to MMA, wiem co to seedowanie i napewno nie będę trollem, który bierze nie dając nic od siebie.



[email protected]



Pozdrawiam.
 
Back
Top