Zaproszenie na MMA tracker

Jaki jest sposób na zwiększenie ratio? Ściągam - potem udostępniam długo, w sumie non stop, a ratio podchodzi pod 0,5 tylko. Najpierw ktoś ściąga, a po 1 , 2 dniach już wcale, mimo, że udostępniam... Nigdy nie mogłem pojąć jak zrobić dobre ratio. Upload jest dozwolony od 0,6 więc nawet nie mam jak czegoś swojego zapodać , by zwiększyć :-)
 
Ja mogę wysłać zapy tylko ludziom, którzy pokażą mi screena z dobrym ratio na jakimś w miarę porządnym trakcerze. Już z 5 osób stąd zaprosiłem i ich ratio to masakra.. ;f
 
Witam Poprosze zaproszenie a dam zaproszenie na Polishsourc.or mam range power user i Na Polishtracker pozdrawiam gg 2582949 napisz dogadamy sie przez gg
 
albo trzeba sobie kupic shella albo dotowac strone



ja tam nie mam problemow ze zwyklym laczem (20Mb/s), po prostu przy okazji pobieram wszystko FL nawet jeslimnie to nie interesuje
 
tak, free leech



ja wlasnie rano pobralem a teraz mam juz niecale 200MB na czysto, a na kazdym FL tak sie zbiera bo w tygodniu ze 3 wstawki FL zawsze sa
 
no nie, Kaczka, masz lepsze lacze ode mnie a jeszcze narzekasz na ratio, slaby torrentowiec z Ciebie :D
 
Ściąga szybko, ale wysyła wolno (w opcjach mam tu i tu na fula). Łącze dobre w robocie tylko, w chałupie gorzej. Nie znam wszystkich sztuczek, więc faktycznie słaby torrentowiec ze mnie
 
przy wstawkach nie FL zeby wyjsc na zero lub lekko na minus trzeba zaczac pobierac niedlugo po wstawieniu



no a nadrabiac przede wszyskim pobieraniem jakichs FL (czyli instruktazowe glownie i przede wszystkim wszystkie INside mma :D)
 
Myślałem, że przy FL zawsze wyjde na minus.. Skoro nie obniża mi Downloadu (bo jest niby free), więc tylko upload podnosi ratio z każdym wysłanym bajtem....Czy jestem w błędzie?
 
przy FL nigdy nie wyjdziesz na minus bo po pobraniu system zwraca Ci taki sam upload czyli automatycznie wychodzisz na zero



a co jeszcze wyslesz to juz Twoje zdobycze "in plus", na minus nie wyjdziesz nigdy bo sie nie da ;)
 
"Na minus" - pisałem w sensie że upload >Download (sam pisałeś ,2 posty wcześniej o wyjściu na minus przy FL ) :-)



Oczywiście treningówka ściągnięta (ponad 2 GB), a nikt ode mnie nie śscie :-( I tak zazwyczaj to wygląda niestety...



E. Dobra, kończymy OT, bo prośby o zaproszenia zginą w natłoku naszego spamu ;-)
 
ostatni post :D

no tak, upload>download zawsze, w ostatecznosci bedzie rowny ;)
nikt nie ssie bo wiekszosc pobrala od razu po wrzuceniu, teraz tylko trzeba miec wlaczony i czekac az nastepne osoby sie natkna i pobiora, na pewno troche nazbierasz
 
Ja też chce! tylko niech ktoś mi jeszcze wyłumaczy jak sie odnaleźc na tej stronie by mieć dodatnie ratio :D
 
Back
Top