Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ty mówisz poważnie? :O

Betsafe vs pinnacle

Ronda vs Zingano:
1.13 - 5.90 vs 1.1279 - 7.27
Raquel vs Hollm
1.13 -5.90 vs 1.134 - 6.99
Ellenberger vs Koscheck
1.53 - 2.50 vs 1.50 - 2.78
Jouban vs Walsh
1.23 - 4.15 vs 1.24 - 4.58
Ferguson vs Tibau
1.49 - 2.60 vs 1.50 - 2.79

Szczególnie dobrze to widać przy równym kursie na jednego zawodnika.
Różnica kursów między pinnacle, a betsafe, jest jak między betsafe, a bahem.
Unibet znajduje się pomiędzy dwoma wyżej wspomnianymi, ponieważ znaczna część kursów jest lepsza, od tych z betsafe. Do tego na długi czas przed galą masz możliwość gry dokładnego skończenia KAŻDEJ walki. Dlatego unibet bije na głowę betsafe w każdym aspekcie, pinnacle bije w najważniejszym - tj kursach.

od jakiegoś czasu rozkminiam przerzucenie sie częsciowo na pinnacle maja mozliwosc stawiania metod skonczenia w kazdej walce? chodzi mi o te premlimsowe głównie
 
Arsenal wydaje się pewniakiem dziś, a co do Leverkusen vs Atletico to nie wiem co myśleć i nie obstawiam tego meczu, z jednej strony Atletico rozbiło Real 4-0 ale u siebie , a na wyjeździe dostali od Celty Vigo, a Bayer ostatnio bez formy.
 
Nie. Na pinnaclu masz tylko X - Y, over/under. Przy czym kursy są liczone według algorytmów i przy kursie 1.40 na X, na Y będziesz miał zawsze bodajże 3.25, a nie, jak na betsafe 2.80, lub 3.0.
 
to niemiecki teren jest taki zly dla Hiszpanow? pierwszy raz chyba czytam cos takiego. jak zobaczylem kurs na Atletico to sie mocno zdziwilem. Leverkusen gra nic specjalnego od dawna za to Atletico... to co zrobili z RM? zastanawialbym sie nad tym na Leverkusen czy nawet remis.

ale pamietajmy... ja sie nie znam! kursy bardzo dziwne na ten mecz. :)

miałeś rację, nie znasz się ;)
 
Swoją drogą Szczęsny na ławce bardzo przydatny :applause:była jakaś spinka z Wengerem i jak chce odpaść z LM to jest na dobrej drodze :bye:
 
aaa to wiem, myślałem że coś podczas meczu odwalił ;)
żeby nie spamować kurs na Monaco był zacny, postawił ktoś ? ;)
gracie coś jutro z Ligi Europy ?
 
Pliskova - Suarez Navarro typ 2 | kurs 1.72
Pliskova w zeszłym tygodniu doszła do finału w Dubaiu, miała mało czasu na regenerację. Widać było we wczorajszym meczu z Voegele zmęczenie Pliskovej, nie wchodziły pierwsze serwisy. Suarez Navarro natomiast toczyła wyrównany bój z Muguruzą która skreczowała już w pierwszym secie. Liczę w tym pojedynku na zwycięstwo hiszpanki po 2 setach.

Kolejny typ z tenisa ode mnie. WTA Acapulco
J. Larsson - A. Krunic typ 2 po kursie 1.66
 
Słaba forma :P 2 sety przegrane 1-6 i 2-6.
Kairon, Puczi i tenis to słabe połączenie.

Ile to już razy człowiek sobie obiecuje, że będzie grał tylko swoje typy @_@
 
Na bestfightodds kursy na aske z esparzą się wyrównały, na unibecie stoi 2.20 na asie więc radzę już teraz stawiać $$
 
Właśnie obserwuje te kursy na Aśke :/ nie spodziewałem się,że tak szybko będą równe...orientuje się ktoś na ile przed galą pinnacle wrzuca kursy ? 2.20 na unibecie ale może nie bedzie leciał tak szybko jak na 5dimes
 
Last edited by a moderator:
Podam jeszcze jeden typ z tenisa, jak nie wejdzie daruję sobie umieszczanie ich w tym temacie.
Lucie Safarova v Petkovic Andrea typ: dokładny wynik 2:0 | kurs 2.1

Polecam granie na forum bukmacherskim typów użytkownika Scott99. Ma swój temat w dziale vip typy, kupony umieszcza dość wcześnie przed rozpoczęciem meczów. Średnio wygrywa na miesiąc około 800.
 
@Puczi
Kolejne pytanie o Pinnacle :crazy: jak działają tam undery i overy na rundy? bo na betsafe zdaje sie ze under 1,5 to walka nie mogła wyjśc do 3 rundy
 
@Rades
Under 1.5 to 7,5 minuty. Czyli jeżeli walka zakończy się do 2:30 (ewentualnie 2:29, ale chyba 2:30) drugiej rundy, to wygrywasz). Under 2.5 to 12,5 minuty - walka musi się skończyć przed 2:30 trzeciej rundy. Na betsafe jest tak samo, nie wiem, skąd powstał mit, że under/over obejmuje pełne 5 minut.
 
@Rades
Under 1.5 to 7,5 minuty. Czyli jeżeli walka zakończy się do 2:30 (ewentualnie 2:29, ale chyba 2:30) drugiej rundy, to wygrywasz). Under 2.5 to 12,5 minuty - walka musi się skończyć przed 2:30 trzeciej rundy. Na betsafe jest tak samo, nie wiem, skąd powstał mit, że under/over obejmuje pełne 5 minut.

Pewnie dlatego, że kiedyś grałem under 1,5 w walce Wineland-Jabouin walka skonczyla sie w drugiej rundzie 4:16 a kupon wszedł :D
 
To tylko kolejny dowód, że betsafe jest nieprofesjonalne - sami swojego regulaminu nie znają. Sam też się kłóciłem niejednokrotnie z nimi, cytując im ich własny regulamin.
 
ktoś patriotycznie na Legie ? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
uff kurs na Asie wraca do takiego jaki być powinien
 
Podam jeszcze jeden typ z tenisa, jak nie wejdzie daruję sobie umieszczanie ich w tym temacie.
Lucie Safarova v Petkovic Andrea typ: dokładny wynik 2:0 | kurs 2.1

Tym razem weszło gładko 6:2 6:1. Puczi może pecha przynosisz jak grasz to co ja :lol:
Na jutro proponuję taki zakład:
Williams - Azarenka dokładny wynik 0-2
Azarenka spędziła w tym turnieju ponad 2 godziny mniej na kortach, widać że wraca do dawnej dyspozycji. Williams w 3 secie z Radwańską bardzo się męczyła, ledwo chodziła po korcie.
 
Dobra główna karta Bellatora dzisiaj! Ciekawe czy Soko poradzi sobie z Vassellem. Kurs na Soko 3.40. Niby przechodzi renesans, dobrze pracuje łokciami w parterze, ale Vassell to czołówka Europejska.
 
McGeary za 'dlugi' bedzie na Newtona, licze na Liama!!! grubo rowniez bym sie zastanawial nad graniem Kongo, haha. Lawal z lapanki nie jest, czuje duzo klinczow. :D
 
Back
Top