Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie propsuję grania na City dzisiaj, grają bez Yaya Toure, a Barcelona im nie leży.

Każdy ma tego freebeta za 75zł? Bo ja nie dostałem nic na email, a na koncie mam 73zł ze swoich, niebonusowych środków, które mogę obracać i nie wiem czy warto wpłacać te 25zł...
 
Nie propsuję grania na City dzisiaj, grają bez Yaya Toure, a Barcelona im nie leży.

Każdy ma tego freebeta za 75zł? Bo ja nie dostałem nic na email, a na koncie mam 73zł ze swoich, niebonusowych środków, które mogę obracać i nie wiem czy warto wpłacać te 25zł...
jak Hubi nie propsuje to znaczy, ze wejdzie... :> wiemy dobrze jak Barcelone sabotujesz!!!

20 na $ity. :)
 
Free bet 75zł od betsafe:

upload_2015-2-24_20-11-21.png


+ Podpórka :D

upload_2015-2-24_20-11-46.png


Pozdro!
 
kursy najlepsze ,ale teraz unibet tez wystawiac ciekawe oferty
Ty mówisz poważnie? :O

Betsafe vs pinnacle

Ronda vs Zingano:
1.13 - 5.90 vs 1.1279 - 7.27
Raquel vs Hollm
1.13 -5.90 vs 1.134 - 6.99
Ellenberger vs Koscheck
1.53 - 2.50 vs 1.50 - 2.78
Jouban vs Walsh
1.23 - 4.15 vs 1.24 - 4.58
Ferguson vs Tibau
1.49 - 2.60 vs 1.50 - 2.79

Szczególnie dobrze to widać przy równym kursie na jednego zawodnika.
Różnica kursów między pinnacle, a betsafe, jest jak między betsafe, a bahem.
Unibet znajduje się pomiędzy dwoma wyżej wspomnianymi, ponieważ znaczna część kursów jest lepsza, od tych z betsafe. Do tego na długi czas przed galą masz możliwość gry dokładnego skończenia KAŻDEJ walki. Dlatego unibet bije na głowę betsafe w każdym aspekcie, pinnacle bije w najważniejszym - tj kursach.
 
przecież betsafe to porażka, tak samo betclick czasami jak kursy wystawią pierwsi to można coś dobrego złapać, ale tak to zawsze najniższe mają, a sama oferta jest bardzo uboga
największa oferta unibet, najlepsze kursy pinnacle
 
ja mowie o 3 bukach naktorych posiadam konta ,unibet ,bah ,betsafe ,na reszcie nawet kursow nie sprawdzam
 
Ktoś z was gra w Expekcie? Zainteresowałem się tym bukiem, bo maja cashback 222 zł? Ktoś z was już z tego korzystał?
 
Ty mówisz poważnie? :O

Betsafe vs pinnacle

Ronda vs Zingano:
1.13 - 5.90 vs 1.1279 - 7.27
Raquel vs Hollm
1.13 -5.90 vs 1.134 - 6.99
Ellenberger vs Koscheck
1.53 - 2.50 vs 1.50 - 2.78
Jouban vs Walsh
1.23 - 4.15 vs 1.24 - 4.58
Ferguson vs Tibau
1.49 - 2.60 vs 1.50 - 2.79

Szczególnie dobrze to widać przy równym kursie na jednego zawodnika.
Różnica kursów między pinnacle, a betsafe, jest jak między betsafe, a bahem.
Unibet znajduje się pomiędzy dwoma wyżej wspomnianymi, ponieważ znaczna część kursów jest lepsza, od tych z betsafe. Do tego na długi czas przed galą masz możliwość gry dokładnego skończenia KAŻDEJ walki. Dlatego unibet bije na głowę betsafe w każdym aspekcie, pinnacle bije w najważniejszym - tj kursach.
Tak czułem, że Betsafe kroi na underdogach.
 
niemiecki teren, myślę, że co najwyżej ekipa z Madrytu wyciągnie remis
to niemiecki teren jest taki zly dla Hiszpanow? pierwszy raz chyba czytam cos takiego. jak zobaczylem kurs na Atletico to sie mocno zdziwilem. Leverkusen gra nic specjalnego od dawna za to Atletico... to co zrobili z RM? zastanawialbym sie nad tym na Leverkusen czy nawet remis.

ale pamietajmy... ja sie nie znam! kursy bardzo dziwne na ten mecz. :)
 
Kurde, nie mam czasu rozkminiać za bardzo dzisiaj tych kursów, ale w ramach info: na Betsafe są kursy na Arenę Berserkerów, a na 5dimes (do sprawdzenia na bestfightodds.com) pojawiły się kursy na Bellatora, czyli pewnie u innych buków będą jutro.
 
Pliskova - Suarez Navarro typ 2 | kurs 1.72
Pliskova w zeszłym tygodniu doszła do finału w Dubaiu, miała mało czasu na regenerację. Widać było we wczorajszym meczu z Voegele zmęczenie Pliskovej, nie wchodziły pierwsze serwisy. Suarez Navarro natomiast toczyła wyrównany bój z Muguruzą która skreczowała już w pierwszym secie. Liczę w tym pojedynku na zwycięstwo hiszpanki po 2 setach.
 
Kurde, nie mam czasu rozkminiać za bardzo dzisiaj tych kursów, ale w ramach info: na Betsafe są kursy na Arenę Berserkerów, a na 5dimes (do sprawdzenia na bestfightodds.com) pojawiły się kursy na Bellatora, czyli pewnie u innych buków będą jutro.
McGeary faworytem w tej walce... coooooooooooo. :(

Sokodzu 3.20. I think you're freaky and I like it?

:lol:
 
Back
Top