Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ładna masówa na PL idzie,jeszcze pare dni temu latał kurs 2.05



ja chyba poczekam do przerwy i wtedy coś postawię,bo wydaje mi się,że to będzie trudny mecz zakończony niskim wynikiem
 
Gra ktoś dziś Federer -Murray? Mecz zapowiada się świetnie :)



Edit



Szykuje się ostre lanie Andyego:-)
 
Na zapałki. Pojedyncze złotówki. Siadł mi zakład ułański za 2 o zgrozo zl na fińską lige hokeja ,stąd mam nowe zasoby....
 
Swoją drogą szukam kogoś do pary Bermudezowi .Za niski kurs żeby grać singla. Prócz walki wieczoru.Nie mam na razie kandydata.
 
(Federer wygrał) 1.53 na betsafe.Wole jakieś ako jak grac będę za drobne. Bo główne siły idą w Hunta.
 
na unibet sa kursy na wsof



okami-branch 1.22 -4



guilard-gaethje2.3-1.57



co myslicie o drugiej walce? guilard ma jakies sznase?
 
Ja tak z innej beczki, słyszeliście że się do dupy 17 tys osobom dobrali za nielegalną bukmacherkę?
1472089_907438245934828_289351847846299225_n.jpg
 
Guillard i Gejczi to bedzie slugfest w chuj. Melvin jakis mindset grubego zwyciezcy ogarnal na ta walke po wywiadach jakie z nim czytam/slysze, nie wiem co o tym myslec. bardziej sklaniam sie na Assasina, ale Gejczi to tez kocur. pamietajmy, Justin nie mial jeszcze jakichs 'lepszych' rywali kiedy to Melvin napierdalal sie z czolowka i to juz od paru dobrych lat.
 
z tym nielegalnym graniem to chyba taki blef,zeby dorabiac polsie firmy, 17tys ludzi? nie sie kurwa wezma za zlodzieji ,mordercow a nie normalnych ludzi , a tak wgl bukmacher ma prawo podawac komus nasze dane?
 
wszyscy wystawili kursy na wsof,a jako jedyny walke guilarda wystawil unibet ,kurs na guilarda idzie mocno do gory



betsafe wystawil kursy na cwfc
 
Na dzisiejsze mecze eME pograłem coś takiego :-) PS. Na BAHu Manhoef jest po 1,65 jakby ktoś chciał na niego stawiać :-)







@Zychal : na BAHu jest walka Gaethje - Guillard







Beztytuup_wpaqqan.png
 
Mógłby ktoś przyspamować na czacie betsafe żeby wrzucili walkę Guillarda? Czat mają od 11 do 18 a nie będę miał dostepu w tych godzinach. Z góry dzięki! ;)



A na dzisiaj coś takiego zagrałem. Raczej pewniaczek. Przynajmniej mam taką nadzieję :D



doxf8g.jpg
 
Na dzisiejsze Euro poszło:
Polska
Milik strzeli
Lewy strzeli
Grecja+Niemcy vs. Gibraltar pon. 9.5 bramki (no bo kurwa chyba bez przesady :-))
Liczę, że będzie na plus, to wieczorem pomyślimy nad Bellatorem.

E: Jednak dałem już Tito+Melvin, bo kusiło za bardzo. Jak Euro będzie dobrze, to dorzucę chyba Phana.
 
Przypominam, że Gibraltar dostał po 7 bramek od Polski i Irlandii więc czemu nie mogliby dostać 10 od Niemców... Tym bardziej, że Niemcom nie idzie w tych eliminacjach i pewnie będą chcieli trochę poprawić sobie humory.



Myślę, że jak już coś grać w tym meczu, to over bramkowy w 2 połowie (np. over 4,5 na BAHu po 1,75). Reprezentanci Gibraltaru póki jeszcze mają siły, to jako tako się bronią. Przeważnie w drugiej częsci meczu tych sił już nie mają (Polacy wbili im w 2 poł. 6 goli, a Irlandyczcy 4).
 
No niby racjonalnie patrząc, to przy 7 bramkach Polski i Irlandii, 10 ze strony Niemców wydaje się być logicznym następstwem, ale rzadko padają aż takie wyniki i w końcu się Szwabom znudzi rypanie bramki za bramką, zaczną kombinować itp. Stawiam coś w okolicach poprzednich wyników najmłodszej repry.
 
Shit, poniżej 4.5 w pierwszej połowie w meczu Niemcy/Gibraltar było po 1.6 a poniżej 3,5 za aż 3.2 ale zanim zdążyłem zagrać to mi zablokowali, chciałem zagrać na live.. A Gibraltar myślę,że w pierwszej połowie straci maksymalnie trzy bramki, w całym meczu około 8.
 
Nauczka, byś nigdy więcej nie grał śmieciowych kursów. A już na pewno nie dodawał ich do kilku kuponów.
 
Back
Top