Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

witam tak jak zapowiadałem wracam z kolejnym dobrym betem z koszykówki - osttanio Mons ( kurs 2 ) załatwiło sprawę łatwo



Sidigas Avellino ( Włochy ) - 1.70 start 20.30



http://basketball.eurobasket.com/team/Italy/Sidigas_Avellino/2109



Bardzo dobra pierwsza piątka , żadnych kontuzji , własna hala - osttanio u siebie wygrana min. z Milanem . Walka rozegra sie między pierwszymi piatkami a dla mnie Avellino bije o głowę w tym Reggiane . Zawodnicy majacy wystepy w nba - Gaines , Harper oraz bardzo doby center Anosike robia spora róznice . I jeszcze Banks którego znam jak rozgrywał dobre mecze jak grał w Varese . Trener zapowiada wielki mecz i wyraną , atmosfera znakomita w zespole . Rywal nadal bez kontuzjowanych czołowych trzech graczy ( min. Diener oraz Silins , Lavrinovic ) - skład oparty głownie na włoskich graczach + veteran z Litwy . Do tego mecze w eurocapie , zmeczenie bedzie wychodzić na lidze . Ja tu widze wygrana kilkoma pkt . powodzenia i do 20.30
 
Czyli handicap (0:2) na Sidigas za 1,90 to prezent?


W nocy ładnie zarobiłem na NBA to może dzisiaj też zagram kosza :)
 
ja stawiam na win a dodatnie handicapy jak najbardziej - zychal planuje za ok. 500 zł



jak grac to solo a nie jakies dokładki z piłeczki czy innych - grać solo



obecnie mam w grze live avtodor + 7,5 pkt z astaną - 79-80 prowadza niedługo koniec meczu



zawsze moge pokazac kupony
 
10 sekund do konca przegrywają 1 pkt - przed 4 kwarta było - 7 pkt :) a w czasie 3 nawet - 13



http://www.vipleague.me/basketball/265018/1/astana-vs-saratov-live-stream-online.html
 
dobry mecz na polsatsport extra Kuboty własnie przełamali , serwuja na seta - finał mastera coraz bliżej
 
Ale dzisiaj dużo świetnych gal, diabeł mnie ciągnie do betsafa od rana.
Póki co mam:
Manhoef+Ortiz
Bermudez
Hunt
Chandler+Aguilar+Okami
Dalby+Duffy+Rogers
Montano+Garcia
Kusi mnie jeszcze Phan. Co o nim sądzicie?
Stawiłbym jeszcze coś z undercardu UFC, ale nie jestem tam wielu pewien.
Do tego już miałem klikniętego Gasteluma, ale przez wasze rozkminy i opowiadanie się za Ellenbergiem chyba się zniechęciłem. Zostawię to jako no bet.
 
ja psotawiłem na Hunta i Ellenbergera



jednak po ważeniu mam chęć postawić z 3x więcej na Jaka



Bellatora nie ruszam, Melvin wygląda nieźle przeciwnik rekord lipny, ale jak taki kurs to musi być mocny
 
1. Kliczko+ Bermudez + Manhoef
2. Kamerun+ Werdum - Hunt pow 1,5r + Rogers
3. Beltran
4. Ukraina+ Anglia+ Ellenberger+ Bonnar

i myślę nad puszczeniem 5 kuponu, tylko właśnie się zastanawiam, interesuje mnie kurs ok 2, coś polecacie?
 
Ja zagrałem propozycję mmaArtur, zobaczymy co z tego będzie! Jak wejdzie to za wygraną zagram jeszcze coś z UFC
 
Widze,że MmaArtur aka kawaguchi zdobywa uznanie wśród cohonesowych userów - kto by pomyślał.Taki troche z niego nauczyciel bukmacherki tak po postach wnioskuje.Super.
 
Ostatnio sporo osób dzięki niemu zarobiło. Wygląda na to, że naprawdę dobrze zna się na baskecie. Chyba, że tylko sprawia takie wrażenie.


Ja chyba tego kosza polecę w dublu z Hiszpanią. Nie wierzę, że sobie nie poradzą z Białorusią. Jeżeli nie wejdzie to kończę z bukmacherką na jakiś czas.
 
Sorry za offtop ale pytanie- podrzuci ktoś stream do UFC? Oczywiście nie teraz tylko w czasie trwania gali.
 
to powyżej 1,5 rundy oznacza, że musi wyjść poza pierwszą rundę czy, że musi trwać jedną całą rundę i połowie drugiej czyli przynajmniej 2:31 min?
 
U mnie już poszedł hajs na Hunta ale zaczynam trochę żałować.Chyba "Mehiko" trochę na niego działa bo w wywiadzie jaki udzielił wyglądał na człowieka który samą rozmową bardzo się zmęczył.Wygląda na "zbitego" i takiego który nie ma ochoty wychodzić dziś w nocy do ringu.Osobiście liczę że to jakaś jego podpucha ale słabo to wygląda moim zdaniem z perspektywy wywiadu z Markiem w Meksyku.Ja liczę na tą jedną bombę ze stronę Marka ale widać po nim że jest zmęczony i takiego Hunta niestety Werdum odprawi z kwitkiem przed 3 rundą.Ja jednak w niego wierzę dalej i liczę na jego potężne pięści.
 
pewnie widziales wywiad z Arielem 'sam na sam' w ktorym Hunto byl zalamany jakas wiadomoscia z domu bodajze. juz jest duzo lepiej. jego mindset co do samej walki nigdy sie nie zmienil, a wczoraj stwierdzil, ze 'jezeli ktokolwiek ma to zrobic to bede to ja' - chodzilo o wyjscie wlasnie z jakiejs slabej sytuacji i jednak ugranie czegos z Werdumem.



http://www.mmafighting.com/2014/11/13/7217031/mark-hunt-opens-up-about-rough-wednesday-if-anyone-can-do-it-i-can-do



o jego glowe bym sie nie martwil, o jego bjj juz tak... :D kibicuje mu dzis z calego serducha.
 
Miejsce walk jest wysoko, powietrze ciężkie, ogólnie mówiąc trudne warunki. Nie wiem jak Hunto to wytrzyma, Gastelum też spuchnie. Dla mnie nie ma nic ciekawego do obstawiania dzisiaj w UFC.
 
Wczoraj mi weszło Polska + Szkocja, więc dzis za groszę mogę sie pobawić:



Pannie Kianzad - Eeva Sllskonen: 1



1.07



Nicolas Dalby - Mohsen Bahari: 1



1.27



Julien Boussuge - Joseph Duffy: 2



1.24



Michael Chandler - Will Brooks: 1



1.36



Dave Branch - Yushin Okami: 2



1.20



Joe Vedepo - Mo Lawal: 2



1.10



Jessica Aguilar - Kalindra Faria: 1



1.25



Dennis Bermudez - Ricardo Lamas: 1



1.53



Całkowity kurs 5.79
 
Back
Top