Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

miałem na dubel dać Grecje ale poszło na Polaczków 120 i dysponuje sobie 222 złotymi ! bedzie na mma jutro
 
LuKaso,moge sie podzielić z Tobą opłatkiem,typy przeważnie wrzucam na forum ale nie graj tego co ja bo zawsze prawie przegrywam (chuj z tym,że jak juz wygram to na fure z wachą <3 albo na cały bus z Ukrainkami)
 
Mort postawil! #poslaniec



powiem Wam, ze longshoooot w chuj stawianie na Marka, taka slepa nadzieja troche, ale kurs kuszacy z kowadlem Marka. powiem tak - vaicavalo slusznym faworytem. :C
 
o kurwa, musze jebnac dabla. :DDDDD



gosc pierdolnal 5200zl na STS na 3:0 dla Polski. do wyciagniecia 68tysiecy. DOBRZE!? :D



Arkowi teraz spamuja fb zeby mu flaszke wyslal, hahaha.
 
Panowie, są szanse na kasiorkę? Takie cuś postawiłem:



zaklad1.jpg








Ogólnie cienki w te klocki jestem, ale jakos po ważeniu jestem niepoprawnym optymistą ;-)
 
Takie zestawienia w kuponie łączonym za 200 zł? Na moje oko możesz już równie dobrze pożegnać się z tymi pieniędzmi:).
 
kaczka41 -> Przepraszam, że Cię zaniepokoiłem, ale ta gala ogólnie nie jest zbyt ciekawa jeśli chodzi o bukmacherkę. Masz wagę ciężką w kuponie, w której dzieją się naprawdę cuda. Masz walkę kobiet, która jest podwójną loterią w której często wygrywają underdogi (często niesłusznie). Gastelum wcale nie jest aż takim faworytem i wielu stawia Jake'a. No i walka TUF-owców. To dość ryzykowny kupon jak na sumę 200 zł. Ja bym sie nie odważył.



Zychal -> Jeszcze nie wiem. Myślałem nad Huntem i Bermudezem, ale pewnie skończy się na odpuszczeniu tej gali. Nie widzę sensu, a na horyzoncie świetna gala z Cubem Swansonem.
 
Ogólnie widzę, że Lamas na skręślonej pozycji. Może ktoś wyjaśnić dlaczego Bermudez aż takim faworytem? Przyznaję się, że nie śledziłem go za bardzo.
 
@up bo jest czarny :F



A oglądałeś jego ostatnie walki? koleś nie przebiera w środkach wg. mnie i wpieprzy się w Lamasa na pełnej urwie, a do tego jestem spokojny o jego zapasy.
 
No właśnie nie oglądałem dlatego pytam Was. Chyba odpuszczę tę walkę skoro sam nie mam zbyt dużej wiedzy na jej temat. Zagram sobie dzisiaj jeszcze Euro, liczę na wzbogacenie budżetu żeby coś dorzucić jeszcze do UFC badź Bellatora.
 
Zobacz jego walkę z Guidą to się przekonasz czemu jest faworytem.
@edit - nie odświeżyłem strony.
 
Z Euro gram Anglię, Ukrainę, Hiszpanię, Słowację, Estonię i myślę nad Szwajcarią. Jeszcze nie wiem jakie kupony z tego porobię, ale na pewno będę grał te drużyny. Na pewno jeden puszczę w całości a nad resztą jeszcze myślę :)


Nadrobiłem właśnie walkę Bermudeza z Guidą. Dennid to straszny tur. Już wszystko rozumiem :)
 
Ja grałem wardum-hunt powyżej 1,5 rundy za 1,72 stawką 225. Wydaje mi się, że walka nie skonczy się szybciej.
 
Back
Top