Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak ktoś ma słabą psychikę to wiadomo, że się uzależni, będzie nieracjonalnie stawiał i wszystko przegra. Ja już bukmacherskie konto doładowywałem kilkukrotnie, ale żeby się w tym nie zagubić zawsze liczę ile łącznie tam wsadziłem i wiecie co? Po wczorajszym UFC jestem nadal życiowo na minusie, ale tylko... 1,88zł. :-)
 
chlopaki chyba warto na live grac halep ,wiliams nie jest soba,



za nic nie odpowiadam :D



2.45kurs aktualnie
 
@nayewski, nie no jeżeli chodzi o cały okres zabawy w zakłądy to oczywiście że na plus. Im dłużej gram tym lepiej wychodzi. Zostawiłem sobie 100zł na porfelu, a resztę wypłaciłem. Zawsze tak robię jak trochę ugram. Od razu na konto żęby jakiś głupi pomysł nie przyszedł do głowy. I tak np dzisiaj Dariusz sponsoruje mi miłą i sympatyczną niedzielę z kobitą moją :) Także spadam już z forum i wam też życzę miłego dnia.
 
Ja też na początku traciłem, a teraz jednostajnie do przodu idę, więc luzik. Ogólnie to gram dla zabawy i raczej rzadko stawiam dwucyfrowe stawki, więc domu w taki sposób nie stracę. :-)
 
Panowie chyba zagram to:

Tottenham - Newcastle
Zwycięzca Meczu
1 1.63
Manchester United - Chelsea
Zwycięzca Meczu
2 2.45
Getafe - Atletico Madrid
Zwycięzca Meczu
2 1.53

Całkowity kurs - 6.11
 
Serena może sobą nie jest, ale seta wygrała :D Ja dzisiaj lecę na Chelsea. Ryzyko spore, ale ManU ostatnio w kryzysie.
 
Kusi Bayern+Atletico, ale jednak piła to piła... Nie wiem czy jest sens psuć dobrą weekendową passę i skuteczność 8/9. :-)


E: Kurde, dobrze, że nie posłuchałem z tą Halep, bo przez chwilę chciałem postawić. :-)
 
ManU właśnie powoli z tego kryzysu wychodzi.Wygrać z Chelsea jeszcze nie dadzą raczej rady,ale remis możliwy wg mnie
 
Rufus ale Rooney nie gra i nie wiadomo co z Falcao i Di Maria ( niby jakieś urazy po reprezentacjach )
 
No to jak nie zagra Di Maria,to faktycznie będą mocno osłabieni,oglądałem pare ich ostatnich meczów i Angel napędza całą grę



Na dokładkę Costa zdążył się wyleczyć i ma dziś grać



Wobec tego faktycznie może i warto wejść w czyste zwycięstwo Chelsea po tak tłustym kursie:-)
 
Zmontowałem jeszcze dubelek Lech+Chelsea (niebieski kupon :-))


EDIT: POSPIL/ZIMONJIC NA LIVE.



szykuje się 3set w deblu kurs 1.90. Wchodzę!
 
Pytanie odnośnie Betsafe:
Czy polecacie grać na tym bukmacherze szczególnie jeśli chodzi o stawianie sztuk walki czyli boks i mma? Czy nie robią żadnych problemów z wypłatami i tego typu rzeczami? Chciałbym wiedzieć bo chciałbym grać UFC szczególnie na internecie i walkę Adamek-Szpilka.I czy warto na betsafe?
 
Dużo osób z tego forum tam gra więc raczej problemów z wypłatami i innymi rzeczami nie ma. Sztuki walki opłaca się tam grać.
 
Wczoraj na Real postawiłem czyste pieniądze i zapomniałem o bonusie więc dzisiaj dlatego daje na Chelsea żeby go wykorzystać. Myślę nad duetem z Legią.
 
Prezes Legii napisał na twitterze ze kombinują ze składem dzisiaj znowu . Poczekaj aż pokażą kim grają.


1.90 kurs na debel wchodzi jak w masełkooo. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
 
Mój kolega postawił na chelsea 5000 tyś po kursie 2.60. Ja jakoś nie jestem przekonany. Co myslicie o tym meczu ?
 
Postawiłem taki trochę dla jaj kuponik:
(wszystko remis bez zakładu)
Bayern+Legia+Inter+Chelsea+Sevilla+Napoli. A nuż widelec... :-)
 
Pochwalę się moimi wygranymi z mma:



1. Aldo + Elkins + Fili



Kurs 4.15 , Stawka 10 zł , Wygrana 41,50 zł



2. Phil Davis



Kurs 3.20 , Stawka 10 zł , Wygrana 32 zł



3. Maldonado + Lebout



Kurs 4.58 , Stawka 5 zł , Wygrana 22,90 zł



Dziękuję i pozdrawiam :-)
 
są już składy



Di Maria jednak gra,a Costy w ogóle nie ma w składzie



wobec tego szanse MU rosną,chociaż dalej w ataku dzisiaj biednie
 
Hmm to remis mogą wyciągnąć. Oby nie, bo już postawiłem. A Legia podobno ma wyjść w najmocniejszym, możliwym składzie, więc powinni ograć Zawiszę.
 
Legia: 12. Dusan Kuciak - 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 28. Łukasz Broź - 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec - 33. Michał Żyro, 14. Mateusz Szwoch, 20. Jakub Kosecki - 9. Marek Saganowski.



Lewczuk i Szwoch nie są raczej z TOP 18 w Legii, ale nie powinno to przeszkodzić. Chociaż grają na wyjeździe.
 
Back
Top