Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie wiem czy to dobry deal, koninie nie idzie ostatnio za dobrze więc jest szansa, ze Kamil pójdzie w jego strone XD



Aktualnie mam dwa zakłądy na Janka i Story"ego :) Może coś jeszcze dorzuce jak będe miał czas i chęci xD
 
Też się zastanawiam nad Storym. W ostatniej walce Gunnar do momentu Suba wcale nie wyglądał rewelacujnie chyba nawet przegrywając 1 runde. Story to natomiast zawodnik 2 klasy wyżej .
 
Zagrałem Gunnar sub 2.4, Janek 3.0/3.14 oraz Holloway under 1.5 rundy.
Też miałem grać Storyego, ale daję ok 60% szans Nelsonowi na poddanie Ricka.
 
Tomek kiedy mozna się spodziewać wygraynych na betsafie? Super jakby sie udało przed KSW i UFC ;)
 
Mati - ustaw poprawnie daty oraz listę rozwijaną w której masz zakłady Otwarte/przegrane/wygrane.
 
Ja w sobotę mam zamiar się skupić na tych nazwiskach:



Nelson, Tuchugov, Theodorou, McDonald i Błachowicz. Może jeszcze Cruickshank.



Theodorou + McDonald to dla mnie bezpieczny bet. Mimo atrakcyjnego kursu na Saffedine'a, nie wierzę w jego wygraną i postawię na Rorego.



Kusi mnie Thor i Mairbek. Trochę nie chcę stawiać przeciw swoim, (#sorrywinnetou) Gdyby nie to, raczej bym na nich stawiał...
 
co myslicie o Błachowiczu? jak przypominam sobie walke Latifiego z Mousasmi to wyglądał fatalnie



jak u Błachowicza wyglądają defensywne zapasy?
 
Nie zamierzam nikogo namawiać do grania Belga, ale nie wiem czy warto go wrzucać na taśmę, gdy Tarec ma w stójce styl idealny na Rorego...



O zapasach defensywnych Janka ciężko cokolwiek powiedzieć w chwili obecnej, bo nie wiadomo ile wyniósł z Ankosu, ale w stójce powinien mieć dużą przewagę na Szwedem i będę mocno zdziwiony, jeśli będzie w niej przegrywać. Dla mnie 60 : 40 na korzyść Janka.
 
@Bolt



Co znaczy idealny styl na Rorego ?



Bo według mnie Rory jest mega uniwersalny a do tego na pewno będzie przygotowany n Tareca.



Ja jeszcze zależnie od kursów myślę nad Tumenovem.
 
Postawa Rorego jest bardzo otwarta na lowkicki, które Tarec ma piekielne. Boksersko jest bardzo poukładany, dobrze używa boksu do budowania sobie drogi do kopnięć, ma bardzo dobrą defensywę w stójce (owszem, w walce z Limem był na deskach, ale Koreańczyk potrafi powalić praktycznie każdym ciosem i ma bazę w boksie), do tego Rory w kwestii kopanej to właśnie taka uboższa wersja Saffiedine'a.
 
gdzie sprawdzacie kursy na gale Rory vs. Tarec? Na Betsafe, Unibet nie widze żadnych kursów na tą gale



Dzięki Bolt! :)
 
ja mysle ze jak bedzie na Grahama powyzej 2 to mozna smialo grac , narazie kursy sie wyrownaly po1.86



rozala mozna bylo grac na poczatku po 2.5 teraz nie ma co.



blizej gali kurs na rozala pewnie bedzie spadal
 
Pomyliłem zakłady z newsami mma userów :-) (można usunąć w newsach)







Zaczynam zastanawiać się nad Storym.Akire z Hollowayem pewnie skazujecie na pożarcie ? Pogram Walusia może za drobne Tareca bo to są faktycznie underdogi które mogą wejść choć pewnie na to 'nocne' UFC w Kanadzie zagram dopiero po ksw i ufc w szwecji (będę wiedział na czym stoje).Bardzo ciekawy jestem Bandla.
 
Postawiłem już z dwa tygodnie temu 100 zł na Storego, dziś dokładam jeszcze 50. Tarec pójdzie również za stówę (lub więcej) jak już będzie jego kurs.
 
Możliwe. Ja nie stawiam dlatego, że uważam, iż dany zawodnik wygra. Ja stawiam, bo kurs jest kuszący i istnieje szansa, że Nelson go jednak 'nie' podda:). Dla samej tej szansy kurs 3.35 jest atrakcyjny i dlatego w niego wchodzę.
 
Za Storym może przemawiać jedna rzecz - jego dobry boks. Nelson w momencie, gdy Cummings go już rozgryzł z jego spamem kontrami "prawie-jak-Machida" to go w tej płaszczyźnie ogarniał, a Ricka uważam za zdecydowanie lepszego uderzacza.
 
ja Parchete mam już pogranego z Cipkiem w fajnej taśme a w innej Różala z Włodarkiem +ufc na obu.Swoją drogą widzicie jakies szanse Jackiewicza ?
 
Back
Top