Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja nie widze ,



ja pogralem:



gniadka 30



irokez+bajor30



parcheta +wlodarek +moks 50



materla+bedorf +anzor 50



zagram jeszcze grahama jqk bedzie powyzej2



a ufc



janek 55



bandel 20



musoke+jotko 30
 
Jak dla mnie szczecińskie KSW to pustynia. Większość kursów są śmieszne, więc nie widzi mi się za bardzo ich grać.
Janek pograny ostro : )
 
postawilem crazytasme za 6.5zl (!!!) po kursie 10 (pozbieralem BTTS). nie wchodzi jedno spotkanie - Porto ktore DOMINUJE i nie strzelilo karnego, a przed chwila dostalo 2 bramke.



jak tu nie jebac pilki noznej w bukmacherce? :D



JEEEEEEST!!! :)



Kiras moze byc ze mnie dumny! <nie mowcie mojej dziewczynie>
 
Różala to tylko patriotycznie stawiać. Licze na jakiegoś suba w wykonaniu Różala. W ostatniej walce Graham uduszony dosłownie cycem.
 
hehe baju mi zjebał Bayern -1 handi :)



Generalnie Barca straszną chujnie gra ,Bayern też nie jest taki jak sezon temu,Manu nawet szkoda gadać :)



Ku mojemu zdziwieniu ten sezon to będzie sezon Chelsea na europejskim rynku.



na dziś pograny Zenit który jest w sztosie i ostatnimi czasy rozstrzelany Real -1 za troche grubiej.



Jak wejdzie to może zagram gdzieś za 5 dyszek Legie bo Trabzonspor to mega chujnia w lidze i licze ,że to będzie rzutować na LE.



NA TEN WEEKEND TO TAŚMY JAKIEŚ TAKIE PO PARE ZŁOTYCH TRZEBA KMINIĆ !!!!!!!! BO JEST W CZYM WYBRAĆ !



Co do Różala to myśle właśnie ,że to będzie poddanie jak nie da sobie urwać głowy ale Marcin przyzwyczaił nas do tego ,że potrafi sporo przyjąć :) szkoda,że kurs tak spada bo jeśli Peter urośnie do 2.5 to w sumie też mozna grać ale zapasów to po nim bym sie nie spodziewał .
 
Kursy na KSW to jakaś masakra...



UFC + KSW taśmowo:



Błachowicz+Troeng+Musoke+Anzor+Jewtuszko 11.50
 
ja do Marcina przymierzam sie non stop, ale cos jednak mi nie pozwala postawic na niego, nie wiem. nie znam rywala za dobrze chyba, mocny?
 
Ja przymierzam się do zagrania na Gniadka. Szkoda, że kurs już trochę spadł, jednak dalej wydaje się opłacalny do inwestycji.



Wydaje mi się, Ze Gniadek jest odrobine lepszy w każdej płaszczyźnie od Kowalewicza, dodatkowo ma lepsze warunki i walczy u siebie oraz zmienił team na dużo lepszy, więc liczę, że jego umiejętności od ostatniej walki poszły mocno do góry.



Za Kowalewiczem przemawia to, że ma już za sobą walki w KSW(Ganidek pierwszy raz zawalczy na tak dużej gali), jest poukładany technicznie, nigdy nie odpuszcza. Procentowo widziałbym jakieś 65-70% szans dla Gniadka.



A jak reszta widzi tą walkę?
 
Różala bym nie grał, faworyzuję Grahama. Pokonanie Słowińskiego, czy Klaudiusza z bigbrothera z kondycją na 2 minuty to nie jest coś, co by mi pozwoliło uwierzyć w wygraną nad solidnym kickboxerem.
 
Od tego momentu bardzo bym prosił aby komentarze o kursach KSW prowadzone były na podstronie przeglądu kursów naszego parnera, firmy BetSafe: http://cohones.mmarocks.pl/topic/przeglad-kursow-betsafe-8211-ksw-28 z góry dzięki!
 
Ja również nie polecam się sugerować analizami jakimikolwiek. Analizy zawsze są i będą tylko pomocą dydaktyczną dla osoby zdecydowanej, która chce poprzeć lub podważyć swój własny typ przed stawianiem.
 
Z KSW nie gram niczego. Te kursy to jakaś masakra.



Dzisiaj poszedł singiel na Jana. Teraz czekam na kursy z drugiej sobotniej gali UFC.
 
Ja poproszę kogoś żeby mi odpalił bonus ze znajomych i zagram również singla na Janka. Celuje też w przegraną Krzyśka Jotko, a z KSW pogram coś ale skromnie...:-)
 
enteryoname -> Zacznij grać w naszym typerze, 4x 150 zł bonusu jest do wygrania co miesiąc:).
 
Ja się tu niczym nie sugeruje. A analizy traktuję jako dydaktyczny materiał, który pomaga w lepszym zrozumieniu nadchodzących walk :-) Po prostu czasami można pewien istotny element pominąć w przemyśleniach, by się później okazało, że to coś miało znaczenie.
 
@Tomasz nie mam konta na betsafe, kiedyś grałem i przy wypłacie zaczeli mi robić problemy, że niby jakies multi konta (których nie zakładałem) i mam zablokowane, bo jak próbuje się rejestrować to widnieje już w ich bazie. Szkoda zachodu tym bardziej, że z UFC jakimś wybitnym typerem nie jestem, raczej opieram się na Waszych typach :-)
 
Tsaa, jestem ciekaw czy ktoś postawił więcej ode mnie :D



11rgg2s.jpg




Dokładnie 935 PLN, Janek go pyknie :)
 
SCS będzie bohaterem najbliższej gali UFC... pytanie tylko czy negatywnym czy pozytywnym. Trzymam kciuki mocno!:-)
 
Back
Top