Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Szady - mógłbyś sprawdzić i mi napisać ile kasy Ci bloknęło na karcie za aktywację Fight Passa? Bo wydaje mi się, że w moim przypadku trochę za dużo.



Sorry, że tutaj - ale pisałem w 2 innych tematach i nikt nie rozwiał moich wątpliwości.
 
Szady, jeśli masz tam konto zagrałbyś mi za 2 dyszki? Przesłałbym Ci od razu.
Czy kto iny, jeśli mata D:
 
kamerling



A to oni coś blokują przez ten okres siedmiu dni? Mi nic nie pobrało.



Puczi



Nie mam tam konta niestety, a na razie nie mam zbytnio czasu by zakładać.
 
@Szady - miałem w blokadach 35.20. Karta Visa. Byłem przekonany, że jeśli w ciągu 7 dni zrezygnuję z fight passa to kasa zniknie z blokad. Co ciekawe - od razu dostępne środki się zmieniły i nie równały się saldu.



Teraz wchodzę na konto - blokady nie ma - rozliczyli ! No kurwa. Jak normalny zakup. Nie wiem co teraz robić...



/proponuję przenieść tą dyskusję do HP - tam mi ewentualnie odpowiedz ;-)
 
Mi sie wydaje że to nie jest błąd. Po prostu wystawili takie kursy. Błedy u 2 buków się raczej nie zdarzają. Pozatym BetDSI już kurs do 2,4 zleciał na Connora.
 
tez widze Bermudeza, ale Claya nigdy nie mozna skreslac. skonczenia w tej walce raczej nie zobaczymy, ale Guida jest ciezkim przeciwnikiem dla kazdego.



http://www.sherdog.com/news/news/Dustin-Poirier-Opens-as-Betting-Favorite-Against-Conor-McGregor-at-UFC-178-70981#yaqD9TTvAUfQUrTa.01



nawet sherdog o tym napisal, haha.
 
Podobnym faworytem co wczoraj Legia bedzie druzyna Bursasporu, link do ich pierwszego spotkania:



https://www.youtube.com/watch?v=IrVY7zVJdOc
 
Faktycznie kurs chujnia na szybko pewnie poleci tripel Asia+Lawler+Rumble ako 2.12 :/ jeszcze to przekminie ale póki co to mój jedyny pomysł i odrobine przekonuje sie na Bermundeza bo faktycznie jeśli Guida nie będzie dawał rady sprowadzać to stójke przegra.Kiedy analizy panowie ?
 
PatCummins po 1.67 mnie jeszcze kusi. Kingsbury wraca po prawie 2 latach, przegrał 3 ostatnie walki, a Pat u Munoza cały czas tyra.
 
2,80 na Akbarha Arreolę, chyba w to wejde. Po przeanalizowaniu obu, to Meksykanina stawiam w roli lekkiego faworyta, drobne polecą. Poczekam jednak do ważenia.
 
Trator to żaden megzabijaka, ale ma kopnięcia plus lepszy brawl niż Meksykaniec, także dla mnie zdecydowany faworyt to przeciwnik Arreoli. W ogóle Arreola wydaje mi się zakontraktowany jedynie pod galę w Meksyku.
 
1. Matt Brown - Robbie Lawler
1.30
2014-07-27 01:00
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:2
2. Clay Guida - Dennis Bermudez
1.67
2014-07-27 02:30
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:2
3. Bobby Green - Josh Thomson
1.42
2014-07-27 02:00
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:2
4. St. Patricks Athletic - Legia Warszawa
1.72
Wygrany
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
 
Bolt, zapewne oglądałeś walki Brazola - nie dostrzegłeś jak słabo prezentowały się jego defensywne zapasy w pojedynkach z naprawdę miernymi zawodnikami? Mnie on totalnie nie zachwyca, podobnie jak Arreola, ale najbardziej realny scenariusz to dla mnie obalenie + poddanie ze strony Meksykańca



Arreola poddanie 1/5
 
Brazol trenuje u Nogów, więc zakładam, że parter poprawia regularnie, więc da radę wychodzić spod niebłyszczącego w kontroli Arreoli, a w stójce jest lepszym brawlerem, jakkolwiek by to brzmiało. Arreola z dwa razy pewnie się rzuci w nogi, a potem znowu zacznie się brawlnado, w którym lepszy jest Trator, który dodatkowo ma jakąś pracę na nogach i niezłe kopnięcia.



Trator przez TKO, 3/5
 
Panowie, może ktoś mi pomoże. Dostałem jakiś czas temu bonus 10 euro do bet-at-home (dzięki @Kees.). Bonus musi być obrócony 3x po kursie min. 1.50. Moje 10 euro zostało zamienione na 41.43 PLN. Oto lista operacji, które zrobiłem:

41.43 PLN x 1.63, wygrana, 67.53 PLN

27.53 PLN x 1.65, wygrana, 45.42 PLN, razem miałem już 85.42 PLN

85.42 PLN x 1.82, wygrana, 155.46 PLN









Czy ktoś może mi wytłumaczyć schemat działania bonusów u buka a najlepiej powiedzieć ile hajsu muszę jeszcze obrócić, żeby móc wypłacić kasę ? Byłbym wdzięczny, mam takie wrażenie, że ktoś to już kiedyś tutaj opisywał, ale nie mogę znaleźć. Zabawne jest to, że już kiedyś obróciłem jeden bonus, powitalny z betsafe, 6 x 1.50, ale nie wiem jak to zrobiłem :D Z góry dzięki, pozdro :)
 
@up



Według mnie musisz jeszcze raz obrócić sumę 40 zł x 1,5 ( 155,46-40 = 115,46 to już można powiedzieć jest twoja kasa możesz ja obrocić nawet po 1,2 jak to masz w zwyczaju ). Po ostatnim obróceniu tych 40 zł cała kasa jest już można powiedzieć prawdziwa i możesz z nią robić co chcesz.
 
Kurs na Tybure 3.00 na betsafe co o tym myślicie? Ja w tej walce rozkładam szanse 50/50 więc wydaje mi się że jest to bardzo korzystny kurs. Grac czy nie grac? :D
 
Byłem pewien, że stawianie tej walki będzie kompletnie nieopłacalne, bo również widzę szanse 50/50, ale Tybura po 3.00? Kusi, oj kusi.
 
Back
Top