Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja wczoraj tez na plusie stawialem single na Robertsona i Mitrionego myslalem tez o Caseyu i Foncie ale po tych nerwach w walce chyba Alersa który był zapowiadany na mega kocura ledwo sobie poradził myśle 6 razy zanim postawie kase na debiutanta ;p



To co na dzisiaj gracie? :) u mnie napewno poleci dubel Martins+Issa i coraz powazniej myśle o Innocente
 
ja tez na plus dalem tylko struve+weidman za 50



rozliczyli wam WSOF? na betsafe dalme guilard+fitch i jeszcze nie rozliczyli
 
akurat Lima jest swietnym zawodnikiem, ale Gordon... Gordon jest niewygodny, silny, i grind ma dosyc skuteczny. kto wie jak to sie skonczy. Anderson faworytem dla mnie rowniez.
 
sluchajcie, musze powdoic jeszcze dzis podwoic 1000. nie ma nic dzis innego do grania niz TUF.

wybralem takiego tripla

edgar-anderson-scoggins.


wiadomo ze to mma i wszystko sie moze zdarzyc, ale co o tym sadzicie?
 
nicn a sile, bo przegrasz ,tripel niby pewniacy ale to 3 zdarzenia ,moze lepiej zagrac isse na singlu ? ale nie za calosc napewno .
 
co myślicie o Ronsonie? lee nie zachwycil w walce z Alem obalenia 1/8 w stojce zbierał baty no i Jesse walczy tutaj o kontrakt jest po 2 pora żkach stawialem na niego z Trinaldo i o ile mnie pamiec nie myli nie wiele zabraklo jakaś bliska decyzja była
 
Ja zagrałem Ronsona, Lee nic nie pokazał z Iaquintą. Trinaldo nie jest wiele warty, ale Ronson ma wg mnie ~40% szans na zwycięstwo.
 
Wjebałem stówe jesli się nie myle na Lee ale druga runda to pełna dominacja i zabrakło troche konsekwencji żeby poddać do tego w trzeciej już walczył jakby o przetrwanie bo miał rozjebaną stope.równa walka i odpuściłbym ją jak bym grał z tego względu,że to walka o byt dla jednego z nich i dadzą z siebie wszystko.Tak czy siak Kevin dysponuje wspaniałymi wręcz warunkami fizycznymi i mimo,że mnie ta przegrana wkurwiła to zobaczyłbym jeszcze pare jego walk w UFC.
 
Pokazał dobrą kontrolę zza pleców i tragiczną stójkę. Ronson mam nadzieję, że obroni trochę tych obaleń, inaczej będzie z nim źle.
 
Też na początku bym powiedział że Kevin Lee to mocny faworyt ale po przyjrzeniu się to Ronson w obydwu walkach pokazał się dobrze z mocnymi zawodnikami ( Prazares lepszy niż Trinaldo ) a Kevin Lee oprócz tego duszonka któym nie potrafił szkończyć Ala ( a AL chyba fachurą od defensywnego grapplingu nie jest co ostatnio pokazał jak i z wcześniej też ) nie za wiele umiał zrobić. Wiem że na filmikach sprzed UFC wyglądał bardzo dobrze ale tam raczej walczył ze słabymi zawodnikami. Ronson to ciekawy typ bukmacherski.
 
oczywista sprawa jeśli walka jest wyrównana na papierze a kursy są powiedzmy 1.40 - 2.6 to długo nie trzeba kminić na kogo postawić.
 
Chuj w dupe. 6 czy 7 split pod rząd przegrany.
Ronson, Moontsari, O'Connel, Schaub, Barnatt, Lawal...
 
Konstantin Erokhin 1.37



Michał Andryszak 2.95



W Rosji z Rosjaninem który lubi sie napierdalać więc decyzji pewnie nie będzie.Któryś któremuś urwie łeb - pytanie czy ten Kostia ogarnia bardzo bo Longera jeszcze nikt nie znokautował.Kurs fajny a to jest waga ciężka więc ? #drobniaki?



co myślicie ?
 
gdzie masz ten kurs?



edit juz widze



ja biore go w ciemno ,rusek ma slaby parter ,bedzie sub :) leci 30 na longera
 
warto postawić myśle bo Longer ciekawe rzeczy ostatnio wyprawia a i lubie tak na Polaka za granicą grać bo fajne kursy można wyłapać niegdyś.
 
Czemu piszecie cały czas to niepoważne "value"? Nie można już po polsku napisać:
1) Czy tylko Mi kurs na Ozkilicia 2,95 wydaje się mega zyskowny?
2) Czy tylko Mi kurs na Ozkilicia 2,95 wydaje się mega wartościowy?
3) Czy tylko Mi kurs na Ozkilicia 2,95 wydaje się mega wysoki?

Czy tylko mi słowo "value" przy tylu polskich odpowiednikach wydaje się absurdalne? Coś jak:

Weź mnie na dancefloor
Zrobię ci hardcore
Tamten to asshole
Zero temptation

Taka sama logika używania "value".
 
Chmura is right!



A poważniej Ozkilic mi się za bardzo w walce z Linekerem nie widzi. Chyba, że John zrobi wagę :-)
 
Back
Top