Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mi już drugi raz Niemcy zepsuli taki kupon. Pierwszy raz stawiałem na Francję + Niemcy w fazie grupowej. Francuzi wygrali dość wysoko ze Szwajcarią a Niemcy z trudem zremisowali z Ghaną. Wczoraj znowu puściłem podobny kupon i to samo :(. Na pocieszenie niemcy mogli przynajmniej odpaść.
 
Duble to zło, potwierdzam... Odkąd wiedziałem, że będzie mecz Belgia-USA stawiałem ciemno w remis, ale oczywiście zachciało mi się zmniejszyć kwotę o połowę planowanej i dorzucić Argentynę po kursie 1.5... Efekt? Takie ładne 3.4 poszło się stukać, po co mi to było...
 
A ja wczoraj puściłem dla jajec, że w żadnym z meczy przez 90 minut nie padnie ani jedna bramka. Oba weszły... Kurs na pierwszy mecz był @13.00, na drugi @9.00 ;)



Moje zakłady na UFC 175:



Chris Weidman (by split decision.) @5.00



Matt Mitrione (by ko,tko or dq) @2.75



Alex Caceres (by submission) @9.00 :-)



Alcantara + Weidman @2.55



To chyba wszystko. Dużo ciekawszą (dla mnie) galą do obstawiania jest ta dzień później ;)
 
Jak kogoś underdogi interesują to Rob Font może coś ugrać z Roopem, ale oczywiście nie polecam zbytnio, bo sam nie stawiam.
 
Matt Mitrione (by ko,tko or dq) @2.75


Mitrione przez cokolwiek jest po ok. 2.50. Nie lepiej tak postawić? Mi się w takich wypadkach przypomina od razu jak niektórzy stawiali Lawlera z MacDonaldem przez KO/TKO po 4.50, podczas gdy Robbie "straight" chodził po 4.00. Nie wierzę, że Matt podda Struva, ale decyzji w wadze ciężkiej dość sporo mamy ostatnio.
 
Mitrione przez cokolwiek jest po ok. 2.50. Nie lepiej tak postawić? ...






@Szady,



mój bukmacher proponował mi 2.35. Wybrałem opcję z KO, bo tam ( jeśli ma to wygrać Mitrione,) to aż pachnie nokautem, a 2.75 lepiej się prezentuje. Poddania nie będzie, a decyzja?, Jesli będzie decyzja to pal go sześć. Ale nie sondzem.



Co do Lawlera, postawiłem wtedy na jego wygraną przez cokolwiek, ale miałem świadomość, że walka może się skończyć decyzją. Hmm, to był niezły skalp ;)
 
okej, to powiedz mi teraz, ze w walce BF/Hunto nie pachnialo Ci KO? albo w walce Mir/Nelson, Mir/Reem? :D
 
@baju,



jest ryzyko, jest zabawa. Jeśli wiadomoby było jak się skończy każda walka to wszyscy byliby zarobieni, ale nie ma lekko. Cały myk w tym, by z nagromadzonych danych wyciągnąć odpowiednie wnioski, przekalkulować i dobarć odpowiednią stawkę ( żeby później nie było płaczu gdy nie wejdzie) Każdy wnioski swoje ma, stąd i rozbieżność w typach ;)



Co do walk, które przytoczyłeś - to są wyjątki. One się zdarzały i będą zdarzać. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie trafi się kolejny...;)
 
Doszedł mi jeszcze jeden zakład:



Doane + Hall - @2.25



Mam nadzieję, że Uriah nie zjebie misji i wyjdzie mentalnie przygotowany jak należy. O fizyczny aspekt się nie boję.
 
cisza jak makiem zasial



skoro nikt nic nie stawia to :



poszlo niemcy awans za 50 kurs1.92 po dlugiej przerwie zagram szwabow moze cos odzyskam z tych straconych 157zl na tym mundialu



i struve+weidman(ostatnio stawialem dwa razy na spaidera i przegrywalem ) teraz daje na krzyska pewnie tez przegram :D



2.8za 50 ,nic wiecej z tej gali nie daje bo wszystko nie pewne jak cholera :)
 
Wczoraj gralem z kumplami w Fifa 2014 , oczywiscie towarzyszyl nam temat mistrzostw swiata.



Bylo nas szesciu , jeden z nas wypalil ze postawilby 100$ na Belgow , ja odrazu skontrowalem 100$ na Holandie .



W rezultacie kazdy obstawil jakas druzyne ,Niemcy , Belgia , Brazylia , Columbia , Francja , Holandia , jezeli jedna z tych druzyn zdobedzie tytul , zwyciesca zawija 600$ ,



Teraz zaczna sie emocje ;-)
 
Na belgów jest kurs 12 więc trochę twój kumpel mniej zarobi jeśli mu to wejdzie
 
Dziś analizy kursów tylko na stronie http://mmanaliza.com/

Stefan Struve - Matt Mitrione
Ildemar Alcantara - Kenny Robertson
George Roop - Rob Font

A wieczorem dodatkowe analizy z gali Team Edgar vs. Team Penn Finale.
 
CIEKAWOSTKA:
Odkąd na mundialu rozgrywa się mecze fazy pucharowej systemem od 1/8 finału, czyli od mistrzostw 1986 - zawsze w 1/4 finału minimum 1 pojedynek jest rostrzygany w rzutach karnych. Wczoraj ich nie oglądaliśmy więc teoretycznie zostały dwa mecze. Aktualnie kurs na karne w meczu Argentyna - Belgia wynosi około 6, w meczu Holandia - Kostaryka około 7. Jak ktoś nie ma co zrobić z drobnymi ;)
 
Na dziś wieczór tylko dwa kuponiki po stówce:



Rob Font, kurs 2.60



Matt Mitrione, 2.50



Kusi mnie jeszcze JZ Cavalcante z WSOF po 2.35, ale nie mogę się zdecydować. Może puszczę zakład na ostatnią chwilę jeśli zdążę wrócić do domu, bo zaraz spadam. Guillard miał wywalone na zrobienie wagi, także prawdopodobnie miał też wywalone na przygotowania. W ostatnim starciu przed "wylotem" z UFC zaprezentował się słabo i teraz może być jeszcze gorzej, także jest szansa na niespodziankę w tej walce.
 
Marcus Brimage- Russell Doane
MoneyLine Cały mecz
Wybierz: Russell Doane

2.00
X
Melvin Guillard- JZ Cavalcante
MoneyLine Cały mecz
Wybierz: JZ Cavalcante

2.30
 
Jak kogoś underdogi interesują to Rob Font może coś ugrać z Roopem, ale oczywiście nie polecam zbytnio, bo sam nie stawiam.


Czasem się zastanawiam, czemu nie słucham swoich genialnych pomysłów :(
 
Back
Top