Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przecież Arlovski ma pojęcie o grapplingu, a jak jebnie Schauba pierwszy, to może być po zabawie. Nie widzę czemu należałoby skreślać Andrzeja.
 
Kibicuje Brendan'owi ale bardziej w tej walce stawiałbym na "finish" niż na wygraną któregoś z zawodników.
 
MAMY DLA WAS KONKURS NA MUNDIAL W BRAZYLII DO WYGRANIA 10 • W WILLIAM HILL WSZYSTKO CO TRZEBA ZROBIĆ:

-Polubić nasz fanpage
-Udostępnić ten post (publicznie żebyśmy mogli zobaczyć)
-Napisać w komentarzu kto Waszym zdaniem wygra mundial.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY !

facebook -> postawnablog
 
za 3 din rusza Mundial ,bedziecie cos grac ?



kursy sa dobre nawet na singla.



jak chyba wplace na unibet 200zl i bede gral przez cale mistrzostwa zobacze ile ugram (przegram)
 
Postawiłem za 50 że Brazylia wygra turniej i tak samo jak Ty mam zamiar wpłacić troche złotówek i grać przez cały turniej mecze. Może jakiś mały zakładzik? :)
 
@Mess



Postawiłeś na ten zkład z MŚ "Kibic wbiegnie na boisko podczs meczu"? Kurs spadł z 4,0 do 2,45 więc chyba sporo osób w to wchodzi :-)
 
Moje wstępne typy na UFC 174: Schaub, OSP, Cavalcante. Walkę Woodley - MacDonald prawdopodobnie odpuszczę, skłaniam się lekko ku Tyronowi, ale nie przekonuje mnie na tyle, żeby go zagrać. Z w/w typów najbardziej chyba podoba mi się OSP, kurs 1.75 całkiem spoko. Liczę na Feijao, jeśli będzie bronił sprowadzeń Badera, to powinien ustrzelić go w stójce, Ryana trafiał nawet Perosh, chociaż Amerykanin walczył asekuracyjnie. Odnoszę wrażenie, że po nokaucie od Teixeiry, Bader zdał sobie sprawę z kruchości swojej szczęki i będzie starał się w swoich walkach robić tylko to, co mu wychodzi - zapasy. O ile zadziałało to na 42-letniego Perosha, to Cavalcante ma duże szanse na ogarnięcie zapędów Ryana. Ciekawa gala, bo mamy 2 zestawienia zawodników ze średnio wytrzymałymi szczękami, może być ciekawie, nareszcie będę miał możliwość obejrzenia live :)
 
Mundial jest do oglądania, a nie obstawiania :) Chociaż pewnie i tak się skuszę na parę kuponików :D Swoją droga może zrobimy sobie typerka forumowego MŚ? Zobaczymy, kto najlepiej typuje piłkę :-)
 
nic nie przychodzi mi do glowy...



nie wiem czy to dobry pomysl bo jak jednego dnia przegram to bede chcial sie odegrac ,zeby Cie dogonic :-)



ja ms bede gral dla zabawy mysle ze jeden kupon za 20 zl dziennie nie wiecej.



i nie gram jakis zakladow specjalnych typu:



wyskoczy buszmen na murawe czy nie:-)tylko 1x2.



na pilce chyba nie da sie zarobic(wiec nie nastawiam sie na mega zyski na tych ms) ,kiedys gralem i dobrze na tym nie wychodzilem ,teraz tylko mma :)
 
Andrei Arlovski v Brendan Schaub Zwycięzca walki
Brendan Schaub 1.65

Wygrana z zakładu 0,00 PLN
1 zak. @

Ovince ST.Preux v Ryan Jimmo Zwycięzca walki
Ovince St. Preux 1.727

Wygrana z zakładu 0,00 PLN
1 zak. @
 
Zagrałem:
Woodley 2.0
Bader 1.79
Schaub 1.82
Saint Preux 1.75

Każdego z nich uważam za faworyta i spodobały mi się te kursy. Szkoda, że na pinnaclu pojawiły się w środku nocy i wystartowały tak:
Woodley 2.40
Bader 1.83
Schaub 2.33
OSP 2.0

To już było po prostu dla mnie niesamowite. McDonald, który od 3 walk nie zachwyca, faworytem kontra Woodleyowi, który nabiera rozpędu z prędkością światła. To, co Tyron pokazał w ostatniej walce to był prawdziwy majstersztyk. Schaub - Andrei wydaje mi się, że będzie wyglądać podobnie do walki Brendana z CroCopem. Arłowski co prawda jest dobry technicznie, ale Schaub wcale nie wydaje się być gorszy - do tego powinien być szybszy i silniejszy. Parter też po jego stronie. OSP jest według mnie jest po prostu mało znanym zawodnikiem, ale gość jest naprawę mocny. Jimmo to przeciętniak, który pewnego poziomu niestety nigdy nie przekroczy. Obawiam się trochę o Badera, który tak jak i Feijao ma czym przywalić, a szczęki dosyć podejrzane. Jednak mocnym atutem Ryana będą zapasy.
 
To są kursy z pinnacla, górne to te, co zdążyłem zagrać, dolne to początkowe. Także 2.33 na Schauba już nigdzie nie jest dostępne. A Rzeszow pewnie gra na betclicach, czy betathome'ach, a tam kursy rzeczywiście są niskie.
 
Za stawianie na Schauba powinny być bany! Koledzy, phi!



Cały mój majątek (4,50) idzie na Arlovskiego! WAR!
 
ale na bet365 dojebali kursy:

2.2 Rory
1,7 Woodley

Wchodze w Rorego grubo, bowiam się tylko, że tiu jakiś ahczyk czy on nie złapał jakiejś kotuzji albo czegoś podbnego?
 
Łudziłem się, że to Woodley będzie underdogiem i dostaniemy prezent w postaci fajnego kursu...
 
też myślałem o Woodleyu kiedy był underdogiem, ale skoro teraz role sie odwrócił i kurs na niego spadł to myśle, że bardzo rozsądną opcją jest singiel na Rorego, zwłąszcza przy takim kursie, Tyron ma jescze czas namieszać, a Rory pownien już teraz być odpowiednio mzotywowany, bo jest o krok od pasa i wreszciepas wydaje się być, przynajmniej teoretycznie w jego zasiegu
 
Back
Top