Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A na betonline 3.65 - 1.32.
Zresztą nawet nie wiadomo, czy dojdzie do tej walki, ale jeśli utrzyma się kurs około 3 to wchodzę.
 
Jako że jestem zwolennikiem taśm myslę nad postawieniem kuponu długoterminowego piłka + mma.
Z piłki chcę dać na awans z grupy Francji,Niemiec i Hiszpanii oraz wygranie swoich grup przez Brazylię i Argentynę. Do tego chcę dorzucić: Dodsona który już raz wygrał z Moragą na punkty, Hendersona oraz młodego Pettisa. Łącznie daje mi to kurs 4.39. Czy warto według was grać tych zawodników? jak widzicie ich szanse w swoich walkach?
 
Henderson prześlizgiwał się przy 4 z ostatnich 5 decyzji niezrozumiałym fartem, wygrywa przegrywając walki. Jest to zawodnik, który jest silny i kondycyjnie wytrzymały, ale ani jego stójka, ani zapasy nie są na najwyższym poziomie. Ja osobiście zagram Khabilowa. Pettisowi brakuje doświadczenia, bo umiejętności ma, ale kurs według mnie nie warty gry, jak ostatnio wpadł przy Caceresie. Dodson z kolei jest według mnie #2 muszej i powinien zmiażdżyć Moragę, być może przez knockout. To chyba jedyny warty gry kurs. Miej jednak na uwadze, że nie lubię Bensona, który pewnie dzięki kondycji minimalnie wygra 3 rundy. Ja zagram sambistę.
 
lepiej pomyslcie o walce cumings-narvaez kurs ok3.8 ladnie wyglada ,a Cumings to jedna wielka niewiadoma
 
O tak, ja też planuję się przyjrzeć Narvaezowi :) Cummings to chaotyczny, niesprawdzony zawodnik. Tyle wiemy, że olimpijczyk w zapasach. Rzadko kiedy jednak taki potrafi przystosować zapasy do mma.
 
CUMMINS, nie Cummings. jeden to Patrick, drugi to Zack.



ogarnijcie MMA Hour z nim, nie stawialbym przeciwko niemu, takie odnosze wrazenie. oceniacie goscia po wystepie z 9-cio dniowym przygotowaniem do walki z kolosem jakim jest DC.
 
baju dokładnie pamiętam,że przed walką z Cormierem byl nr.1 rankingu prospektów w LHW drugi był nasz Janek :)
 
moj blad ,jak obejrze jego walki i jego rywala ,jesli je znajde, to dopiero ocenie czy wart ryzyka.
 
Baju gram na awans Francji z grupy po 1.2, jest tez typ na zwyciestwo grupy 1.7. Pewnie Francja wygra tą grupę bo w eliminacjach miala Hiszpanie, a Szwajcarzy nikogo poważnego ale nie chcę ryzykować. Do tego gram w naziemnych a tam zawsze wychodzą niższe kursy :/
 
na jutro z pilki chyba warto zagrac na Gibraltar kurs 4.05 ,graja z Malta ,



ostatnio postawilem na nich z x po kursie 5.90 grali z Estonia i byl remis 1-1,a o ile wem to Estonia jest sporo lepsza od Malty:)
 
Piotra bym nie ryzykował - wiem, mało patriotycznie i jestem przekonany o jego zwycięstwie, ale jestem zdania, że niekoniecznie należy stawiać do taśmy przeciwko gościom z okrutnym ciosem, a takim jest Yves.



Henderson też powinien wejść, ale z drugiej strony Rustam przegrał w karierze tylko splitem z gościem, co walczy teraz w LHW. Z drugiej strony wcale nie widzę nic dziwnego w przyznawaniu walki z Masvidalem Amerykaninowi.



Dos Anjos i Dodson moim zdaniem wejdą spokojnie.
 
osobiscie pewnie postawie na Khabilova i Sancheza i to glownie dlatego ze nie przepadam za Bensonem i lubie Diega. ahh ta moja logika ..:-)
 
Idę spać więc krótko - z underdogów podobają mi się ( jeszcze bez analizy konkretnej) :



2,45 Diego Sanchez



3,00 Danny Martinez



2,00 Bryan Caraway



Dodson, Dos Anjos , Pettis to raczej pewniaki. Przegranej Bensona też nie mogę jakoś sobie wyobrazić.
 
Danny Martinez ? Poważnie? Mimo ze Jorgensen przegrywal ostatnie walki ale przegrywal je z topem z Faberem z Machowskym i Formiga ktorzy takze kreca sie w topie muszych a Martinez? Who the fuck is Danny Martinez? ;p kurs na scotta troche slaby ale chcialem go dac na podbicie bo do rda jakos sie nie moge przekonac do bendo tak samo ;p
 
Ale jednak ja bym tak to widział, że:



Poziom przeciwników spada: Faber > Machovsky > Formiga, a dyspozycja Scotta w tych walkach również. Najlepiej zaprezentował się z Faberem w walce z Formiga wyglądał już słabo.



W zasadzie to samo można powiedzieć o Martinezie, że przegrywał tylko z topem, Cariaso, Formiga, Benavidez. To że nie walczy od dawna w UFC, nic nie znaczy w przypadku tak młodej kategorii w UFC, jak musza.



A przedcież kurs tu jest najważniejszy. 3,00 a na Scotta 1,40. Według mnie również godne uwagi.
 
@Calo Nie stawiałbym przeciwko Erikowi Perezowi trenuje u Jacksona 3 pierwsze walki w UFC to były "finisze" i po przegranej widać że wyciągnął wnoiski i w ostatniej walce ładnie sie pokazał a Bryan Caraway ma tylko dobre bjj fakt że trenuje z zabójcami z Alpha Male ale jego stójka jak innych zawodników z tego teamu sie nie poprawiła







Sory coś osatnio przed walką Tate mówiła z przeprowadziła sie z Bryanem do Las Vegas wiec juz nie trenuje w Alpha Male a Erik kurs 1,8 nie taki zly
 
Będzie można gdzieś sobotnie CW obstawiać?



Z UFC obstawiłbym lekką ręką połowę underdogów: Meza, Khabilov, Moraga, Sanchez, Martinez. Mówię poważnie. :-) #Szadystyle
 
@Mess



Meza? Moraga ? :-)



@Rades



To nie wolisz do podbicia kursu wziąć sobie RDA który ostatnio zaliczył 6 cennych zwycięstw, lub zabójcę Dodsona, tylko Scotta, który przechodząc do muszej zdaje się zaliczyć ogromny regres umiejętności? Podobnie było w jego debiucie w 125 - wszyscy mówili - Who the fuck is Zach Makovsky?, Tomek zrobił analizę w której stanowczo stwierdził ze Jorgensen to pewniak, a sam ,,Young Guns" dał dupy po całości. Z Formigą też był faworyzowany przez większość cohones, a został odklepany w pierwszej rundzie.



Martinez to nie jest talent na miarę titleshota, ale bardzo solidny , i doświadczony zawodnik. Na papierze ta walka jest wyrównana - ani jeden, ani drugi, nie dysponują wyraźną przewagą ani w stójce, ani w zapasach, i biorąc pod uwagę ostatnią słabą dyspozycję Scotta, odradzałbym granie go.







@Michaelbjj



Bryan Caraway to dobry zawodnik, a hype na Pereza jakoś zniknął po ostatnich walkach. Zapasy chłopaka Mieshy wydają mi się wystarczająco dobre, by mógł kłaść na ziemię Meksykanina. W parterze myślę, że jest nawet klasę lepszy. Jeśli Perez będzie bronił obaleń, to może punktować rywala w stójce , ale myślę że prędzej czy później , Bryan znajdzie drogę do zwycięstwa.
 
Planowałem zagrać Dodson+Pettis+Jorgensen bo zdawalo mi sie, ze jorgensen wygladał nieźle z formiga do czasu zderzenia głowami ale trochę stream przycinał więc mogę mieć mylne wrażenie ;p



co do RDA to trochę mnie niepokoi to że walczył całkiem niedawno 2 miechy temu to nie wiadomo jak z dyspozycja u niego, pozatym kursy pospadały na Pettisa wiec albo przedluże przerwe o kolejny tydzień albo obstawie Sancheza walczy "u siebie" a Ross nie jest jakims kozakiem w ostatnich walkach wygladal dosyc słabo zresztą Diego nie wiele lepiej..
 
Walczył niedawno, ale przeciwnik wielkiej szkody mu nie zrobił. W dodatku jego przecwinikiem jest Jason High, który w każdej płaszczyźnie zdaje się ustępować Brazylijczykowi.
 
benson + dodson + dos Anjos + Jorgensen co myślicie? i ktoś wie jak w betsafe postawić żeby mi jedno mogło nie wejść?
 
Back
Top