Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja się dziwię, że jeszcze nikt nie wspomniał o kursie na Mańkowskiego(chyba, że przeoczyłem;). Fakt, do KSW jeszcze 10 dni, ale na początku kursy były równe, a teraz, z niezrozumiałych dla mnie powodów, kurs na Borysa strasznie urósł i gdybym grał to ym się nawet chwili nie zastanawiał, tymbardziej, że czym bliżej gali, tym raczej będzie spadał, niż rósł.



Kurs na Abu strasznie mizerny i przy takich proporcjch zdecydowanie lepszym typem jest Strus, który jest minimalnym underdogiem w tej walce i kursy powinny być mniej więcej 1,6-2,0 na korzyść Azaitara.



Z Karoliną to się chyba faktycznie pomylili ostro. Kto złapał 1,68 to zrobił dobry interes.



1,64 na Oliego chyba dalej warto łapać. W szczytowym momencie(po porażce na BAMMA) było sporo ponad 1,7.



Mamed- Falcao nie do grania, jak dla mnie. Ewentualnie lekko na Brazylijczyka po 3,75.
 
Matt Brown po kursie 3.10 jest godny zagrania, zastanawiem się jeszcze nad Philippou po 2.90
 
Ja się dziwię, że jeszcze nikt nie wspomniał o kursie na Mańkowskiego(chyba, że przeoczyłem;)


Musiałeś przeoczyć, bo z Puczim chyba z pięć razy pisaliśmy o Borysku. :) Już dawno pieniądze postawione



Ps. 1.67 na Desmonda Greena z Bellatora mi się podoba. :)
 
O Borysie nie wiem, czy pisałem, ale na pewno zagrałem :)
A co myślicie o Hermanie? Ja go minimalnie faworyzuję i z przyjemnością patrzę, jak rośnie na niego kurs.
Mam wrażenie, że Natal jest lekko przeceniany przez "wyrównaną" walkę z Kennedym - który był kontuzjowany.
@Edit: ja miałem grać Costę, ale obejrzałem walki z Boetschem i Carmontem i zagrałem dubla Palelei + Larkin. Co do Pottsa, przeciwnika Soy - trudno znaleźć jego walki, ale z tego, co widziałem, to gość by przegrał z Krylovem.
 
Puczi



No to może pisałeś, że stawiałeś Borysa, jakiś Twój wpis pamiętam na ten temat. ;)



Ja faworyzuję Natala w walce z Hermanem i to dość mocno, ale ja się nie znam na MMA



Yoza



Myślę, że kurs na Matta wart grania, a Costa mnie nie przekonuje i myślę, że przegra na punkty albo przed czasem z Larkinem
 
Myślał ktoś może o stawianiu na Cruickshanka z Kochem? Kurs na Betsafe na Darona 3,65 a według mnie nie jest bez szans. Choć niestety boje się że nie uda się mu utrzymać walki w stojce.
 
przeciez Herman tego nie wygra, wyglada ostatnio tak slabo, ze szok. Natal bedzie chcial sie odbic po przegranej, nie widze w ogole value w Edzie, ale rowniez jak poprzednik nie znam sie na MMA.



<3
 
Ogólnie dobrze pamiętam, że przed ostatnią walką Borysa z Saidovem był kurs 1.5 na tego pierwszego czy mi się coś myli?
 
Myślał ktoś może o stawianiu na Cruickshanka z Kochem?


Ja gram Kocha. Nie widzę tu większych szans Cruickshanka. Ostatnio dostał słabiutkiego Rio, gdzie było widać, że jest to zestawienie typowo na odbudowanie dla Darona aby wygrał przed czasem. Natomiast Koch jak już przegrywał to tylko ze ścisłą czołówką (Poirier, Lamas, Mendes) więc nawet w kursie powyżej 3 na Darona nie widzę value. Zaś kolegę klubowego Pettisów zagram za to 1,3 w dublu/triplu.
 
Myślał ktoś może o stawianiu na Cruickshanka z Kochem? Kurs na Betsafe na Darona 3,65 a według mnie nie jest bez szans. Choć niestety boje się że nie uda się mu utrzymać walki w stojce.


Boisz się, że Daron nie utrzyma walki w stójce czy źle przeczytałem? Nie pamiętam kiedy Koch ostatnio obalił rywala. Erik to przede wszystkim striker i w tej płaszczyźnie lubi się wymieniać uprzejmościami. Nie jest złym grapplerem, ale z jego inicjatywy walka na ziemię nie trafia. Aż z ciekawości zajrzałem na fightmetric i patrzę, że ostatnie skuteczne obalenie zanotował z Jameelem Massouhem w... 2009 roku.



Inna sprawa, że uważam, że Koch jest stójkowo klasę wyżej od Cruickshanka. Raphael Assuncao i Francisco Rivera (nota bene będący aktualnie w TOPie dywizji) mają tylko po jednej porażce przez KO/TKO. Ciekawe kto im to zgotował. :)



Nie chcę odradzać Darona, ale gość lubi "przyjmować na twarz" i czuję, że padnie w tej walce znokautowany - możliwe, że już w pierwszej rundzie.
 
Daron nie pokonał nikogo, kto jeszcze jest w UFC, a Erik był topem swojej poprzedniej dywizji.
 
Szady a na Karole bylo 1.68:-)ciekawe czy nie wycofaja tego kursu tym co grali ,



gamer i karola raczej chyba no bet ,na ta chwile jedyny racjonaly tym to abu+oli (ale nie wiem czy go grac te 2x5 mnie martwia )







mamed+gamer+abu 2.13 faworyci moze cos takiego warto zagrac ,cholera wie ,kursy na polakow raczej nie wzrosna , moze na Strusa troche spadnie tak jak bylo z Horwichem,pudzian pewnie tez spadnie
 
Szady a wy z Chmurką to jeszcze będziecie robić analizy > ?



Nie wycofają raczej bo to nie była pomyłka tylko tak wystawili a później kursy kulturalnie zamkneli.
 
Szady a wy z Chmurką to jeszcze będziecie robić analizy > ?






Tak. Obecna jest już gotowa, ale dopiero w czwartek będzie ze względu na nowy feature, który jest implementowany.
 
D Green na betsafe po 1.81 kurs warty ryzyka ,co powiecie o Zaromskisie na podbicie? bo Greena gram na 100%
 
Ariel mocno zaskoczony kursem 2:1 dla Browna, ciekawe co by powiedzial na 3:1 praktycznie u nas, hoho.



#ciekawostka
 
D Green na betsafe po 1.81 kurs warty ryzyka ,co powiecie o Zaromskisie na podbicie? bo Greena gram na 100%






Green już 1.64, ale dalej warto. Tylko również się pytam o Zaromskisa i Briana Rogersa
 
Matt Brown vs. Erick Silva MoneyLine Cały mecz Erick Silva --- 1.40 --- Otwarte
Dallas Mavericks vs. San Antonio Spurs Zwycięzca Cały mecz Dallas Mavericks --- 2.30 --- Wygrana
Andreas Seppi [ITA] vs. Tommy Haas [GER] Zwycięzca Cały mecz Tommy Haas [GER] --- 1.35 --- Wygrana



Cardiff vs. Chelsea 1x2 Cały mecz Chelsea --- 1.43 --- Otwarte
Indiana Pacers vs. Washington Wizards Zwycięzca Cały mecz Indiana Pacers --- 1.54 --- Wygrana
Oklahoma City Thunder vs. LA Clippers Zwycięzca Cały mecz Oklahoma City Thunder --- 1.42 --- Wygrana
Rafael Natal vs. Ed Herman MoneyLine Cały mecz Rafael Natal --- 1.76 --- Otwarte

a więc do boju Eric i Rafa, bo CFC już chyba otrząsła się po odpadnięciu z LM i połknie rywala!!!
 
@up



Szady co myślisz ?



Bo według mnie kurs cięzki do typowania.



Cado Simon na pewno pójdzie do góry i bym go nie skreślał.
 
Back
Top