Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@pem1990



Cado pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce - także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi, ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi sierpami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Błachuta nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza - lubi browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.



Przegrał z Rafaelem Carvalho (MMA 8-1), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej rywala, który często ratował się wymęczającym klinczem. Pod koniec drugiego starcia popełnił jednak kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.



Simon ma dopiero 21 lat, zawodowo walczy od około trzech i cały czas się rozwija. Z tego jak zaprezentował się wcześniej na KSW wnioskuję, że przyjedzie zmotywowany i na pewno nie tylko po wypłatę. Pytanie czy Błachuta jest tak sprawnym grapplerem jak Moks? Nie mam faworyta w tej walce i żaden wynik mnie nie zdziwi.
 
ja stawiam w ciemno na Cado , Blachuta poprostu jest slaby do momentu poddania przegrywal z Radomskim a walka w Rosji to kompletna porazka .



Stawiam na Cado 30zl
 
A to moja, wielce prawdopodobna kasa:



jjjj.png








Simon powinien bez problemów wygrać z Błachutą. Gamrot przeleży Georga a Thompson to wiadomo :)
 
To nie za kim jestem :) Rozum > serce.



Thompson jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, lepszym technicznie - w sumie wszystko ma lepsze Oli. Do tego będzie chciał zmazać plamę po ostatniej walce. Nie widzę tu innego scenariusza jak porozbijanie Pudzilli w parterze.
 
No ja postawie w przyszłym tygodniu ale kupon nie ulegnie zmianie, jest zaklepany! Dołożył bym Niemcy - Polska ale nie mieszam już dyscyplin na 1 kuponie.
 
Brown za 86zl



Palalei+Wineland za 50zl



Koch+Natal za 25zl



Larkin+ Means za 15zł



Mamed+Borys+Oli+Ramp+Chandler+Brown za 8zł :-)
 
Na prawdę dziwne kursy można połapać na to KSW 27.



Jak wspomniałem, Mańkowski po 2,40 to perełka. Karolina wcześniej po 1,68, Oli po ponad 1,7, teraz Simon po 2,40. No i Strus po 3- faworytem nie jest, ale taki kurs to zdecydowanie za dużo. Już Naruszczka pokazał, jak wygrać z Azaitarem;] Nic tylko brać :-)
 
Ja wam nie chce przypominać ale ja Aslambka postawiłem ze spokojem. Nie wiem czy pamiętacie ale do momentu kontuzj mimo woli walki to Aslambek zamiatał Borysem na pkt. Od tego czasu Borys pokonał słabiutkiego Langmana. Aslambek natomiast w ciągłym treningu i w swoim nudnym stylu pewnie pokonał Acacio. I tak zapewne będzie wyglądał ten pojedynek. Aslambek po porażce z Diursa walczy bardziej zachowawczo ale skuteczenie. O Borysie wiemy że był w Tristarze i tyle.



Obawiam się że Mańkowski będzie takim polskim Faberem w KSW.



Kurs 2,4 nic nadzwyczajnego. Jak niepokonany mistrz który wygrał już z tym zawodnikiem miałby być Underdogiem.



Kurs 3,0 po ostatnich demolkach Abu też jak dla mnie normalny.
 
Bonus z BAH wykorzystany



Wineland + Natal + Palelei + Koch + Larkin, AKO 4.85 x 21,02 zł. Do wygrania 101,87
 
na juz Cado 2.08



kurwa jak chce zrobic przelew z banku millenium to zawsze nie wyswietla mi tego banku ,a kurs spadl juz drugi raz tak mam ;/
 
pem, to jest kwestia tego, jak kto widzi scenariusz poszczególnej walki- to raz. Dwa- dla mnie nie ma co patrzeć na pierwszą walkę, bo tam nic się nie wydarzylo, poza kontuzją, rzecz jasna. Trzy- myslę, że Borys zrobił spore postępy od tego czasu, z kolei mam wrażenie, że Saidov ciągle walczy co najwyzej na tym samym poziomie. Umiejętności Borysa oceniam po prostu wyżej, do tego mam wrażenie, że motywacja też większa będzie po jego stronie. Reasumując, to on dla mnie jest faworytem, więc w kursie 2,40 widzę duuuuże value.
 
Zychal



Może trzymaj u buka trochę więcej kasy "na czarną godzinę" - w razie takich promocji (jeśli chciałeś w ciemno grać Cado to znaczy, ze ten kurs dla Ciebie to prezent), a nie za każdym razem robisz przelew, a jak coś wygrasz to od razu wypłacasz. Co myślisz o tym?
 
o to chodzi ze mialem 117 zl na betsafe i zagralem na browan i tripla na ufc a nagle zaczely sie pojawiac kursy na ksw;/ ,



dla mnie to byl prezent , widac dla innych tez skoro zaczeli go grac az spadl do 2.08



zagram po 2.08 dodam gamrota
 
wkoncu przelalem kase.



dodalem dwa kolejne zaklady



green+zaromskis2.2 30zl



gamrot+cado2.5 40zl



wczesniej



natal+horiguchi2.8 32zl



koch+palaleii+windeland2.19 37zl



brown3.1 87zl







mysle nad:



aslan +oli



i mamed+abu+gamrot



ale na oliego i abu kursy moga isc w gore
 
midern, z 8 do zrobienia 240 :-)



Nawet nie wiem czy zobaczę tę galę, bo komputer najprawdopodobniej będę miał dopiero w poniedziałek. Poza Brownem moje kupony są beznamiętne. :-)
 
Ostatnia walka Oliego to wypadek przy pracy (taką mam nadzieje) dał sie złapać w gilotyne wczesnie w 1 rundzie i może z tego taki kurs bo umiejętnościami i techniką przewyższa Pudziana w każdej płaszczyźnie( od Pudziana już od jakiegos czasu szłyszymy ze sie rozwija ale defensywne zapasy i boks to na Oliego za mało) przewiduje TKO w parterze runda2.Co do Strus-Abu to nie dojdzie do decyzji, Strus bardzo słabo sie pokazał w ostatnich walkach z Horwichem ledwo wygrał a Veloma go zdominował nie ma innej opcji niż Abu TKO/KO w pierwszej rundzie.



Na KSW poleci Abu+ Oli+ Simon4.64 30zł
 
jako,że nie mam siana narazie a przeglądając oferte najbliższego UFC zupełnym przypadkiem dostałem smsa z informacją ,że dali mi cashbacka z fortuny(do 10zł) jeśli w kuponie będe miał mecz Legia-Wisła :-) hajs sie bardzo nie zgadza panowie a KSW&Bellator coraz bliżej...



https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MzA0MTI4NTgyMDMwMDqVLNna6RD79A2Kem4%3D&kind=MAIN
 
Co myślicie o kombinacji Natal + Wineland + Koch + Lentz? Który tu jest Waszym zdaniem najsłabszym ogniwem?
 
@Bolt, moim zdaniem Koch, ale opieram to na przeczuciu. Ogólnie to kupon prezentuje się super, ale jeśli miałbym kogoś wywalić, to byłby to właśnie Erik
 
@SCStunner



Dzięki również, aczkolwiek Darona uważam za efektownego przeciętniaka, natomiast Koch tylko z czołówką swojej wagi przegrywał. Zobaczymy jak to będzie.



@pem1990



E tam, sugestie nie są równoznaczne z wyrzucaniem ;)
 
@Bolt



Od siebie mogę powiedzieć że Kocha też do taśmy wrzucam, a Lentza chyba wyrzuce ( Już lepszy chyba Soa )
 
Back
Top