Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ciekawe jaki kurs bedzie na Aarona Philipsa na UFC173, czaje sie na debiutanta. :)



+ w jakiej wadze bedzie walka ktos wie?
 
Nie wiem czy zauważyliście ale kurs na Karoline się pojawił na betsafe chyba całkiem dobry bo 1,68



69d53f74a487fceb02fe04db37412144.jpg
 
pem1990



1.62 na Kowalkiewicz byłoby świetne dla tych, którzy planują na nią obstawiać - spodziewałem się czegoś w granicach 1.30



baju



Sicilia - Phillips w featherweight



Kursów nie ma, ale jak chcesz to mogę Ci powiedzieć co przewiduję. ;)



Moim zdaniem Phillips będzie underdogiem w okolicach ~2.50. Debiutanci z takim bilansem walk, jeśli nie są w świecie MMA uznawani za mega prospectów startują z pozycji undera. Alex White miał ostatnio kurs ponad 2.30, a debiutował w UFC z bilansem 9-0, gdzie dali mu na start średniaka w postaci Payana. Za Beneilem Dariushem szedł hype, a mimo to dawali za niego 2.60.



Phillips ma 5-0, dodatkowo ostatnią walkę wygrał tylko przez split, także będę mega zdziwiony jeśli oddsmakerzy postawią go w roli faworyta.
 
Zychal



Z normalnym obstawianiem robię przerwę do UFC 173, także tylko ten bonus z BAH będę obracać. :)



Co do pytania o kurs na Natala, to mi się podoba. Herman nie wyglądał jakoś ciekawie ostatnio a Natal się ciągle rozwija. Jedynym problemem jest krucha szczęka, ale Ed to nie jest gość, który regularnie nokautuje rywali



Wstępnie myślę o tych panach: Brown, Larkin, Koch, Natal, Cabral, ale poczekam z wszystkim do ważenia. Ogólnie mam wrażenie, że to będzie kolejna gala faworytów
 
Cabral trenuje w nova uniao z Barao i jest w stanie poddac Zak'a chociaż nie wiem czy ten bedzie chciał sie kulać z tak dobrym grapplerem jakim jest Yan zeby wiecej powiedziec musze pooglądać ich walki
 
Nie no ale w Czadzie jednak jest sporo mocniejsze Value niż w Lamasie :-) Wiec Baju ma szanse coś widzieć.



Czad napewno jeszcze urośnie bo ludzie bedą dorzucać do taśm Aldo.
 
Bolt,przypierdalasz sie xD Lamas i Mendes to jest co innego.Sam jak nie przekurwie wszystkiego na koks i zupki chińskie to coś rzuce bo lubie jego stójke i jest podobny do Edgara :-)
 
Może trochę, bo baju jest największym fanem Aldo w polskim internecie :D



Aldo spokojnie wygra moim zdaniem, on też dorzucił nowe rzeczy do arsenału od czasu pierwszej walki z Chadem.
 
Najbardziej się boje tej zachowawczej gry Aldo o której sam wspomina. Może być podobnie jak w Mayweather Maidana.



Pozatym obawiam się żeby na Czada nie przeszła klątwa Fabera . Robienie rozkurwu do czasu walki o pas.
 
pem, coś myślę że ta klątwa dotyczy i będzie dotyczyć głównych zawodników Team Alpha Male, zarówno Faber, Benavidez jak i Mendes UFC radzą sobie identycznie - wygrywają wszystko do momentu walki o pas :-)
 
co dolozyl? walczenie na asekuracje i brak checi do skonczenia? dla mnie zgubil mega ten instynkt killera w ostatnich walkach. Lamas to bylo mocne fantasy, ale Chada daawno juz chcialem widziec na TS'ie.



midget kulturysta to wygra!!! ale pewnie do tego czasu Aldo zdazy wypasc pare razy z walki. :)
 
Fabio Maldonaldo wszedl w zastepstwo za JDS. Ciekawe, jak silnym bedzie underdogiem, ale sadzac po komentarzach, to bedzie sporym. I dobrze, bo ja dla przykladu widze w nim value i przy uczciwym kursie pewnie pojdzie singiel ;)
 
co dolozyl?


W walce z Edgarem chociażby kapitalnie pracował lewym prostym, "nowym" w porównaniu do jego arsenału. To nie jest już zabójca, ale dalej najlepszy stójkowicz w piórkowej z kapitalna obroną obaleń i mocnym parterem. Pięknie się Chad stójkowo rozwinął, ale jak będzie chciał się głównie w stójkę bawić to będzie łapał kontry po 5 ciosów jak Lamas, a Aldo pewnie też będzie szczególnie robił zapasy, żeby tym razem uniknąć wsparcia siatki.
 
Back
Top