Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

z checia zagralbym Mousasiego, ale nie wiem, mam ochote zrobic sobie lekka przerwe. Ryszard na UFC170 bedzie grany. <3


To myślimy podobnie :) A co myślisz o Sarze i Demianie? Bo obie te persony moim zdaniem mają spore szanse.
 
Sara mi chodzi po glowie, ale... Ronda to jest bestia. Rory za duza chec odbudowania bedzie mial, zasieg w stojce. to nie jest Lawler idacy do przodu i z 'pizda' w lapie tylko Demian ktory chcialby sie grapplingowac, a w tym Rory jest naprawde dobry. no i przede wszystkim przewaga sily.
 
Sara może mieć dobry styl na Rondę i to do mnie przemawia. Z kolei Rory jakoś super wbrew pozorom obaleń nie broni, a Maia może go srogo sfitchować. Zdziwiło mnie prawdę mówiąc stawianie Rorego w roli zdecydowanego faworyta (kurs poniżej 1.50, myślałem, że znacznie bliżej będą). No ale jeszcze kupa czasu na analizy.
 
Złamałem swoją zasadę i wpłaciłem na konto pieniądze pochodzenia "niebukmacherskiego". Nawet pierwsze hajsy jakie wpłaciłem były zarobione u stacjonarnych buków. Ale musiałem moja duma nie daje mi spokoju ;) muszę kurwa odrobić te dwie gale!
 
Ja na noc tylko jeden kupon Magomedov+Reem+Barao. Potem Liverpool wyrównał na zero i licze, że Realem wieczorem odrobie :)
 
Oj tam hazardzista ;D u niektórych jest tak, że nie potrafią skończyć jak dobrze im idzie, u mnie jest na odwrót - im chujowsza passa tymbardziej mam syndrom "jeszcze jednej gali" żeby odrobić ;)
 
Tamten rok miałem bardzo dobry, ale ten... Katastrofa. Teraz zmieniam taktykę. Za bardzo jestem podatny na sugestie innych. Dałem się ponieść hype'owi na Lee, którego nie byłem pewien. Postawiłem na niego zamiast na Catone, którego dyktowało mi przeczucie i hajs w dupę ;)
 
No ale Lee tak znowu gładko nie przegrał,tak samo jak pewniacki Magomedov był o milimetry od odklepania.Nie ma reguły:-)
 
vaicavalo, to tak jak z typowaniami redakcji i pretensjami w Typerze, czyli "zmieniłem typ za redakcją, a wygrał pierwotnie postawiony zawodnik!". Nie ma co się sugerować innymi jak samemu nie jest się pewnym zawodnika :). Chyba każdy to przeżył.
 
przykro mi to stwierdzać, jednak większość tych typów podawanych w tym temacie nie wchodzi - chodzi o underdogów. Oczywiście zdarza się złoty strzał (Dariush, ), ale jednak zbyt wiele pomyłek (Lee, Enz, Gonzaga, Voelker, Martins, Barnett itd:P)



Z tego co zauważyłem redakcja bardzo dobrze typuje walki i to te typy bardziej opłaca się brać pod uwagę.
 
przykro mi to stwierdzać, jednak większość tych typów podawanych w tym temacie nie wchodzi - chodzi o underdogów. Oczywiście zdarza się złoty strzał (Dariush, ), ale jednak zbyt wiele pomyłek (Lee, Enz, Gonzaga, Voelker, Martins, Barnett itd:P)



Z tego co zauważyłem redakcja bardzo dobrze typuje walki i to te typy bardziej opłaca się brać pod uwagę.




Wiesz, sukces ma wielu ojcow, a redakcja stawia na faworytow bukmacherskich, wiec trafnosc beda mieli wieksza. Underdog to typowy Value Bet i nikt nie mowi, ze napewno wejdzie. kazdy swoj rozum ma
 
Odnośnie Machidy , według mnie świetnie wygląda w 84 i Mouassi nie powinien sprawić mu problemu w drodze po titleshota.








Pem,



Mousasi jest zawodnikiem o którym ciężko powiedzieć, że nie powinien sprawiać problemu. Powiem więcej, nie ma w tej chwili w średniej zawodnika, który przejechał by się po Gegardzie bez większej zadyszki. Gegard mimo wieloletniego doświadczenia w zawodowym MMA jest jeszcze stosunkowo młody, ma dopiero 28 lat.( 7 lat młodszy od Machidy ). Rekord 32-3-2 też mówi sam za siebie. Rekord ma zacny, a tym bardziej ciekawy, bo nie nabity na ogórach. Na swoim koncie ma takie nazwiska jak : Jacare Souza, Babalu Sobral, Melvin Manhoef, czy Hector Lombard ( tak, jedna z dwóch przegranych przez Lombarda, do czasu porażki z Boeschem była z rąk Gegarda ).



Styl Gegarda może być ciężki do ogarnięcia dla Lyoto. Mousasi nie napala się, walczy na zimno i inteligentnie. Jako zręczny kickbokser może śmiało nawiązać walkę z Lyoto w stójce, a jeżeli Shogun mógł posłać smoka na deski to i Gegard może. Znając pasywny styl walki Machidy nie ździwię się też wcale, gdy ten drugi wygra na punkty.



Jedyną niewiadomą w równaniu o nazwie Mousasi, jako że ten nie walczył już od kwietnia zeszłego roku jest jego obecna forma. Jednak z tego co wiem Gegard na kontuzje nie narzeka więc powinno być OK.



Ciekawostką może być to, że Gegard sam chciał walki ze smokiem by udowodnić wszystkim, że może jeszcze solidnie namieszać, a poza tym ma to być taki swoisty skrót, by pokonując Machidę szybko zająć wysoką lokatę w dywizji i w przyszłości być blisko walki o pas.



Podsumowując wszystko do kupy, oczywiście Machida jest faworytem starcia, ale mie aż tak dużym, jakby się to mogło wydawać na pierwszy rzut oka. W większości walk smoka stawiałem na niego. W większości. Teraz nie zamierzam. Kurs 3.20 na Gegarda uważam za bardzo atrakcyjny i już ulokowałem na nim trochę kapusty. A czy wygra ? -zobaczymy. Bardzo mnie ciekawi, jak dawny ulubieniec Fjidora zaprezentuje się w starciu. ;)



Odnośnie posta cytowanego poniżej NIKOGO NIE NAMAWIAM DO GRANIA MOUSASIEGO.








<em style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13.333333969116211px; line-height: 19.49652862548828px; background-color: rgb(255, 255, 255);">przykro mi to stwierdzać, jednak większość tych typów podawanych w tym temacie nie wchodzi - chodzi o underdogów. Oczywiście zdarza się złoty strzał (Dariush, ), ale jednak zbyt wiele pomyłek (Lee, Enz, Gonzaga, Voelker, Martins, Barnett itd:P)


Bagsio powyżej trafnie wyjaśnił problem z kursami value. Niestety nie zawsze wchodzą. Dlatego też nikt nikogo nie zmusza do grania underdogów. W moim przypadku, gdy propsuję jakiś typ, jest to typ, który zawsze gram sam i argumentacja, którą podaję jest argumentacją dlaczego sam postawiłem, a nie dlaczego mają inni stawiać. Jest jednak na to sposób. Najlepiej grać samych faworytów ( nie zawsze też wchodzą ), bądź poświęcić trochę swojego cennego czasu na własne analizy, zamiast kopiować po innych. Wtedy, gdy się przegra pieniądze pozostaje mieć pretensję do samego siebie. Pozdro.
 
Floyd zaprzeczyl wszystkiemu, jedyne 10mln jakie by kiedykolwiek zagral to na siebie. :)



jaki Barnett? jaki Voelker? underdogami byli Browne i Maccario i jesli ktos na nich postawil to fajny hajs zgarnal. Pieta to dobrze opisal.



a Mousasiego tez propsuje.
 
Bagsio powyżej trafnie wyjaśnił problem z kursami value. Niestety nie zawsze wchodzą. Dlatego też nikt nikogo nie zmusza do grania underdogów. W moim przypadku, gdy propsuję jakiś typ, jest to typ, który zawsze gram sam i argumentacja, którą podaję jest argumentacją dlaczego sam postawiłem, a nie dlaczego mają inni stawiać. Jest jednak na to sposób. Najlepiej grać samych faworytów ( nie zawsze też wchodzą ), bądź poświęcić trochę swojego cennego czasu na własne analizy, zamiast kopiować po innych. Wtedy, gdy się przegra pieniądze pozostaje mieć pretensję do samego siebie. Pozdro.






+1
 
przykro mi to stwierdzać, jednak większość tych typów podawanych w tym temacie nie wchodzi - chodzi o underdogów. Oczywiście zdarza się złoty strzał (Dariush, ), ale jednak zbyt wiele pomyłek (Lee, Enz, Gonzaga, Voelker, Martins, Barnett itd:P)



Z tego co zauważyłem redakcja bardzo dobrze typuje walki i to te typy bardziej opłaca się brać pod uwagę.


Widac, że nie do końca rozumiesz istotę value i bukmacherki. Typowanie walk w zwykłym typerze, a obstawianie za pieniądze diametralnie się różni. Ten temat powstał po to, aby w wyłapywać dobre typy i zarobić. Nie jest sztuką obstawiać walki po kursie 1.30. Żaden z tego zarobek i żadna satysfakcja. No, chyba, że obstawiasz za kwoty rzędy 1000 zł -5000 zł, wtedy można grać na murowanych faworytów.
 
Typy redakcji z ostatniej gali:
Barao, kurs 1.30
Aldo, 1.13
Overeem, 1.25
Bagautinov, 1.75
[strike]Varner, 1.70
[strike]Makdessi, 1.65
Cariaso, 1.59
Watson, 1.65[/strike]
Iaquinta, 1.67
Hester, 1.50
Magomedov, 1.35
Umalatov, 1.55[/strike]
Kursy pisane z pamięci, ale raczej się zbytnio nie pomyliłem. Jak widać w każdej jednej walce typowany większością głosów był faworyt bukmacherski. Czterech przegrało swoje walki.
 
No ja Carmonta nie widzę w żadnej płaszczyźnie, no chyba, że będzie obalał Jacare ale to też nie jest dobry pomysł
 
A powiedzcie mi co myślicie o tych dwoch typkach bo chce puścić taką tasiemke za dyszke i oni mają podbić AKO ??



Nicholas Musoke 2.5



Zubair Tuhugov 2.5
 
myślę nad jakimś dubelkiem na następną galę , wstępnie stawiam na Tumenova - oglądałem jego 2 walki dobry dzik w stójce , tylko nie wiem co dorzucić - co polecacie ? ;) by było AKO koło 2
 
@Hubi



Pisze to ma być taśma za dyche o AKO 20-30. Zawsze taką jedną puszczam za 10 zł.



To świetnie że bedą w analizach , puszcze ich ewentulanie na singlach. Jak rozumiem jest w nich nadzieja skora będą analizy ich walk:-)
 
No była , a analiza była trafna. Zawiodło cardio jak dla mnie ale pokazał sie z dobrej strony.



Zauważyłem że 22 lutego znowu Zach Makovsky walczy , ciekawe czy będzie underem.
 
Back
Top