Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na MMA? Tak. Mam wyjątkowego pecha do tego, na KSW ostatnim byłbym mega do przodu, ale nie miałem wtedy kasy na koncie (wszystkie walki trafiłem, nie wierzysz to sprawdź portal o nazwie niskiego kopnięcia:-)). I tak dużo bardziej skupię się na nożnej chyba :-)
 
Gala na minusie, głównie dzięki kasie na Lee, Enzowi i Faberowi :-). Trujillo uratował mi dupę i na całe szczęście minus nie jest duży.







Edit. Muszę się przyznać, ze walnąłem podczas gali kontrę na Abela. W tym jednym miałem nosa.
 
Kurwa miały pójść hajsy na No Submissions i Catone, to się w ostatniej chwili rozmyśliłem i zostały tylko single na Lee i Linekera, i Faber vs Barao (FOTN). Znowu hajs w błoto. Niestety były to ostatnie pieniądze z 200 zl, ktore zostaly na plusie z tamtego roku, także to mocno mnie chamuje na parę tygodni. Ten rok zaczął się tragicznie.
 
zaczynamy luty!!!



UFC 169: Barao vs Faber 2



1Kupon:



1. Abel Trujillo - Jamie Varner Typ1 Kurs:2.35++++++++++



AKO:2.35 Stawka:podstawa







2Kupon:



1. Ali Bagautinov - John Lineker Typ2 Kurs:2.01-----------



AKO:2.01 Stawka:podstawa







3Kupon:



1. Al Iaquinta - Kevin Lee Typ2 Kurs:3.25-------------



AKO:3.25 Stawka:0.5stawki







4Kupon:



1. Chris Cariaso - Danny Martinez Typ1 Kurs:1.62++++++



2. John Makdessi - Alan Patrick Silva Typ1 Kurs:1.6---------



AKO:2.59 Stawka:podstawa



5Kupon:



1. Jose Aldo - Ricardo Lamas Typ1 Kurs.1.15++++



2. Renan Barao - Urijah Faber Typ1 Kurs:1.33++++



3. Rashid Magomedov - Tony Martin Typ1 Kurs:1.35+++



AKO:2.06 Stawka:x2stawka



gala na -10,szkoda decyzji w walce makadesiego bo bylby plus.
 
Tym razem do przodu:



Kupon 1:Magomedov+Aldo+Barao stawka: 3,5 podstawa +++



Kupon 2:Kevin Lee stawka:podstawa ---



Kupon 3:Ali Bagautinov stawka:podstawa +++







Z Magomedovem czytam,że chyba spory fartuch,zaraz obejrzę walki
 
Gala na plusie 3/5 kuponow,ale pewnie przepier..le na pilce wszystko :) . Nawet tasma weszla jedna, ale gram za male stawki 2-5-10 funtow, bo ogolnie ten rok to prawie bankructwo



87h5.jpg
 
UFC na spory minus, piłka nożna na nieduży plus. Ogółem w ten weekend jestem niecałą stówkę do tyłu, więc tragedii nie ma. Wkurzyłem się podczas odczytywania decyzji w walce Makdessiego. Nie wiem jaką walkę sędziowie ogladali. :-0 Gdyby nie to byłbym na sporym plusie, ale cóż taka jest bukmacherka.
 
Nie ukrywam ,że jestem troche wkurwiony ale ciężko przewidzieć wszystkie ewentualności.Truijllo dobrze ,że wygrał trzymałem za niego kciuki i szkoda,że nie miałem na singlu.Musze sie jakoś odkuć bo lipa z hajsem coraz wieksza.
 
Gdyby nie gówno-kontra na Linekera to bym też był na plusie... Ych. Szkoda, że Lee nie udusił Iaquinty, ale poza tą chwilą w parterze to to była deklasacja.
 
Kiras nie odgrywaj sie na wkurwieniu bo przegrasz jeszcze wiecej :Pja dyche na minusie to najwyzej dzis nie dorobie araba i nie zjem kebaba:-)
 
Ja na plusie 80 zł tylko dzięki pewniakom i Ablowi. Gdyby Andy i Lee wygrali to wszeddlby singiel na LEE i taśmy spore. A było blisko,:-)
 
Zychal hehe nic na wkurwieniu bo to motyw znany jak szybko sie chce stanąć na nogi to idzie jeszcze gorzej.Chujowo i tyle.
 
Umnie Makdessi rozwalił jeden kupon po kursie 4.00, a Lee rozwalił jednego singla na, którym był i rozwalił też kupon szustkowy, po kursie 12 z przecinkiem, a tak wszedł mi tylko jeden kupon i jestem na zero. A kupony miałem takie:

1.Aldo-Lamas typ1
Barao-Faber typ1
Ali-Mir typ1
Cariaso-Martinez typ1

2.Kevin Lee

3.Magomedov-Patrick(gdyby nie ten wałek...) typ1
Magomedov-Martin typ1
Aldo-Lamsa over 2.5 rundy

4.Aldo-Lamas typ1
Barao-Faber typ1
Overeem-Mir typ1
Cariaso-Martinez typ1
Iaquinta-Lee typ2
Magomedov-Martin typ1
 
Są już wszystkie kursy na następne UFC. Postawiłem kolejny singiel:



Zubair Tuhugov @2.50



Czy tylko ja uważam, ten kurs za bardzo atrakcyjny?. Zakład poszedł tłusty. Może jeszcze coś dorzucę po ważeniu.:-)
 
Do przodu. Weszly 2 kupony Barao + Aldo + Magomedov I Barao +Overeem po 50 plus Aldo/Lamas over 2.5 za 30 I singiel na Trujillo. Dalo mi to zwrot kasy I 15 funtow ( haha ) zysku.
Pomysl lepiej Zychal nad ruskiem na nastepnej gali. Moim zdaniem warto.
 
Na następną gale myślę nad taką trójką:

[list type=decimal]
[*]
Ronaldo Souza - Francis Carmont 1 za 1.22
[*]
Francisco Trinaldo - Jesse Ronson 1 za 1.55

Mousasi - Machida 2 za 1.40
[/list type=decimal]


AKO - 2.65
 
Gdyby Makdessiego nie przekręcili to bym był na + 50/60 euro , tak to jestem na +13 ( trochu pechowa suma jak na moja pierwszą gale :-) )

Wniosek po gali :

- Nie kieruje się juz wynikiem ważenia ( nom chyba że w szczególnych przypadkach jak było to np . Bagautinov vs Linerek , ale i tak bałem sie postawic hajsu na Rusjanina, bo tak mi namieszaliscie z tym Linekerem :-) ) - na tym ważeniu zaimponował mi jakoś Watson i mimo , że uważam że wygrał minimalnie walke , to był to mój największy miss gali ...


Na nastepna galę postawie prawdopobnie tylko jakąś taśmę , bo prawie we wszystkich walkach ryzyko jest ogromne .
 
A co myślicie o



Nicholas Musoke - 2.50



Odnośnie Machidy , według mnie świetnie wygląda w 84 i Mouassi nie powinien sprawić mu problemu w drodze po titleshota.
 
Mi też Watson spieprzył kupon, w sumie to sędziowie mogli też jemu dać wygraną. Catone prócz obaleń, po których nic później praktycznie nie robił, nie wyrządził żadnej krzywdy Watsonowi.
 
Jestem przeciwnością @HubiSSJ3, wchodzi wszystko, co ja stawiam, no offence :) Przed tą galą opisywałem Barao, Aldo, Cariaso, Trujillo i króciutko Iaquintę - 100% :) Szkoda, że w końcu nie zdecydowałem się pograć Abela, ale Barao + Aldo oraz Barao + Aldo + Cariaso dało mi naprawdę duży zarobek. Na następnej gali będę chyba celował bardziej w underdogów; Mousasi, Musoke, Tuhugov, Ronson wydają się być warci postawienia, szczególnie interesuje mnie Tuhugov, może być drugim Rosjaninem, który zafunduje Tavaresowi KO w jego rodzinnym kraju. Muszę pooglądać trochę walk zawodników walczących za 2 tygodnie w Brazylii, fajnym dublem wydaje mi się Albert Tumenov + Yuri Alcantara, we'll see :) @baju, cohones uczy, cohones bawi, pisałeś, że ja i @Pietagoras odwiedliśmy Cię od postawienia Fabera - nie musisz dziękować :D
 
noo dobrze, ze nie wchodzilem grubiej juz w ta gale, minus na Kevinie mi w zupelnosci 'wystarczy'. szkoda California Kida, smutny weekend dla mnie! :p



brawo SC, podczas gali tylko 'odhaczalem' sobie w glowie walki jak mowiles. ostatnie gale pod znakiem pewniakow w main cardach. kiedys musi sie to skonczyc. :>



z checia zagralbym Mousasiego, ale nie wiem, mam ochote zrobic sobie lekka przerwe. Ryszard na UFC170 bedzie grany. <3
 
Back
Top