Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Że akurat teraz betsafe musi się pieprzyć... Już kilka razy miałem taką sytuacje jak pem. Oby do gali było już wszystko w porządku.
 
Hmmm, właśnie obejrzałem ważenie... i już żałuję kasy postawionej na Enza :-). Kolega chyba pokpił sprawę. Lee dzik, dołożyłem na niego 2xpodstawę.
 
Ogólnie Betsafe na propsie. Napisałem po 18 email bo ani czat ani telefon już nie działał i sie pieniazki pojawily wiec super :):-)
 
Jak na razie dobre wiesci wyczytałem , ponieważ Golovkin wygrał w 7 rundzie przez TKO a mam go na kuponie z Aldo i Barao . Postawiłem za 12 euro , a 27 do wyciągniecia ( 1.50 było na golovkina under 8,5 rundy - co wydawało mi się na prawdę dobrym kursem patrzac na to jak Kazach demoluje swoich rywali :-) )
 
Lee na singlu jedynie dzis jakos grubo.



kosmiczne tasmy ala Pietagoras. <3



za drobne, ale WEJDA! wierze w to! haha.
 
haha, betsafe chyba mial rozpierdol przez Kevina, bo kurs ladnie polecial. 2.50 juz. Urijah nadal tam 3.30. za to maly Ali jeszcze nizej, 1.62.
 
Buki dają szanse Faberowi takie jak Nikicie Krylovowi w ostatniej walce (w sumie to on wygrał ), ja spodziewam się wyrównanego pojedynku.
 
Magomedov na plus, ale serce zamarło jak uciekał z balachy, niesamowite. Pozostaje WAR Aldo i WAR Barao!
 
Comber,



jebłem kontre na Linekera, także luz. :) A Lee był bardzo blisko - obejrzyj drugą rundę.
 
Bez kitu. Przed następną galą proszę Hubiego o typy i obstawię wszystko na odwrót. Prosty przepis na szybkie wzbogacenie się.
 
Patrick+trujillo+carioso+magomedov siadło 83,60 zł do przodu:) dziwiłem sie czemu nikt nie obstawiał patricka:P
 
Gdyby nie wałek na Makdessim to właśnie siadł by mi fajny kupon po kursie 4.00 a tak to cała nadzieja w Barao żeby wyjść na zero
 
Triple Cariaso + Bagautinov + Aldo zadziałał. Mogłem dołożyć Hestera i Reema,bo byłem ich pewny na 99 %, ale dobre i to : )
 
Hahaha, pieniądze odzyskałem i do tego 15 GBP na plus. Mogło być gorzej. Jednak na następnej gali zmniejszę ilość kuponów. ;)
 
pewnie Barao by to wygral, ale to jest MMA wiec... wszyscy jestescie winni podziekowania Herbowi. :)
 
Poszedł pierwszy singiel na kolejne UFC:



Gegard Mousasi @3.20



Byle się tylko znowu nie rozpędzić z kuponami ;)
 
Nie udało się niestety. Faber ma u mnie minusa :( Konto opróżnione, więc koniec z graniem. Szkoda nerwów i czasu, bo w konsekwencji i tak się wychodzi na zero :p
 
Klatwa Hubiego :D nadrobie uc niebawem.


Dupa dupa dupa panowie :-) Postawiłem Ali Baszę w dublu z Overeemem, Trullijo+Errani(tenis) i to siadło :-) Więc już nie zwalajcie winy na mnie,że Lineker Wam nie siadł!



Chciałem jeszcze grać Patricka na singlu i do dubla dorzucić Hestera, ale się powstrzymałem :-)



Przez Was mam 10zł mniej, bo namówiliście mnie na tego Kevina Lee:-)
 
Back
Top