Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@baju
Nie uważasz, że to trochę za szybko, żeby oceniać, że ktoś ma potencjał na gwiazdę? ;) Widziałem jego wszystkie walki zawodowe - prezentował się świetnie, ale jak już zostało powiedziane wiele razy - poziom sportowy jego rywali był niski. Teraz czego go największy test w karierze i jeśli go zda, to coś będzie można powiedzieć - Brenneman to jednak bardzo solidny zaowdnik. Nie wiem czy będzie nowym Jonem Jonesem wagi lekkiej, ale jest fighterem, u którego widzę to coś, ten błysk i magię, które mogą mu pomóc w wyciąganiu poddań z dupy czy efektownych nokautach. W analizie porównałem go do Khalidova - widzę podobieństwa nie tylko fizyczne, ale w sposobie walki również. Niewątpliwie jest na tego zawodnika w tej chwili hype - to czy się zwiększy, czy zmaleje do zera, dowiemy się jutro. Nie jestem jasnowidzem. ;)
 
nie jestes?



szybko czy nie, w niektorych widac to 'cos' czasem. ciekawy bylem wywodu, fala hype'u mnie pochlonela, lecimy z Dariuszem. ;)
 
Ja widzę Dariusha wygrywającego w stójce - siłowo nie będzie chyba jakoś odstawał, a brak strachu przed obaleniem będzie skutkował w mojej opinii agresywną stójką. Wiadomo, Charlie>>>>>>>>>...>>>>>>>>>>>goście z którymi walczył, ale jest jak najbardziej do ubicia jakimś kolanem czy czymś innym.
 
hmm a ja mam jakieś dziwne odczucia co do walki wieczoru... W kościach mnie aż napiera, że Cypryjczyć ustrzeli Rocka:(
 
Myślę że Rockchold po analizie ostatniej walki Costy może spróbować parteru, a tam wykończy rywala.
 
Polecam rzucić trochę grosza na awans Bilbao dzisiaj @1.65 jakieś ako można zlepić z UFC. Bilbao w pierwszym meczu przegrało 0-1 z Betisem na wyjeździe ale mimo to grali dobrze. Zabrakło tylko zdobyć bramek. Nie spinali się nawet na koniec, zostawili 0-1 i wydaje mi się że chcą na spokojnie u siebie awansować. Tym bardziej, że to im sprzyja.(Dobrze im się gra u siebie) Dzięki temu że wywieźli porażkę ze stadionu Betisu mamy taki fajny kurs na awans Basków. Nie ma co prawda Susaety i Muniaina dzisiaj w składzie ale siła Basków idzie w środku pola. Powinni bez problemu awansować i dzisiaj władować parę bramek gościom. Betis nie zachwyca, grają słabo, kandydat do spadku, sytuacja tragiczna, trener Juan Garrido też na wylocie, a Athletic gra ogólnie bardzo dobrze i solidnie szczególnie na swoim obiekcie. Wszystkie argumenty przemawiają za Baskami i gram osobiście jeszcze ako: Bilbao aw.+Romero+Dillashaw @3.01.
 
Larkin + Moraga + Ozkilic = 2.42 gram to mocno 7/10



Pichel + Brenneman + Miller = 4.23 za 2/10



i na underdogów stawki 1/10:



Easton 3.4



Brunson 3.25



Houston 2.3
 
A ja pojechałem po bandzie na cashbacku z betclic'a. Jak się bawić, to się bawić:



Tavarez+Sicilia+Moraga AKO 9.05.



Oraz



Dariush+ TJ + Moraga AKO 4.43 za 1/4 stawki podstawowej na betsafe :]
 
Treningi z Dos Anjosem, Werdumem i Ellenbergerem muszą przynieść pozytywne efekty!



33jh1t2.jpg








#teambenny
 
w to tez wierze, jak zobaczylem zdjecia z Werdumem i Dos Anjosem + opinie o kingsMMA w ostatnim czasie to mnie przekonalo troche. :)
 
Fak... Nie wiecie jak długo expekt ma być niedostępny? Pewnie nie zdąże nic postawić :-)
 
przed piecioma minutami, musialem dojrzec do decyzji. przed 168 stawialem bodajze o 1:40. :)



wiem, ze dziwne to jak tak pisze, ale zaczalem 'widziec' suba z plecow, po prostu duza mozliwosc takiego rozwiazania i tu jest wartosc dla mnie.
 
@Mickap
W temacie z analizami Betsafe podałem

@baju
sub albo nawet t(ko). Benny jest finisherem i zawsze dąży do skończenia przed czasem, a takich ludzi w MMA lubię. :)
 
stowka, hajsy na telefon mi poszly wiec nie mialem wiekszych opcji. 245 zysku nie jest zla opcja... :)
 
Nie no ludzie, rozumiem, że Szady ma nosa do zakładów, ale żeby tak na pałę ściągać zakłady? Chyba to 3 prośba o to dzisiaj o.0
 
Na betclicu wogule nie ma kursów na tą galę (jeszcze kilka dni temu były). Ale mimo wszystko lepiej stawiać w Betsafe lub Pinnacle bo są wyższe kursy na MMA
 
te pytania troche dziwne sa o kazdy zaklad jaki kto stawia i jakie stawki, no ale kazdy chce zysk jak widac.



pamietajcie zeby miec tez wlasna glowe i nie sugerowac sie tylko i wylacznie tym co ktos pisze. Szady powinien miec to zdanie w sygnaturce. ;o
 
No wiadomo ale jak lecicie za większy hajs , to czemu ja bym miał nie polecieć jak lepiej się znacie odemnie itd ,



This is only game :-)
 
i co, zero value na Smolke? :)



nie stawialem oczywiscie, ale krakalem. wygralem na Dariushu i dzis juz odpuscilem. pozdrawiam!
 
haha, Travis i Smolka podobne kursy, cos do ~3 mam czuja ostatnio, a przechodza mi obok nosa. zarobione na dzis, jestem zadowolony, no i dobrze wiedziec, ze cos tam wytypowac jeszcze potrafie, a nie tylko zgapic od Szadego! :p
 
Back
Top