Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja już dostałem zwrot, więc z akademika najwyraźniej też można grać :-). Może innym razem
 
Tak kurs 7 był a za chwile kurs był 8.8 na Men ale tak juz jest czekam na atletiko ale jak Valenica wygra też dobrze.
 
pilka nozna tylko na cashbacku, innej mozliwosci nie ma, 90minut ogladania czegos takiego to po prostu nie na moje nerwy, nie moge sie juz doczekac UFC! :)
 
Carlos Condit - Tyron Woodley 1.61 - 2.35



Betsafe. Bardzo podoba mi się kurs na Natural Born Killer, napewno umieszczę go w jakimś dublu, np. z Hendricksem (2.09)
 
Remis był wg mnie sensowny, jeszcze tylko Bilbao i mogę posłać Diabły do piekła za spartolony kupon :-).
 
Rochold po 1.27 PANIE IDZ PAN



larkin po takim kursie tez nieporozumienie



czyli dwa typy odpadaja



chyba musze przeanazlizowac Tavareza kurs 3.1
 
A u mnie poszło :



Rockhold + Larkin @1.75



Jeszcze mi nie oddali pieniędzy za Cruza...:-). Pisać juz do nich, czy jeszcze poczekać ?
 
dopuki nie zdejma kursu na cruza ze strony to ci nie oddadza kasy.mozesz sobie troche poczekac



.czy larkin jest takim faworytem jak zakladaja buki ? szczerze mam duze watpliwosci
 
Szkoda, że na tym forum nie ma wiadomości prywatnych, to byście mogli w ten sposób się dzielić swoimi zajebistymi typami z piłki nożnej, które nigdy nie wchodzą. :P



Rockhold idealnie jak przewidywałem - 1.25. Może nawet się skuszę w jakimś dubelku, ale Larkina po 1.36 bym nie ryzykował. Jak już pisałem wcześniej - jest typem zawodnika, których sędziowie lubią przekręcać, a jest spora szansa, ze dojdzie do decyzji, bo Tavares to twardy fighter i na pewno "tanio skóry nie sprzeda". Lorenz to mega utalentowany gość i jest oczywiście faworytem, ale...
 
Moim zdaniem też powinni go wycenić wyżej, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co sie ma. Aż takim znowu faworytem jak kurs pokazuje nie jest, ale i tak powinien wygrać, a ja majątku na to nie stawiałem ;)
 
Larkin tak chujowy kurs, ze to ryzykowac nawet nie wypada. na Rockholda zadna niespodzianka, chociaz liczylem moze na 1.4. slabo pany!



dla przypomnienia:



yoelromero_takedown_fijalka.gif




teraz ciekaw jestem jedynie kursu na Cole'a Millera.



Szejdzik, wyczuwam jakis kupon na Tavaresa? :>



nawet nie wiedzialem, ze to ten gosciu co ostatnio Bubbe pojechal. zastanawiam sie... :)
 
Nad Tavaresem się zastanawiam, ale na pewno Larkina nie zagram.



Ps. Nie mów, że chcesz stawiać na Millera w walce z Sicilią? :-)
 
Miller ma swietne warunki na piorkowa i ostatnio wyglada dosyc dobrze... Sicilia to nadal TUF'owiec, jedna wygrana w UFC, nie jest na pewno czolowka. ciekaw jestem kursow po prostu. na ten moment moim underdogiem jest Tavares. :o
 
Na betsafe pojawiły się kursy na 16



Luke Rockhold - Constantions Philippou



1,27 _ 3,85







Brad Taveras - Lorenz Larkin



3,10 - 1,38
 
Też się zastanawiam nad Tavaresem. Jest troszkę niedoceniany. Jednak Larkin jest właściwie niepokonany. Składał już lepszych od Brada. Tavares może nie ma płaszczyzny w której jest wybitny, ale w każdej prezentuje solidny poziom.
 
Da się,w głównym menu musisz kliknąć w pasek "akumulator" i dalej lecisz z wybranymi zdarzeniami,chociaż wybór jest mocno ograniczony
 
na 5dimes pojawiły się kursy na Belfort vs Weidman: 3.150 - 1.339 :-). Nie pozostaje nic innego jak stawiać na Vitora ;)
 
No niby tak, ale i tak się skończy, że Weidman obali w 30 sekund i ubije w 2 minuty :P
Ja Belforta już obstawiłem kilka dni temu.
 
nie wydaje mi się, ale pożyjemy zobaczymy :) data zakładu na 5 lipca podana, chociaż oficjalnej daty pojedynku chyba jeszcze nie podano (?). Kurs na under 2.5 rundy też się ciekawy wydaje: 1.625.
 
Wydaje mi się że Kurs na Waidmana przed walką trochę wzrośnie, jeśli chodzi o stawianie na Belforta to pewnie lepiej nie będzie. Chris moim zdaniem lekkim faworytem, ale kursy z pewnością nie obrazują szans na wygraną.
 
Pojawiły się kolejne kursy na najbliższe UFC. Na Yoela bardzo niski kurs, ale można się na over 1.5 rundy za 2.05 zastanowić. Ogólnie jakieś liche kursy na tą galę.
Mike Easton 3.200 o2° 1.465
T.J. Dillashaw 1.333 u2° 2.650

Yoel Romero 1.345 o1° 2.050
Derek Brunson 3.100 u1° 1.690

Cole Miller 1.606 o1° 1.667
Sam Sicilia 2.250 u1° 2.100

Charlie Brenneman 1.377 o2° 1.476
Beneil Dariush 2.850 u2° 2.600
 
Puściłem singiel na najbliższe UFC ( w rytm kawałka SIEKIERY hehe)



Mike Easton @3.00 za grosze



Czy tylko mi kurs na Eastona wydaje się atrakcyjny? Tej walki wcale miałem nie obstawiać bo myślałem, że kursy będą bardziej zbalansowane. Oczywiście TJ jest faworytem ale chyba nie aż takim... Jak zobaczyłem kurs, po namyśle wysupłałem jakieś drobne i kupon siedzi. :-)



UP, u jakiego buka ?
 
Back
Top