Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

4/5 kuponów weszło :-) 70zł na plusie i duma z podniesienia tematu o Kunimoto :-)

(6-1) i 68 pkt na typerze też mega!

-----------------------------------------------

Dutra Jr. to jakiś mega psychol, jego zachowanie na ważeniu, później wzrok jakby chciał zabić cutmena przed wejściem do oktagonu, seria łokci, wszystkie w tył głowy i północ-południe po czym radość ze zwycięstwa, która zamienia się w płacz :-)
Był jeszcze popis Mulherna, który za wszelką cenę chciał odbić puchar Giana Villante za najgorszy gameplan! :-)
 
baju 9 kuponów nawet teraz sprawdziłe ;) ale po podliczeniu wyszło 530 zł na czysto, ale z czego połowa to były kombinacje Kawajiri, Holloway, Taisumova i Kimury których byłem w miare pewien w innych dorzuciłem do nich Saffidiena chyba 4 kupony z nim w 2 miałem Kyung Ho Kang i Kunimoto a na jednym miałem Kikuno. Sam wczoraj byłem wkurzony że tyle postawiłem ale dziś już radocha jest ;)
 
No na Belforta 2.75 z Weidmanem w Betsafe, jeszcze daleko do walki i szkoda mi trochę mrozić kasy :-). Jak już bym grał to chyba bym połączył z Cormierem.
 
Drogie ,,Pany,, wiem , że nieraz już o to sie pytałem , ale jestem już coraz bliżej zaczenia przygody z zakładami ( wczoraj założyłem konto bankowe... ):-) .

1.Który buk ma zazwyczaj wszystkie walki z gal UFC w swojej ofercie ...?? ( wiem, że betsafe , ale najlepiej było by mi znac wszystkie )
2.Który buk ma w miarę prostą i mało wymagającą weryfikację konta ( czy wszystkie takowej wymagają ) ?? I czy weryfikacji trzeba dokonac dopiero podczas zlecenia wypłaty pieniedzy ( nie chce ryzykowac wpłacając pieniądze, a potem moge nie przejśc weryfikacji ... )?? Sporo się teraz naczytałem o betsafe : że prosza o dwa rodzaje dokumentów potwierdzających tożsamośc - ja obecnie mam tylko dowód osobisty ( i czy skan , to musi byc skan , czy wystarczyły by zdjęcia dowodu ...?? - nie mam teraz za bardzo dostępu do skanera ... ):-) . O rachunek - też nie mam teraz za bardzo moźliwości - miszkam u siostry w Dublinie , i nie wiem nawet za bardzo jak tu się płaci za mieszkanie ( ściagają chyba z konta mojej siorze ), no i oczywiście ten rachunek nie będzie na moje dane ...
3.Czy podczas gdy nie przeszedłbym weryfikacji konta , mają obowiązek oddac mi pieniądze które wpłaciłem ??
4. Betsafe ma chyba w regulaminie , że jedno konto może byc uzywane na jednym adresie IP - co w momencie, gdy np. wyprowadzę się od siory i będę korzystał z innego adresu IP ... ??

Ehhh nękają i nurtują mnie te wszystkie formalności strasznie:-) ( chociaż jeszcze nigdzie nawet konta nie założyłem :-) )
 
Kto ma konto na betsafe to grać, kurwa 2.75 na Vitora to kurs życia, przy szansach max 60/40 na korzyść Chrisa.
 
Kursy powinny byc na poziomie Weidman vs Silva 2 troche zaszkoczony jestem ale licze ,że na Chrisa jeszcze dygnie lekko do góry.
 
Dwukrotnie typowałem i stawiałem na Chrisa ze Spiderem. Teraz jednak uważam, że kurs na Belforta jest świetny. Brazylijczyk bije znacznie mocniej a teraz także i celniej niż Anderson. Myślę też, że siłowo jest lepszy od Pająka. Pytanie tylko, czy Vitor nie odstawi TRT. Ja jednak zaryzykuję na Belforta, chociażby dlatego, że spodziewam się tendencji spadkowej kursu.
 
Witam po przerwie. To byla gala faworytów, dobra dla amatorów tasiemek. Na Vitora kurs 2,5+ uważam za mega okazję i na pewno skorzystam. Belfort może mieć obniżone TRT na czas walki, to nic nie zmienia w kwestii koksu i w kwestii tego, że T-Rex w stójce Weidmana zmiecie obrotówką albo czymkolwiek innym :-). Jedyną szansą dla Amerykanina jest walka stricte zapaśnicza w pełnym dystansie pięciu rund.
 
T-Rex w stójce Weidmana zmiecie obrotówką albo czymkolwiek innym
lol.gif
. Jedyną szansą dla Amerykanina jest walka stricte zapaśnicza w pełnym dystansie pięciu rund.


No już nie przesadzaj, tak to mogłeś myśleć po walce z Munozem. Jeżeli Chris obali to zmiażdży Vitora ciosami w parterze. Faworytem nadal jest Weidman, chyba, że uważasz, że w pierwszej walce to było LUCKY KO, a w drugiej LUCKY INJURY.
 
Walka będzie w Ameryce, Vitor nie będzie TRTrexem więc myśle że Weidman nie powinien mieć problemów, mimo dobrego kursu na Belforta ja postawie na Weidmana ale napewno bliżej walki bo szkoda na prawie pół roku mrozić kase.
 
warto zamrazac kase do maja? jesli jest teraz taki kurs to pewnie ponizej 2.3 nie zejdzie,bo Kris to mistrz ktory pokonal dwa razy spidera, a spider przeciesz ogral belforta jak dziecko.



postawie na belforta ale napewno nie teraz tylko z tydzien przed gala.
 
Ja wyszedłem na zero, a to tylko dlatego, że na kupon Taisumov + Kimura poszedł mój głwóny wkład finansowy i była to kontra do pozostałych kuponów. Nic się nie stało, ważne że nie ma tyłów. Podobnie jak Szady nie żałuję Lima i Soriano. Na następnej gali szykuje się kilka ciekawych zestawień. Mam nadzieję, że kolejne obstawianie pójdzie mi lepiej ;)
 
Umnie równiez na plus, choć stawianie na Mulherna było straszna pomyłką :)



Ale stawiałem 30, wyciągam 41,50, Tarec z Hollowayem i Taisumov z Crusherem załatwili sprtawę. Do tego wygrał Kang ale on był na kuponie z Quinnem.
 
Biorąc pod uwagę styl, w jakim Belfort odprawia ostatnio czołówki MW i LHW, uważam go w tej chwili za mocniejszego od Pająka :-).



Spójrzmy na nielubianego fightmatrixa: w LHW poza Jonesem, Gustafssonem i Evansem nikt nie miałby mu prawa zagrozić. W średniej jest jeszcze gorzej, bo poza Weidmanem i Krokodylem nabuzowany Vitor nie ma przeciwników na swoim poziomie.



A Silva... no cóż, chyba czas na emeryturę. Albo na pozwolenie na TRT i wyczyszczenie dywizji po raz kolejny :).
 
Moim cichym faworytem jest Beneil Dariush.
+1
Mega utalentowany gość, który rozwija się w szybkim tempie i może sporo namieszać. Ja się nim zainteresowałem w momencie gdy ogłoszono, że ma walczyć z Jasonem High, bo byłem zdziwiony, że "Bandit" po dobrych dwóch występach dostaje debiutanta. Zastepstwo mi się podoba - Brenneman jest do pojechania (jednak nie można lekceważyć gościa z taką ilością walk w UFC). Możliwe, że jednak Dariush będzie faworytem u buków. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to zrobimy analizę tej walki.
 
Kurs na Belforta mega, ale mam swoje zasady i obiecałem sobie, że nigdy nie będę stawiał zakładu przeciwko zawodnikom którym po prostu kibicuje. Buk swoją droga, ale emocje sportowe przede wszystkim.
 
Kurde a na 5dimes jeszcze nie ma kursu na walke Weidman vs Belfort, a nie mam za bardzo kasy żeby na betsafe wpłacić. Boję się że kurs szybko będzie spadał, a jak wstawią na 5 dimes to dużo mniejszy, no ale jak będzie w miarę zbliżony to od razu ze 30 $ na Belforta stawiam. No i w paru kuponach łączonych (np. z Cormierem czy Conditem bym postawił).
 
Swoją drogą ktoś już analizował powoli UFC 169? Jakieś dobre kursy/pewniaki (poza Aldo i może Barao w tej drugiej kategorii) może wpadły w oko?
 
Bolt
Następne podejście do bukmacherki planujesz dopiero na UFC 169?
Na UFC FN 35 też będzie kilka "pewniaków" (na pewno Rockhold).
 
Owszem, nie ma co się śpieszyć, a chcę dokładniej zanalizować, żeby nie paść znowu ofiarą klątwy Mira czy coś ;)
 
Co do Mira. Cholernie jestem ciekawy kursów na walkę z Overeemem. Może pierwszy raz w życiu postawię na Aliego? :D


Jeśli chodzi Ci o pewniaków, to ja myślę o tasiemce: Aldo + Barao + Rockhold. Powinno być całkiem przyjemne AKO ok. 2.00.
 
Back
Top