Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przy okazji Mairbek Taisumov ładnie rozwalił Nikko Puhake w M-1 ostatnio. Bardzo silny i dobrze kopie . Dla mnie jest sporym faworytem.



A Nikko słaby nie jest. U nas w KSW ładnie sie zaprezentował w sensie umiejętności i sporo walczył czyli expa ma.
 
na Cruza dobry pomysl i nie zdziwie sie jak wygra, ale dla mnie typ UFC 169 to Lamas... :)
 
Swoją drogą jestem ciekawy postawy Cruza,chwile go nie było,kontuzja za kontuzją ale wiem ,że to będzie zajebista walka,Barao jest w strasznym sztosie i rozpierdala wszystko co ma po drodze ale ciężko wytypować zwycięzce.
 
Na Lamasa też polecą jakieś drobne. Co do Cruza, jeśli ten wróci w dobrej formie, to moim zdaniem jest duża szansa, że wygra na punkty. Kurs 3.00 jest jak najbardziej ciekawy i zamierzam z niego skorzystać.
 
dla mnie jesli nie Ricardo to Cub go zniszczy i nie moge sie doczekac. :)


Ktoś mu ma kosę z Brazolami :D



Lamas moim zdaniem jest niedoceniany, ale jedyny w FW, który może panu od low kicków zabrać pas to na moje Mendes.
 
Pietagoras, ale nie wolisz poczekać aż kurs pojawi się na pinnaclu i zagrać za ~3.20? Operujesz dużymi kwotami i szkoda tracić hajsy poprzez obstawianie na betsafe itp.
 
Puczi, prawdopodobnie masz rację, i będzie jak mówisz. Postawiłem jednak wcześniej, bo obawiam się, że kurs poleci w dół i nie wiem, czy gdy się pojawi na Pinnacle'u nie zacznie się już tendencja spadkowa. Kurs nadal będę obserwował i gdy ten urośnie, bądź też inne buki wystawią wyższy, to pewnie coś dorzucę. ;)
 
Do tej pory obstawiałem na bet et homie, ale mocno się zdenerwowałem po tym, gdy nie dali możliwości typowania aslambeka na ostatnim ksw, a moja cierpliwość się skończyła, kiedy na ostatnim ufc nie było zakładów na halla. Polecicie mi coś, żeby były tam nawet Celtiki??
 
Dziś można sporo zarobić Pierwszy mecz od 13:45 jakie są wasze typy na dziś ?







NA Betclic w cashbanku zarobilem ostatnio 700 :)
 
Przemek,
nie znam nic innego, a sam Fightmetric uznaję bardziej za ciekawostkę niż realną pomoc przy obstawianiu. Wiadomo jak to jest ze statystyką - ktoś może mieć 100 % skuteczności obron obaleń, co ładnie wygląda na papierze, ale jak trafi na takiego Cormiera to wszystko idzie się kochać. ;)
Co do Lamasa - really?
Zapasy? Frankie Edgar nie dawał rady, to Lamas go obali? Stójkę Ricardo ma solidną, ale jak to się prezentuje na tle Aldo, który jest wirtuozem i w każdej walce odpala nowy fajerwerk?
Warunki fizyczne? Aldo zbija masę kilogramów przed walką i jest jednym z najsilniejszych zawodników swojej dywizji (BTW, właśnie dlatego w rundach mistrzowskich wygląda trochę gorzej z kondycją)
Lamas może i ma dobre g'n'p, ale po pierwsze nie widzę go jak obala Aldo, po drugie - jeśli mu się uda, to czy jest szansa, że będzie długo na nim leżeć? No way - Jose to świetny grappler. Zresztą parter też ma na wysokim poziomie - czarnego pasa BJJ nie kupił na bazarze.
Ja tutaj rozkładam szanse jak w pojedynkach Mamed - Sakurai i Tate - Rousey. Wiadomo - "te je emema" i wszystko się moze zdarzyć, ale tak wysoki kurs nie wziął się znikąd.
Rozumiem niechęć do Aldo, też uważam, ze daleko mu do genisza i jego kondycja jest niepewna (chociaż "Bully" jeszcze nigdy pięciu rund nie przewalczył i nie jest powiedziane, ze wypadnie lepiej), ale dla mnie jedynym zawodnikiem, który jest mu w stanie zagrozić na chwilę obecną jest Chad Mendes. W pierwszej walce nadział się na okrutne kolano (co zresztą jest kolejnym argumentem na ponadprzeciętność Jose w stójce), ale w rewanżu powinien mieć więcej szcześcia + zaliczył spory progres stójkowy.
 
Ja tutaj rozkładam szanse jak w pojedynkach Mamed - Sakurai i Tate - Rousey.


Ja podobnie, dlatego też na Lamasa nie pójdzie więcej kasy, niż to co stawiałem na Tate i Sakurai'a, czyli grosze. Choć tak na marginesie, to bardziej widzę szansę na wygraną Ricardo, niż Mieshy . ;)
 
Ja bym się może pokusił o Lamasa, ale Jose jest perfekcjonistą - do każdej walki świetnie przygotowany, nie daje nierównych walk, a jedynie słabsza dyspozycja dnia mogłaby zadziałać na korzyść Ricardo. Jose jest po prostu lepszy w każdej płaszczyźnie. Jeszcze nie wspomniałem o lukach w defensywie Lamasa - daje się trafiać, a jego szczęka nie jest super - wytrzymała. Dla mnie ta walka skończy się przez KO/TKO w drugiej albo trzeciej rundzie.



Barao - Cruz. Na tego pierwszego stawiałbym nawet gdyby Cruz wychodził do walki bez przerwy spowodowanej kontuzjami. Jak kurs dojdzie do ok. 1.50 to może się skuszę.



Ps. Moje postanowienia noworoczne: mniej kuponów na galę, większe stawki. :)
 
Witam,



Mam do was pytanie, a raczej prośby o rady jak zacząć "zabawę" z bukmacherką wiadomo, że to jest prostę jak konstrukcja bata, ale macie jakieś wskazówki dla początkującego ?;) (gdzie obstawiać, dobre medum ze statystykami itp)
 
@Szady, życzę wytrwania w postanowieniu.



Ciekawe kiedy pojawią się kursy na sobotnie UFC. Niby miałem je sobie odpuścić, ale z jeden kupon pójdzie. :P
 
@Pietagoras
Kuponów na pewno będzie mniej, bo odpuszczam obstawianie zakładów specjalnych.
@aqua
Nie ma recepty na sukces w bukmacherce. :) Regularnie na tym zarabia może 5-10 % grających. Jeden Ci doradzi grać same pojedyncze zdarzenia na kuponie, drugi nie będzie widział nic złego w kuponach z pięcioma i więcej walkami. Najlepiej zacząć od małych stawek i próbować. :) Notuj sobie gdzies, to co zagrałeś i za ile i wyciągaj później wnioski (ja też tak będę robić od tego roku)
Bukmacherem najlepszym pod MMA jest Betsafe. Pinnacle ma często wyższe kursy, ale uboższa ofertę. Przy mniejszych stawkach nie zauważysz różnicy.
 
Niestety ale Lamas to dość łatwe starcie dla mistrza i moim zdaniem Aldo wygra prze KO/TKO w rundzie 1. Nie widzę innej opcji. Ricardo go nie połozy, a w stójce niestety daje się trafiać.
 
czemu ja nie dostalem 20zl na bahu na urodziny? :( oszusci!



1.80 dzis na United, Rooney i RvP (mniej pewny) bodajze moga miec powrot wiec ten kurs nawet atrakcyjny biorac pod uwage forme Totkow - ale z United w tym sezonie nic nie wiadomo.



niespodzianki szukalbym w Southampton... :)
 
Szady a to zależy, zakłady specjalne są czasem kozackie, ale trzeba je mocno przemyśleć. Na pewno nie było warto stawiać ostatnio D.J. dec za 2.0, kiedy sam D.J. był za 1.8. Co innego under 2,5 w 2 kolejnych walkach Mendesa - mimo, że z Lentzem nie weszło, to uważam, że była to wina kontuzji i niczego innego. Albo jak przypomnę sobie, że np Condit KO vs Kampmann chodziło 2.8 to aż trudno mi w to uwierzyć.
Odnośnie Cruza - nie stawiałbym na niego. Przerwa ponad dwuletnia po poważnych kontuzjach i operacjach, podczas gdy Barao ciagle notuje niesamowity progres. Ja prawie na pewno postawię Barao.
Jeszcze odnośnie Aldo i Mendesa - przypominam, że Aldo chyba dwukrotnie złapał się siatki będąc już w powietrzu wyniesiony przez Chada.
 
enteryoname już napisałem co bym chciał wiedzieć ;)



Dzięki Szady za informację.
 
@Puczi
Jasna sprawa, nieraz można wyhaczyć coś ciekawego, ale ja po prostu nie mam do tego szczęścia. Jak jeden utrafię, to 3 mi nie wejdą i w ogólnym rozrachunku wychodzę na minus. To jest chyba zbyt nieprzewidywalny sport. Tak jak wygraną któregoś z zawodników po wnikliwej analizie można dość często skutecznie wytypować, tak przebieg walki niejednokrotnie jest wielką zagadką. Nie mówię, ze odpuszczam całkowicie, ale na pewno nie będą to 4 kupony na jedną galę, tylko raczej jeden kupon na 5 gal, jeśli coś już się bardzo rzuci w oczy.
Ostatnia gala mnie zniechęciła do zabawy w to, bo kupony:
Barnett przez decyzję, kurs 4.00
Poirier przez dec 2.75
Leben/Hall over 2.5
Tibau/Johnson over 2.5
przed galą wyglądały świetnie i według wielu użytkowników były spore szanse, że wejdą, to nic nie pykło. Barnett przegrał przez KO pierwszy raz od 13 lat, Poirier znokautował (tutaj akurat gdybym się wstrzymał do ważenia, to bym tego kuponu nie postawił), wytrzymały "zombie" Leben, który brak umiejętności zawsze nadrabiał sercem do walki poddał się po pierwszej rundzie pojedynku, no i Tibau pierwszy raz od 7 lat został znokautowany przez Johnsona, który jesli miał wygrać to przez decyzję.
Co prawda grałem to wszystko po pół stawki, ale jednak...

Może to była jakaś kumulacja pecha, nie wiem. No i jeszcze kiedyś zagrąłem Rory'ego MacDonalda przez decyzję po kursie 2.75 i byłem pewny, że to wejdzie, a tu Lowler wygrywa przez decyzję, gdzie znakowmita większosć fanów/ekspertów jeśli widziała jego wygraną, to tylko przez KO/TKO.
 
Na betclic był Cashback do 200 zł na pierwszy zakład. Czyli stawiasz i jak Ci kupon nie wejdzie to zwracają kasę.
 
Back
Top