Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurs na Bethe Correia idzie w górę...



Moim zdaniem taśma: Bader + Hester + Correia prezentuje się solidnie. Szacunkowy kurs to ok 7.50 ;)
 
Nie wiem czy dorzucić do Soa Badera czy Saidova. Ale chyba Bader pewniejszy. Saidova się trochę boję.
 
poszlo:



UFC Fight Night 33: Hunt vs Silva



1Kupon:



1. Pat Barry - Sao Palelei Typ2 Kurs:2.25



AKO:2.25 Stawka:podstawa



2.Kupon:



1.Mauricio Rua - James Te Huna Typ2 Kurs:1.88



2. Mark Hunt - Antonio Silva Typ2 Kurs:1.63



AKO:3.06 Stawka:pol stawki







3.Kupon:



1. Bruno Santos - Krzysztof Jotko Typ2 Kurs:2.75



AKO:2.75 Stawka:pol stawki







4.Kupon:



1. Julie Kedzie - Bethe Correia Typ2 Kurs:2.85



AKO:2.85 Stawka :stawka podstawowa











UFC Fight Night 33: Hunt vs Silva



5.Kupon:



1. . Mark Hunt - Antonio Silva Typ2 Kurs:1.67



2. Takeya Mizugaki - Nam Phan Typ1 Kurs:1.36







AKO:2.27 Stawka:podstawowa







KSW



Strus 45zl



Walus 30zl



Hayes 30 zl



saidov+moks + abu 60



mam nadzieje ze gale beda underdogowe :)
 
Bader + Correia + Hester @7.70 - 6 GBP



Czekam, aż się pojawią zakłady specjalne na jeszcze dwie walki z UFC i starczy ;)
 
1. Krzysztof Kulak - Abu Azaitar
Mieszane Sztuki Walki - KSW
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.30 2013-12-07 20:00
2. Rafal Moks - Luiz Cado Simon
Mieszane Sztuki Walki - KSW
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.28 2013-12-07 20:00
3. Kamil Waluś - Oli Thompson
Mieszane Sztuki Walki - KSW
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.42 2013-12-07 19:00
4. Matt Horwich - Piotr Strus
Mieszane Sztuki Walki - KSW
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.20 2013-12-07 19:00
5. Mauricio Rua - James Te Huna
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.88 2013-12-07 04:00
6. Mark Hunt - Antonio Silva
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.67 2013-12-07 04:00
7. Ryan Bader - Anthony Perosh
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.20 2013-12-07 03:00
8. Dylan Andrews - Clint Hester
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.25 2013-12-07 02:00
9. Bruno Santos - Krzysztof Jotko
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.75 2013-12-07 00:00
10. Julie Kedzie - Bethe Correia
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
kurs 348

leci za 8zł wleci to wleci nie wleci to nie wleci,moze dorzuce jeszcze jakieś duble na wszelki wypadek
 
8 złotych to mały hajs więc nic sie nie stanie jakby nie siadło(na gali gsp-hendricks miałem 7 waleczek i wjechało),gorzej jak kupon wjedzie :-) wtedy jaki ornat przyodziejesz ? fioletowy ,zielony, czerwony ?
 
Mega taśma Kiras! Ja bym zamiast ośmiu złotych pyknął to za 800 i się ustawił dzięki temu na parę lat.
 
Kiras you made my day :D świetna taśma :D Kurs 348! My się heheszkujemy, a później Kiras będzie sławny w internecie jak ten koleś co postawił 5 zł, a wygrał 47.000 zł :D
 
Przyjrzałem się tej taśmie bliżej i każde z tych zdarzeń ma szansę wejść. Nie zdziwi mnie jak tylko jedna albo 2 walki nie pykną. Tak czy inaczej - powodzenia. :)
 
Hehe najpierw trzeba mieć te 800 :-) przejebałem ostatnio troche hajsu i powoli staje się zwolennikiem taśm bo chuj mnie strzela powoli jak mam dubla albo trójaka i jedno spotkanie mi zepsuje kupon.Ma szanse wjechać bo nie ma remisów a to są największe zmory.Szkoda ,że nie ma jeszcze kursów na WSOF bo Newella bym dorzucił i może jeszcze kogoś.Może jeszcze poleci jakiś dubelek jak znajde 5 dych na ulicy hehe.



Powodzenia wszystkim.
 
Ja na jutro jak dam radę to leci Abu+Oli za 1,5 standradowej stawki + Strus za standardową. Jak zobaczyłem zdjęcie wymęczonego Matta, to jakos jeszcze bardziej mnie to przekonało do tego aby zagrać Piotrka. Serio, jeżeli Chmielewski był w stanie prowadzić walkę z Horwichem, to o klase lepszy Piotrek Strus to ma mega duże szanse to wygrać.
 
No wiem,zawsze to sobie powtarzam..na walkach jestem bardzo na plus ale co z tego jak na nodze przepierdalam choć obiecuje sobie ,żeby nie grać tego chujowego sportu...spróbuje przynajmniej grać za mniejsze hajsy bo wole 100 przegrać na UFC niż w meczu gdzie wszystkie 'za' przemawiają za faworytem który dostaje wpierdol od jakiś lapsów ze spodu tabeli.Ta tasiemka troche dla zabawy,może faktycznie zostane bohaterem na forum w razie wygranej ?
 
Kiras ja tez kiedys gralem noge ale teraz nie gram wgl innych dysciplin jak mma ,jak grudzien nie pojdzie fatalnie to rok bedzie na zdowalajacy plus :)
 
Ja obstawiłem u buka:



Saidov+Chalidov+Abu+Strus+Oli+Moks=629.20zł



Miałem obstawić Walusia ale po krótkiej pogawędce z Olim doszedłem do wniosku że to sie nie może udac:-)
 
Tomasz podbudowałeś mnie :-) wymyślimy jakąś taką co nikt nie ma i oczywiście maryjanowi daj range biskup.



Walki Barrego z Paleleiem nie zagrałem bo ciężko wytypować zwycięzce.W ogóle to co się będzie działo przy obstawianiu Silva Weidman 2 :-) - wole nie myśleć i na 99.9% tego nie zagram.Weidman utalentowany i mega prospekt ,dobry zapasior i psychicznie mocny,zaś Silva widziałem ,że ostro trenuje i zależy czy będzie pajacował.
 
Silva zawsze pajacuje. Bez tego to nie byłby Silva, tak jak Jones nie byłby sobą bez tych łokci.

Jak Palelei bedzie w formie jak na poprzedniej walce, to barry wciągnie go nosem.


Będzie w takiej formie tylko jeśli znowu połamał sobie żebra.
 
Jak Palelei bedzie w formie jak na poprzedniej walce, to Barry wciągnie go nosem.



Chalidov, Saidov i Moks na ksw imo dobre typu, reszta najstarsi górale nie wiedzą
 
Irokez też pajacował :-) i jak wyglądało drugie starcie ? Silva vs Weidman 2 może być takie samo ale wiadomo,że nie musi.Jest jeszcze troche czasu,pytanie czy Andi spokorniał choć ciut czy ni chu*ja i będzie cyrk.
 
z tego co widzialem nawet po zdjeciach to Soa sie ogarnal i to chyba mocno, zobaczymy na wazeniu.
 
Ja puściłem jeszcze za 10 taki "czwórniak" :-)



Bethe Correia



Clint Hester



Mauricio Rua



Antonio Silva



AKO = 20,78



Ja akurat mam mocne przeczucie że Rua to wygra , ale tako taśma uniwersalna bo po zmanie na Te Hune ako dalej • 20



Może taśma nie taka jak Kirasa ale myślę że ma szansce wejść :-)
 
Obstawianie UFC nauczyło mnie jednego, grać przeciwko faworytom.



Dlatego Te Huna,Hunt :>
 
Back
Top