Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie, móglby ktoś pomóc ? Bo mój problem jest dość dziwny, otóż nie wiem, jak zaznaczyc na betsafe, ze chcę postawić zakład za pieniądze z bonusu, nie za normalny, wpłacony hajs :D Nie mogłem znaleźć tego w necie, bylbym wdzięczny za szybką odpowiedź
 
Zasady i warunki bonusu w Betsafe

Maksymalna kwota bonusu dla użytkownika lub konta to 250 PLN.
Bonus mogą otrzymać gracze, którzy otworzyli konto w Betsafe i dokonali pierwszej wpłaty.
Bonus i wpłata muszą być obrócone w Zakładach Sportowych minimalnie 12 razy przy kursie 2,25 lub wyższym, przed możliwością ich wypłaty lub użycia w innym produkcie niż Zakłady Sportowe.



Pamiętaj,że za każdym bonusem kryje się jakiś haczyk.Jedynie co Ci moge polecić to Betclick gdzie jako bonus masz pierwszy zakład bez ryzyka do 100zł czyli wpłacasz stówe i stawiasz zakład może być pojedynczy lub wielokrotny.W razie wygranej inkasujesz wszystko i wypłacasz kiedy chcesz natomiast jeśli przegrasz wracają Ci tą stówe którą postawiłeś i możesz ją wypłacić natychmiast bez żadnego obrotu.
 
@Kiras akurat mam inny bonus, nieważne, chodzi mi o to, że teraz na koncie mam pieniądze, które wplacilem i pieniądze z bonusu, chcę zagrać zakład za hajs z bonusu, nie za normalny, "prawdziwy"'. Nie wiem, jak to zaznaczyć, na tym polega mój problem :) EDIT: Dzięki za pomoc, mój problem został rozwiązany :)
 
Powiedzmy ze wplaciles 100 więc bonus wynosi 50 czyli te 5 dyszek musisz obrócić 12 razy po kursie 2.25 lub wyższym.Nie ma żadnego zaznaczania.
 
Panowie, a Luiz Cado was nie kusi ? : ) jestem coraz bardziej na tak żeby coś postawić, postawiłem dwóch Polaków na ksw, myślę że obcokrajowcowi trzeba dać szansę ; )
 
Antonio Silva 1,72



Wiele tu pisać nie trzeba, jeśli Big Foot zawalczy z głową to szybko obali Hunta i skończy na glebie. Jeśli zbyt długo będzie świrował w stójce to może zostać znokautowany. Ja stawiam na tą pierwszą opcję.



Takeya Mizugaki 1,36



Japończyk to bardzo solidny zawodnik. W każdej płaszczyźnie prezentuje się coraz lepiej, szczególne wrażenie robi jego niesamowita kontrola, ofensywny styl w oktagonie. W ostatniej walce z Perezem zrobił na mnie duże wrażenie. Phan to raczej najgorszy sort tej wagi, bezbarwny zawodnik z defensywnym, mało przekonującym stylem. Przewiduję tu pewną decyzję dla Mizugakiego.



AKO=2,34
 
Santos - Jotko 1



Vaculik - Scoggins 2



Hunt - Silva 2



Shogun - Te Huna 2



Bader - Perosh 1



Barry - Palelei 1



Andrews - Hester 2



Mizugaki - Phan 1



Ring - Magalhaes 1



Pijacki tasiemiec na wieczór.
 
Rufus - masz racje ,pomyliłem za dużo kont mam :-)



Nie gram Simona,wydaje mi się ,że Kulturysta max w drugiej rundzie podda go gilotyną chociaż zadanie będzie miał bardzo trudne.



Cado solidny zawodnik ale Rafał jest na fali i wierze,że to wygra.Wiadomo,że to mma a kurs na Simona całkiem fajny.
 
Dla zabawy typy specjalistów z betsafe, rozliczę ich po weekendzie:-) zazwyczaj wyrzucam to do kosza ale tym razem mówię sprawdzam ; ) absolutnie tego nie stawiajcie, przynajmniej ja nie zachęcam : ) w celach informacyjnych tylko wklejam
Manchester United v Everton
To będzie prawdziwa piłkarska wojna. Były menadżer Evertonu specjalnie będzie chciał zmotywować swoich podopiecznych, to samo dotyczy graczy z Liverpoolu. • Psy Wojny • , jak nazywają graczy Evertonu, przegrali tylko raz w tym sezonie i to przeciwko Man City. Nie mniej jednak zremisowali bardzo dużo spotkań - do tej pory aż sześciokrotnie. Nie sądzę, aby mecz zakończył się zwycięstwem którejkolwiek z ekip,. Mój typ to remis, kurs 3.80.

Sunderland v Chelsea
Sunderland są w poważnych tarapatach • strzelili w tym sezonie tylko 8 goli! Chelsea z kolei w końcu pokazuje prawdziwą moc strzelając średnio 2 bramki na mecz. Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo podopiecznych Mourinho. Mój typ na Chelsea , zwycięstwo do zera, kurs 2.40.

Arsenal v Hull
Nie wydaje się, żeby seria zwycięstw Arsenalu miała się skończyć, mimo fenomenalnego zwycięstwa ekipy z Hull w niedzielę nad Liverpoolem. Mój typ : zwycięstwo Arsenalu do zera, kurs 1.72.

Liverpool v Norwich
Liverpool zapewne wciąż czuje gorycz porażki z zespołem Hull, ambicja została zapewne mocno podrażniona. Nawet wygrana Norwich w weekend nie powinna mieć w tym przypadku znaczenia, zwycięstwo w końcu zostało odniesione z zespołem z dołu tabeli. Przewiduję wielkie zwycięstwo Liverpoolu, a kiedy tak się dzieje, Suarez zazwyczaj trafia do bramki. Zakład, że Suarez pokona bramkarza, kurs 1.40. Pamiętaj, że kurs zostanie potrojony w przypadku hat-tricka!

West Brom v Manchester City
City są w meczach u siebie nie do zatrzymania. Statystyki mówią same za siebie: 100% zwycięstw. Nie mniej jednak w meczach na wyjeździe nie jest już tak różowo, zanotowali bowiem 4 porażki. Ciężki mecz do wytypowania, nie mniej jednak obstawiam zwycięstwo Manchester City, kurs 1.61.

Fulham v Tottenham
Fulham nie może odnieść zwycięstwa w tym sezonie od połowy października, a po odejściu Martina Jola z ławki trenerskiej może być jeszcze ciężej. Typuje zwycięstwo Tottenhamu, kurs 1.61.

Swansea v Newcastle
Zapowiada się interesujący pojedynek. W zespole Swansea zabraknie Michu, a w takim razie to już zupełnie inna drużyna. Biorąc pod uwagę nierówną formę Newcastle w meczach na wyjeździe, typuję mało bramek. Typ: poniżej 2.5 goli, kurs 1.98.

Southampton v Aston Villa
Ekipa Southampton jest w tym sezonie prawdziwą rewelacją ligi, niepokonani u siebie z bilansem 4 zwycięstwa, 2 remisy we wszystkich meczach. Statystyki Aston Villi w meczach na wyjeździe są równie imponujące, jedna porażka i to w dodatku z Chelsea. Mecz będzie zacięty, mój typ to poniżej 2.5 goli, kurs 1.79.

Stoke City v Cardiff
Te dwie drużyny mają identyczny bilans: 3 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Nie widzę między nimi zbyt wielkiej różnicy, dlatego typuję remis, kurs 3.30.
 
Przetestuje te promo na betclicu,wpłaciłem 200zł i po północy poleci taśma:



Big Foot,Shogun,Mizugaki,Oli Thompson,Azaitar



Stawka:200zł



Możliwa wygrana:1505zł:-)
 
Rufus87 nie chcę Cię martwić, ale w regulaminie zakładu cashback w betclic w punkcie drugim jest napisane, że zakład musi mieć 3 możliwe wyniki, a walki mają tylko dwa możliwe wyniki, bo nie ma zakładu na remis w walkach. Ja dla pewności dodam jeden mecz do walk (jakiś pewniak :D , ale wiadomo jak to z piłką nożną jest).
Jak skorzystać z cashbacku 200 zł w Betclic?

1. Zarejestruj się w Betclic i dokonaj pierwszej wpłaty.
2. Postaw pierwszy zakład do 200 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.
3. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.
 
3 możliwe wyniki tyczą się tylko zakładu pojedyńczego, jeżeli jest wielokrotny (2 i więcej zdarzeń) to mogą być już i walki :)
 
J.w. ,na dole w regulaminie wspominają,że:



2. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. ;)
 
Czy mi się zdaje czy na BetSafe pomylili się z Bethe Correia i dali jej LOST?
 
Jeszcze nie rozliczyli. A nawet gdyby dali przegraną, to musi być errata, bo sorry, wałek w biały dzień na setkach ludzi nie przejdzie. ;)
 
Na betssonie tak samo dali mi za to przegrany. Coś jest nie tak a teraz w moim przypadku gra o 3-4 stówki w przypadku jakby zostawili lost
 
Podsumowując wieczór :



Mauricio Rua @1.98 - 20 GBP + 39.6 GBP



Bethe Correia @2.86 - 15 GBP + 42.9 GBP



Bethe Correia @2.80 - 10 GBP + 28 GBP



Bethe Correia @2.85 - 15 GBP + 42.75 GBP



Clint Hester @2.20 - 20 GBP + 44 GBP



Bader + Hester + Correia @7.70 - 6 GBP + 46.2 GBP



Jotko + Correia @7.43 - 4 GBP + 29.72 GBP



[strike]plus kilka taśm za funta, za długich, żeby o nich pisać.[/strike] - 3 GBP trzy taśmy po funcie



wkład - 93 GBP



wpływ - 273.17 GBP



zysk - 180.17 GBP



Jeśli moje komentarze pomogły komuś w podjęciu decyzji, to gratuluje wygranych ( pozdro @Kiras ) i cieszę się razem z nimi. :-)



PS. mi też betsafe rozliczył Correia'e na minus. Mam nadzieję, że się ogarną...
 
Back
Top