Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Faktycznie na tym betssonie idzie ogarnąć.

Rozmowa z czata :

chat_agent.png
Jakub: Dzień dobry, nazywam się Jakub.
chat_enduser_message.png
Tomasz: Witam
chat_enduser_message.png
Tomasz: Chciałem zapytać o bonus
chat_enduser_message.png
Tomasz: jeśli wpłace 400 i postawie zakład to co się dzieje w razie wygranej i przegranej i czy odrazu moge wyplacic pieniadze ?
chat_agent.png
Jakub: W razie wygranej Pan decyduije czy Pan wypłaca czy gra dalej
chat_enduser_message.png
Tomasz: a w razie przegranej ? nie musze obracać bonusem ?
chat_agent.png
Jakub: W razie przegranej ten zwrot nalezy obrócić raz na zakładzie pojedyńczym po kursie 1,5 lub wyzszym
chat_enduser_message.png
Tomasz: ok dziękuje
 
W sumie ten Perosh strasznie stary , nawet nie wiedziałem 41 lat, więc wsumie dobry kurs poniżej 1,5 r może się opłacać
 
Poszły trzy kupony na KSW :



Oli Thompson + Aby Azaitar @1.96 - 10 GBP



Piotr Strus @ 2.30 - 10 GBP ( Szady przekonałeś mnie ;) )



Luis Cado Simon @ 3.45 - 5 GBP ( grać nie polecam... )



i czekam na resztę kursów z UFC ;)
 
Czuję, że Waluś wygra z Olim przez TKO . Nie pozwoli się obalić i będzie punktował, a jak wzruszy Olim to pójdzie brawurowo za ciosem i w konsekwencji ubije.
 
@Pietagoras



Masz hasło do mojego konta Betsafe? ;)



Identyczne kupony postawiłem. I tak samo Simon za grosze. Tylko jeszcze mam Azaitara w singlu, bo nie widzę opcji, żeby to nie weszło, a chcę dodatkowo dorobić.



Kusił mnie jeszcze Acacio, ale coś mnie powstrzymuje ciągle.



Jako jeden z nielicznych uważam, że Waluś postawi twarde warunki Thompsonowi i lekko żałuję, że zrobiłem tego dubla - trzeba było wyłożyć więcej kasy na Azaitara, a tą walkę odpuścić, a nawet postawić parę groszy na Kamila. Jak mi coś odbije przed galą, to skontruję tego dubla singlem na Walusia, bo kurs 2.70 wygląda zacnie, a im bliżej gali, tym większe wątpliwości.



Co do obstawiania Sakuraia... Kiedyś postawiłem za drobniaki Nelsona po kursie 5.00 w walce z Cormierem, także potrafię to zrozumieć. Wysokie kursy kuszą. :)



edit: widzę, że Comber też wierzy w Walusia. Zaczyna mnie to niepokoić.
 
Oczywiście ,że postawi twarde warunki i jedyną opcją w razie wygranej Kamila to KO.Stawiam na Oliego i tyle.Wygra Kamil płakał nie będę bo da to mocnego kopa jego karierze ale dla mnie zdecydowanym faworytem jest Thompson.Wiadomo to jest MMA wszystko się może zdarzyć jakiś nie spodziewany luj albo nagła kontuzja,palec w oko,w dupe łotever.Sama walka będzie ciekawa i chętnie obejrze (w ciemno typuje,że to może być walka wieczoru)
 
Kurs na Silvę pomału rośnie. Czuję, że niełatwo mi będzie wyłonić faworyta ;)



@Szady, grasz Palelei'a? Kurs w granicach 2.80
 
Ja chyba się skuszę na Strus+Abu... Coś czuję że i Waluś i Piotrek mocno nas zaskoczą swoimi walkami...
 
@Pietagoras



Kurs już spadł do 2.35, za Barry'ego dają 1.61 i mniej więcej tak się to może utrzymać do końca.



Będę analizować tą walkę pod kursy Betsafe i czekam na pełną ofertę, bo bardzo prawdopodobne, że zagram coś z zakładów specjalnych. Szczerze powiem, że jeszcze się zastanawiam kogo postawię. Mam swojego faworyta, ale też trochę wątpliwości. Każdy z zawodników ma swoje argumenty. Przypomnę sobie kilka walk, żeby móc z czystym sumieniem kogoś z tej dwójki polecić.
 
Kurs na Palelei u amerykańskich buków spada na łeb, na szyję... Szkoda, że betsafe tak się ociąga z wystawianiem kursów. Natomiast kurs na Perosha będzie docelowo oscylował w okolicach 5.00.
 
Właśnie szkoda że betsafe jest najgorszym bukiem pod względem terminu wystawiania kursów na MMA , zawsze 1-2 dni przed
 
ja z ksw strusa i walusia na singlacha zagralem







zagram raczej jeszcze aslan + abu



czekam na kursy na ufc na betsafe
 
Właśnie puściłem kupon na sobotnie UFC :



Clint Hester @2.20 - 20 GBP



Myślałem o graniu Hestera już przy kursie 2.00. ;)
 
Mamed Khalidov- Ryuta Sakurai
MoneyLine Cały mecz
Wybierz: Mamed Khalidov

1.09
Mike Hayes- Virgil Zwicker
MoneyLine Cały mecz
Wybierz: Mike Hayes

2.50
Aslambek Saidov- Daniel Acacio
MoneyLine Cały mecz
Wybierz: Aslambek Saidov

1.33
-----------------------
3,65 buk, COMEON
 
@raynor187



Moim zdaniem na korzyść Hestera przemawiają trzy czynniki. Ma przewagę w stójce. Walczy bardziej ofensywnie, bije kombinacjami, wyprowadza silne, celne ciosy. Andrews w stójce jest mniej aktywny, zdarza mu się łapać bloki w walce i stać jak ciele ( walka z Uriah Hall). Drugą rzeczą są zapasy, te też powinny być po stronie Hestera. W eliminacjach wielokrotnie obalał i zdominował zapaśniczo przeciwnika. Co prawda został pokonany przez Jimmy'ego Quinlan'a, ale ten jest wybornym zapaśnikiem przewyższających poziomem obydwu. Trzeci czynnik przemawiający za Hesterem ( a może przeciwko Andrewsowi ) to zauważalnny brak wiary we własne siły Andrewsa. Nie wiem, czy tylko ja to zauważyłem, że w całym sezonie Andrews sprawiał wrażenie zagubionego. Napisałem wcześniej o blokach, które Dylan łapał w walce z Hall'em. Dla mnie to trochę wyglądało tak, jakby stał jak wryty obawiając się ataków przeciwnika. Hester nie ma z tym problemu. Presja i kontrola octagonu powinna być po jego stronie. Czynnikiem przemawiającym za Anderwsem jest parter. Moim zdaniem jest lepszym graplerem.



Główną przyczyną, dla której postawiłem na Hestera to czynnik trzeci, czyli problemy z psyche. Istnieje szansa, że seria zwycięstw i rozmowy z psychologiem zrobiły robotę, ale presja i agresywne ataki mogą szybko zmącić wiarę we własne siły. Liczę na to, że Hester zdominuje Andrewsa podobnie jak Abedi w ostatniej walce i oczywiście ustrzeże się przed Ko, hehe.



Oczywiście może być tak, że dupa zbita i wygra Andrews więc nikogo nie namawiam. To jest raczej argumentacja, dlaczego sam postawiłem:-)
 
Niespodziewałem sie tak wysokiego kursy na Krzyśka. Nie wiem, dlaczego wydawało mi się, że będzie jako faworyt. Puściłem 100,- zeby się lepiej oglądało.
 
Kurde, myślalem wlaśnie, że betsafe wystawił, a wchodzę, żeby obstawić a tu Krzyśka nie ma :)
 
piskorz - podobno puściłes za 100 hee



niewiem co wy widzicie w Jotce , to przecietniak , Santos jest silny , ma dobre zapasy i siłe fizyczną - pewna wygrana



Walka Jotki z Zawadą mówi nam wszystko o nim
 
Moim zdaniem Santos wygra pewną decyzją. Nie zagram tego tylko dlatego, że nie mam serca obstawiać przeciwko naszym w UFC, także tą walkę odpuszczam bukmachersko. Oczywiście trzymam kciuki za to, by Jotko sprawił sporą niespodziankę.
 
Napisałem w czasie przeszłym, gdyż gdy zobaczylem, że jest taki kurs to wiedziałem, że to obstawie :)



Walka z Zawadą była ponad rok temu, Krzyśka pewnie dopadła stagnacja w umiejętnościach. Ja tam w Polaków zawsze wierze, i mam nadzieję, że serducho do mu zwycięstwo!
 
Niestety też podzielam zdania innych użytkowników że Santos wygra mocną decyzją :-). Jak dla mnie coś jak Iquanita z Hallmanem. Krzysiu jest dobry ale nie ma niczego konkretnego na Santosa , a wymieniony jest po prostu bardziej fizyczny w swoich walkach
 
Bruno Santos spada , no ale nie ma co sie dziwić - w dniu walki pewnie z 1.40 . Ci co wierzą w Jotko lepiej niech poczekaja , pewnie niedługo dostepny w bukach bardziej nam znanym
 
Ja puściłem za dyszke



Mike Hayes 2.37



+



Clint Hester 2,25



AKO 5,31



Obejrzałem ostatnie walki Haysa i że tak to ujme wcale rozbity nie wyszedł z tych walk i według mnie dobrze sie zaprezentował , pozatym 3 razy walczył w tym roku czyli jest cały czas w formie. A w Clinta zaufałem Pietagorasowi
 
Back
Top