Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A co robimy z Krzychem Jotko ? Stawiamy, nie stawiamy ? ;) Kilka dni do walki a tu nikt się nie wychyla... Wie ktoś coś więcej na temat tego Santosa? Ciekawe, jakie będą kursy.
 
Ja też bym nie stawiał na Jotke. Wydaje mi się, że ta walka będzie tak wyglądać, jak już ktoś kiedyś tutaj pisał - zamulanie przy siatce i na glebie niczym Iro z Warburtonem.
 
ja stawiam osiem kuponów w różnych konfiguracjach. Jedyny pewniak... Chalidow na każdym kuponie.
 
Wydaje mi się, że Krzysiek będzie faworytem u bukmacherów stawiam ok. 1.60 do 2.00 ale zobaczymy na dniach powinny się kursy pojawiać :)
 
Faworytem? Według mnie będzie "umiarkowanym" underdogiem -> 2.3 - 2.4.
Shogun 2,1 na pinnaclu, BigFoot 1,7 wow.
 
@errorek i Kiras



Sprawdzałem dokładnie regulamin 200zł. cashbacku powitalnego na 50-lecie Betsson, bo sam się po cynku Kirasa zainteresowałem i założyłem tam konto.



Wygląda to tak, jak zakładasz konto jako nowy użytkownik, to przy pierwszej wpłacie i za pieniądze z tej pierwszej wpłaty, jak postawisz kasę na zakład sportowy (pojedyńczy lub kombinacyjny lub Live), to jeżeli przegrasz to oddają Ci postawioną kasę (do 200zł) jako bonus (ważne, że zakład musi być rozliczony w tym samym dniu w którym był postawiony, czyli jak postawiłeś 3 grudnia to musi być rozliczony 3 grudnia.) . Na wykorzystanie bonusu, od momentu dostania masz 5 dni. Trzeba ten bonus postawić na zakład JEDNORAZOWY o minimalnym kursie 1.5.



Jeżeli chodzi o twój bonus errorek, to najprawdopodobniej jest to jakiś inny niż ten powitalny caschback, bo na Betssonie mają dużo różnych bonusów i innych pierdółek.
 
Przepraszam, jest to caschback oczywiście do 400zł. w Betssonie.



Reszta się jak najbardziej zgadza, bo jeszcze raz sprawdziłem wszystko , żeby nikogo tutaj na forum nie wprowadzić w błąd.
 
Jeszcze jedna dobra oferta, tym razem w Expekt:



https://pl.expekt.com//content.aspx?pageCode=spo_ek_cashback .



Wygląda na to, że jest to cashback taki jak ten w Betclicku, czyli stawiasz na pojedyńczy zakład z trzema możliwościami (czyli tak jak np.piłkarskie: wygrana jednego, wygrana drugiego lub remis) lub wielokrotny i wtedy nie musi być z trzema możliwościami( czyli MMA tutaj można postawić :-)). Jak przegrasz dostajesz cashback do 222zł które możesz od razu wypłacić bo dostajesz z powrotem pieniądze, a nie żaden bonus.



Jest to oferta dla nowych graczy.
 
problem w tym,że ani na betclicku ani na expekcie nie widzę MMA,chyba,że coś krzywo szukam.Na betssonie jest.
 
Na Betclicu zawsze jest i UFC i KSW, może nie wszystkie walki ale większość, kwestia tego że kursy pojawiają się dość póżno.
KSW pewnie będzie gdzieś koło czwartku-piątku :)

Na Expekt to samo.
 
Na Betclicku są na pewno tylko dzień, dwa przed galą. Na ostatni UFC właśnie dwa dni przed było, bo specjalnie sprawdzałem. Jednak nie stawiałem jeszcze, bo teraz zamierzam :-).
 
Na Perosha na żadne skarby nie postawię. Na bank stawiam na under 1.5 rundy, lub Bader 1 runda jeśli będzie ciekawy kurs na betsafe. Zobacz jak Bader bił Glovera do momentu KO, jak zniszczył Matyushenke i Brilza.
 
@Be eS,



naprawdę wierzysz, że Perosch jest w stanie pojechać Badera? Ja nie bałdzo... Dla mnie Perosch w UFC to fenomen. Trochę za wysokie progi, ( czego wcale po rekordzie nie widać ;) ). Oczywiście ciągle się rozwija, ale nie widzę go w walce z Baderem. Ten ze swoją wysoką gardą raczej nie złapie się na lucky punch. Walka się skończy, gdy Bader przeniesie ją do parteru. Tam powinna się zakończyć na korzyść Ryana przez brutalne G'n'P.



Palelei to już całkiem inna sprawa, ten ma jakąś tam szansę na wygraną. Oczywiście dużo będzie zależeć od gameplanu. Jego przeciwnik - Pat Barry jest wytrawnym kickbokserem, z siłą wystarczającą do nokautu w każdej jednej kończynie. Praca nóg porównywalna z poziomem Crocopa ( sam przyznał się , że jest jego fanem ) Poza tym posiada poprawne cardio, jak na wagę ciężką. W stójce Palelei przewagę ma jedynie we wzroście, wszędzie indziej wygrywa Barry. Co innego, gdy walka trafi do parteru. Tam przewagę będzie miał Soa. Barremu ciężko idzie przyswajanie roboty na tej płaszczyźnie. Powiedziałbym, że daleko mu do czołówki. Soa na tym polu wypada lepiej, choć żadnym tytanem też nie jest. Prawdopodobne jest, że jeśli Barry nie skończy przez KO to walka średnio raz na rundę trafi do parteru. ( Palelei będzie się kleił do Barrego, a tam zawsze istnieje szansa obalenia.) Nie sądzę, że uda mu się odklepać Barrego, bądź skończyć przez G'n'P, ale zawsze punktów trochę nałapie. I to może być sposób na wygraną. ;) ..... chyba że wcześniej zejdzie na zawał, bo ostatnio kondycyjnie wypadł tragicznie. Pat Barry jest faworytem, ale nie aż takim, żeby nie zaryzykować drobniaków po dobrym kursie. Co myślicie?



@Be eS, podaj kurs jest na to, bo jeszcze nigdzie ich nie widziałem. ;)
 
Dzięki @Puczi ;)



Dobra, Moim zdaniem przy takim kursie nie opłaca sie stawiać na Barrego. Zbyt często lubi przegrywać...



...za to Clint Hester zwrócił moją uwagę. ;)
 
Palelei do przemyślenia. Barry jest zbyt statycznym kick bokserem. Gubi się pod naporem przeciwnika. Obrona przed obaleniami aktualnie na poziomie niewiadomym. Całkiem nieźle broni się przed poddaniami, ale oprócz tego jest zupełnie surowy w parterze. Soa musi wziąć przykład z Jordana i wjechać na pełnej w Barry'ego.



Bader powinien zabić Perosha. Skoro pięściarsko i zapaśniczo radził sobie z Teixeirą to nie widzę podstaw, aby miał przegrać z Peroshem. No, ale to jest mma i scenariusz nie jest oczywisty :)



Hester - Andrews. Dylan jest efektowny w stójce, tak samo jak Hester. Zapasy Nowozelandczyka stoją na fatalnym poziomie. Pape Abedi wycierał nim oktagon, po czym spompowany pod koniec pojedynku dostał lucky puncha. Nie wiem jak Hester stoi z zapasami, ale nie sadzę, żeby były na niższym poziomie niż Andrewsa :D
 
Hester to typowy bokser i mozna powiedziec, ze maja zapasy na tym samym poziomie, nawet bardziej w strone Dylana bym sie sklanial patrzac na walki z TUF'a. obu lubie wiec ciezko mi ocenic, stawialbym na Clinta.



Barry musi wygrac, to jest dla niego bardzo wazna walka, u Ariela wygladal na zmotywowanego, opowiadal wlasnie o walce z Jordanem gdzie dostal eyepoke i to ostre, krzyczal do sedziego, ze nie moze widziec po czym zostal uderzony tysiac razy w glowe. :)



Perosh mial zostac zniszczony przez Vinny'ego, tak tylko przypomne. Bader jest nieprzewidywalny w zlym tego slowa znaczeniu.
 
Szczęka Badera jest podejrzana, a właściwie to na poziomie Overeema, więc jeden cios i może być po zabawie.
 
Back
Top