Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

'Rzeszów 1.09 na Mameda. Nic tylko brać, stawiać i wygrywać. Spore value'



a jak sie potknie i wyjebie :)?



Na tym KSW jedyne value bet to moze Acacio i jak ktos nie ma co robic to Walus. tak to sami faworyci, chyba ze Horwich sie nacpa czegos przed walka
 
Jak się potknie i wyjebie to i tak złapie jakąś dźwignię na nogi a my i tak będziemy zarobieni w ch...j :-)
 
Ja też nie zagram Krzyśka, no chyba że kurs dojdzie do 3 to wtedy puszczę zakład za drobne. Ale Santosa też grać nie będę ;)
 
Nie będę jednak analizować Barry - Palelei (wielkie dzięki VoRaNeK za pomoc w szukaniu niektórych walk) Na chwilę obecną mój typ to Barry by KO, ale nie wiem czy to postawię



Za to wyszukałem fajnego underdoga, którego będe polecać, so stay tunned fellas. ;)
 
Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) FOTN !



Zwycięzcy podać nie umiem, obaj są z TUF'a 17, obu lubię i obaj mają szansę dać świetny pojedynek. Dla mnie potencjalny FOTN.
 
Shogun 2.1
BigFoot 1.625
BigFoot/Hunt over 1,5 2.35
Bader/Perosh under 1,5 1.746
Kułak 2.85 (chujowo, bo już 3.35 na betsafe :C)
Shogun + Bader/Perosh under 1,5 3.173

Jeszcze mocno zastanawiam się nad Walusiem.
 
Junior skończył Hunta w 3 rundzie.
Hunt skończył Struva w 3.
Hunt skończył szklanego emeryta Kongo w 1.
Hunt wygrał decyzją z Rothwellem.

BigFoot przegrał z Cainem, rzeźnikiem w 1 rundzie.
BigFoot wygrał z Overeemem w 3.
BigFoot wygrał z Brownem w 1.
BigFoot przegrał z Cainem w 1.

Reasumując - wątpię, by BF wygrał w ciągu pierwszych 7,5 minut, a to on jest moim faworytem. Myślę też, że Hunt nie zagrozi Antonio w stójce tak, jak to zrobili zabójczy zapaśnicy Cain i Cormier.

W pierwszej chwili też myślałem, że to głupota, ale jak przeanalizowałem to doszedłem do wniosku, że szanse są spore.
 
szklanego emeryta ktory w bfc zalicza wygrane, no juz nie deprecjonujmy wartosci wygranych Hunta. mysle, ze bedzie to troche 'szalona' walka i jeden albo drugi skonczy to do 2 rundy, licze na Marka.
 
Ja dla odmiany stawiam, ze bedzie werdykt BF przez decyzje, szanse Hunta jedynie poprzez jakieś KO, mysle tez ze Hunt sie na tyle przygotował by nie dostac się pod mordercze gnp Bigfoota, a w stójce skoro JDS nie znokautował Hunta przez 2 rundy to Bigfootowi raczej się tu nie uda wcale, chyba ze jakis sub, ale stawiam na dec dla BF ;)
 
Nie deprecjonuję Hunta, tylko Kongo. Wygrana Marka przez KO mnie nie zdziwi. Jednak wierzę w BigFoota.
Struve to też jest cycek przy BigFoocie.
 
RaV ..... dla emocji , bedzie zamykało kuponik ( oby ) to będą emocje na końcu :-) oby Mike Hayes wygrał reszta na luzie
 
Mark Hunt vs. Antonio Silva MoneyLine Cały mecz Antonio Silva --- 1.60
Mauricio Rua vs. James Te Huna MoneyLine Cały mecz James Te Huna --- 1.83
Ryan Bader vs. Anthony Perosh MoneyLine Cały mecz Ryan Bader --- 1.15

---------------

3,65 , comeon
 
spada kurs na Bruno 1.51 pinn , zagram z Baderem . Z boksu polecam Alexandra 1.20 , Włodarczyka 1.12 , - tutaj będa pewne wygrane , rywale o klasę gorsi - fajne ako wyjdzie z tego np. w unibecie
 
Puczi co powiesz o Pinnacle, miałeś jakieś kłopoty z nimi? Założyłem konto, chciałem wpłacić kasę, ci mi na początek wyjechali z przysłaniem awersu i rewersu karty debetowej bo inaczej będą mnie czardżować przy operacjach, no i ten depozyt...
 
Obstawiam na Pinnaclu od samego początku, od niedawna korzystam też z betsafe. Przy rejestracji musiałem zeskanować im dowód, podać numer karty i chyba coś jeszcze - skomplikowane, ale w godzinę się wyrobisz jeśli masz skaner. A warto stawiać tam, bo jest najniższa marża. Wpłaty polecam dokonywać przez Przelewy 24. Nie pobierają prowizji, a hajsy przechodzą w 10-15 min.
 
Dobra, poszedł mój pierwszy kupon na Pinnacle:



Bethe Correia @2.86 - 15 GBP



Czy tylko mi się wydaje, że ten kurs jest bardzo atrakcyjny? ;)
 
Na Betclic jest już i KSW i UFC :)






Powoli zaczynam myśleć nad tym co postawić, zobaczymy jeszcze co Szady zaproponuje w analizie.
 
Waluś- kurs atrakcyjny moim zdaniem. Nie wiem na ile on mówi poważnie o chęci skończenia w 1-szej rundzie. Chyba nie chcę podzielić losu Reema? Jeżeli nie będzie wariował to sądze, że jest w stanie kontrolować walkę w stójce i pochwiać Olim. Jak Bóg da : D to liczę, że może sprawić niespodziankę i skończyć szybciej niż Bedorf. Jedyna zagwozdka to czy ta ręka jest faktycznie 100% przygotowana. Tak czy tak, do trzeciej rundy to nie potrwa. Waluś, 2 runda sub : )
 
Back
Top