Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dla mnie mecz 50-50, no dobra może 55-45 dla Juve, bo grają w Turynie. Nie jestem ekspertem od piłki nożnej, lecz uwielbiam grę obecną grę Napoli, szybcy skrzydłowi, dokladnie podania Hamsika, nienajgorsza obrona. Naprawdę grają bardzo solidnie w każdym meczu. Mam szczęście, że jak dziele się tutaj zakładami na piłkę, to rzadko co wchodzi, ale jestem dobrej myśli :)
 
pfff Henderson, heheh, piekny knock out.



Event



1. Brandon Thatch - Paulo Thiago



Mixed Martial Arts - UFC



Match Winner, You bet on: 1



1.33



Won



2. Jeremy Stephens - Rony Jason



Mixed Martial Arts - UFC



Match Winner, You bet on: 1



2.85



Won



3. Igor Pokrajac - Rafael Cavalcante



Mixed Martial Arts - UFC



Match Winner, You bet on: 2



Won







dzieki za podpowiedz z tym Stephensem, pierwsza gala na plus od porazki Erika Silvy :/
 
Nie ma co sie sugerowac samym kursem, Juventus Stadium to ciezka twierdza do zdobycia, a Napoli bardzo gra nie imponowalo ostatnio. jesli juz cos stawiac to tylko x2, bo granie 2 za wieksza stawke to czyste szalenstwo.
 
szady, u mnie faworyci powchodzili z ako 7,5 :D









1. Vitor Belfort - Dan Henderson





Mieszane Sztuki Walki - UFC



Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1



1.42
Won
2. Jeremy Stephens - Rony Jason





Mieszane Sztuki Walki - UFC



Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1



2.45

Won





3. Cezar Ferreira - Daniel Sarafian



Mieszane Sztuki Walki - UFC



Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1



1.63

Won





4. Igor Pokrajac - Rafael Cavalcante



Mieszane Sztuki Walki - UFC



Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2





1.33
Won


NAPOLI przejebie sromotnie
 
@mat01



Dalej grasz tenisa? Wiem, że Ci całkiem spoko szło kiedyś. Podziel się jakimś typem od czasu do czasu. ;)



@gaara



Chyba zacząłeś grać po dłuższej przerwie, co? :) Takie powroty do grania przeważnie się udają. Wiem po sobie. :)



Dopiero po gali człowiek widzi, że z tym Hendo to był niewypał. Reszty typów byłem dość pewny. Tome to był największy pewniak dla mnie po tym jak prawie znokautował Linekera. Ale nic, nie zawsze może iść dobrze. :)



Na przyszłą galę póki co nie widzę nic ciekawego z tych kursów, które już są. Myślę nad Chaelem, ale nie mogę się do końca do tego przekonać.



Rory McDonald przez decyzję to jest mój bet na najbliższą galę. Jak będzie rozsądny kurs to na pewno się skuszę.
 
Na najbliższą galę już dawno puściłem doubla GSP - Sonnen AKO 3,7, ale teraz załuję. Chael raczej polegnie. Czekam na kurs na Dunhama. Mam nadzieję, że będzie underdogiem.
 
Tak, swoja bukamcherska "kariere" w glownej mierze opieram na tenisie, bo w sezonie jest cos kazdego dnia i mozna z tego miec w miare regularne wplywy. Chociaz jak sa gale mma to tez oczywiscie nie omijam ich tylko szukam czegos interesujacego, teraz mi wszedl kupon z Donaire, Garcia, Feijao i Belfortem (jakos czulem ze dzis moze byc noc faworytow i nie bawilem sie w szukanie value). Po rpsotu ostatnio nie mialem czasu zeby tu sie dzielic typami, postaram sie teraz to zmienic.



Na dzis sobie postawilem Nadal - Federer pow. 25.5 gema w meczu. Wiadomo, to jest dwoch czolowych tenisistow swiata i jednostronnego spotkania kompletnie sie nie spodziewam. A dlaczego akurat 25.5 jako granica? Dalem sobie zabezpieczenie jakby byly dwa sety 7-6, no a kazda 3 setowka powinna pokryc to bez problemu w przypadku tej dwojki



Unibet @2.55



Ponadto w deblu Dodig/Melo - Marrero/Verdasco postawilem na tych pierwszych -1.5 gema. Chlopaki sa na ogromnej fali i nie widze zadnych argumentow po stronie hiszpanskiej pary. Awans zawdzieczaja tylko i wylacznie slabszej grupie we wczesniejszej fazie turnieju



Unibet @2.05







W Challengerach zagralem jeszcze na Lacko w meczu z Rosolem, ale tu juz widze 50/50 i zagralem po prostu, bo jest atrkacyjny kurs. Obaj ida jak burza, przewage w Lacko widze dlatego ze gra w swojej ojczyznie.



Unibet @2.25







Pierwsze dwa moglbym polecic zas ostatni dalem informacyjnie zeby nie bylo ze "chwale sie tylko jak wygram, a jak przegram to siedze cicho"
 
weszły 2 dubelki Akhmedov+Ferreira i Belfort +Cavalcante



@mat01 właśnie wczoraj puściłem że będą 3 sety Federer-Nadal myśle ,że może to wejść







Fenerbahce proponuje 'zaryzykowac' Galatasaray dalej bez Shnejdera i mieli tylko 5 dni na regenracje+podróż z Kopenhagi.
 
3 zakłady do przodu, 2 w plecy. W ogólnym rozliczeniu 10 GBP do przodu. A co do Henda, przykro mówić, lecz już chyba czas na emeryturę.
 
Panowie macie doświadczenia w graniu progersją na remisy ? Rozważam w najbliższym czasie zainwestowanie sporej gotówki (grałem tym systemem sporo jakieś 2 lata temu) i jestem ciekaw waszych przeżyć związanych z grą tą metodą.
 
Renegat - grałem tym systemem dawno temu. Można powiedzieć, że od progresji na remisy zaczynałem z bukmacherką. Ja kokosów na tym nie zbiłem a nerwówa na wyższych poziomach była spora. Twoja kasa, twoja decyzja, natomiast ja w to drugi raz napewno bym nie wszedł.
 
Świta mi pomysł puszczenia Condit + Mendes + Dodson. Głupi/wywalić coś/raczej wejdzie?
 
Raczej wejdzie ;) Mendes to 100%owy faworyt. Condit teoretycznie może nadziać się na jakiegoś cepa od Browna, ale Carlito ma łeb z kamienia, więc nawet największy atut Matta raczej nie będzie miał wielkiego znaczenia. Dodson też raczej znokautuje Jorgensena. Już gorsi strikerzy składali Scotta więc i tutaj nie powinno być niespodzianki.
 
a wiadomo juz jakies kursy z tej gali? bo raczej na cala trojke nie liczylbym na typy powyzej 1.5. :)
 
W sumie niezły typ. Dodson by KO TKO.


Niezły, ale bez szału. Dodson ma kowadło w łapie, jednak Jorgensen to twardy skurczybyk i, jeśli przegra, to raczej decyzją. Mendes by KO wydaje się realniejszą opcją. Kurs w okolicach 2.00 wziąłbym z pocałowaniem ręki, ale tak wysoki pewnie nie będzie.



Ktoś coś wie więcej o Alim Bagautinovie oprócz tego, że to mistrz świata Sambo z 2012 roku? Kurs 2.25 kusi. Ja go znam tylko z walki z Pancinim - ubił brazylijczyka na swoim terenie w trzeciej rundzie, a niewiele brakowało by skończyć go jeszcze wcześniej - już w pierwszej. Jest świetny kickboksersko, ma silny, nokautujący cios; dobre zapasy. Pytanie tylko jak dużą przeszkodą będzie solidny Elliott.
 
Jeżeli kurs na Mendesa przez (T)KO będzie powyżej 1,7 to dla mnie to już będzie okazja. Bagautinov w debiucie przeciwko słabemu Viniciusowi pokazał się z dobrej strony, o ile dobrze pamiętam tą walkę, to obalał i bił w stójce do trzeciej rundy, kiedy zakończył walkę potężnym nokautem. Od Elliota jest bardziej poukładany w stójce, Tim mimo tego, że jest skuteczny, to bardzo chaotyczny w swoich kombinacjach. Najbardziej obawiam się przewagi warunków fizycznych, która będzie ogromna na korzyść Elliota, ok. 10 cm wzrostu robi jednak dużą różnicę, nawet przy zestawie umiejętności Rosjanina. Im dłużej jednak zastanawiam się nad tą walką, tym bardziej wydaje mi się, że Greg Jackson ułożył na asynchronicznego fightera z Kansas dobry gameplan i to Ali wyjdzie z niej zwycięsko. Oleinik, Narkun i Ferreira połączony z Timem Kennedym z poprzedniej gali sprawili, że jestem na plusie, pomimo przegranej Masvidala, więc można grać. A co myślicie o Woodley'u ? Koscheck to dla mnie wypalony zawodnik, a Tyron pomimo tego, że mistrzem nigdy nie zostanie, jest solidnym zapaśnikiem z petardą w łapie, Shields go zdominował w klinczu pod siatką, ale przegrać z Shieldsem na punkty nie jest wg mnie dużą ujmą.
 
Pancini też miał przewagę warunków (jest jeszcze wyższy od Elliotta), ale jakoś Bagautinov nie miał problemów z dosięgnięciem do jego twarzy, także myślę, że i w tym przypadku nie będzie miał z tym trudności. :) Tim powinien być minimalnie lepszy w parterze, także jeśli Ali będzie starać się utrzymywać walkę w stójce, od czasu do czasu obalając, żeby zapunktować na kartach sędziowskich, to powinien to wygrać.



Walkę Woodleya z Koscheckiem odpuszczam. Minimalnie skłaniałbym się ku Tyronowi, jednak mam jakieś opory przed stawianiem na niego pieniędzy. To może być mega nudna walka, a Josh ma argumenty, żeby zneutralizować mocne strony Woodleya. Bardzo prawdopodobne, że będą się kleić do siebie przez 15 minut.
 
Bagautinov jest mały nawet jak na muszą, więc jeśli chodzi o warunki fizyczne, to będzie odstawał niemal od każdego rywala. Facet jest piekielnie eksplozywny, porusza się niczym pchła szachrajka. Jestem jego fanem i mam nadzieję, że zaskoczy Elliota.



ps. Co ja piszę... Przecież do niedawna gardziłem niskimi kategoriami ;)
 
. A co myślicie o Woodley'u ?


ScStunner, moim zdaniem Tyron przejedzie się po Kosie jak walec. Kurs napewno godny uwagi. ;) Kos to, już nie ten sam zawodnik, co na początku kariery. Ostatnio niezbyt mu idzie, łapie często kontuzje. Tyron za to jest na gazie. Może nie ma walk zbyt emocjonujących, lecz jest w stanie usadzić pudla szybką bokserską akcją, bądź jeżeli to mu nie wyjdzie, wygrać przez decyzję w (nudnej) zapaśniczej walce.



Szady, Bugautinov będzie też walczył w "moim" wojsku w tą sobotę.Nie wiem za dużo o nim z czasów przed UFC, ale ostatnio bardzo się ładnie zaprezentował, powinien dać radę. Kurs 2.00 bardzo mi pasuje. Brałbym go nawet pod uwagę z ciut niższym kursem.



Pisałeś że zamierzasz pojść z McDonaldem w wygraną przez decyzje. Ja natomiast, po zobaczeniu kursu na Rawlera ( 3.60 ), nie wiem czy nie puszczę małej kwoty na wygraną Lawlera przez KO. Jeśli za wygraną przez cokolwiek jest 3.60, to ciekawe ile będzie za wygraną przez KO. Co by tu nie mówić, ale Robby Lawler jest mega niebezpieczny w stójce. Na pewno nie da się tak obić jak BJ Pen. Jeśli sprytni panowie ze sztabu Rorego nie karzą mu iść w nogi ( moim zdaniem powinni iść w kierunku game planu Kampmanna w walce z Conditem), to jest duża szansa, że jakiaś torpeda dojdzie do celu...



Bolt, ja czekam na kursy i prawdopodobnie obstawiam na Matta Browna. Niby Condit to faworyt, walczy mega technicznie i pasjonująco, ale ostatnio ze cztery razy stawiałem na Browna i za każdym razem przynosił mi kasę. Raczej na punkty będzie mu ciężko wygrać z Carlosem, ale zapominajmy o jego innych " atrybutach ". Żeby nie było, nie namawiam Cię na Browna bo Condit to faworyt, ale ja bym go z kuponu "pewniaków" usunął. Lepszą robotę na kuponie zrobi GSP. Kurs jest wyższy, a wydaję mi się, że i wygrana będzie pewniejsza. Obaj mogą przegrać w ten sam sposób, z tym, że Brown względem Hendricksa ma 3 razy lepszą dynamikę i eksplozywność akcji. Jest jeszcze druga ważna sprawa. Walka GSP vs Hendricks na w 80 - 90 % znając GSP będzie się toczyć w parterze z dwóch powodów. Żeby zminimalizować szansę KO, a drugim powodem będzie to, że GSP będzie chciał go skarcić za przechwalanie się, że ten drugi ma lepsze zapasy. Co do walki Condit vs Brown będzie się toczyć w 80-90 % w stójce, gdzie obaj się czują jak ryba w wodzie. Oczywiście zachodzi obawa, że Condit weźmie ją do parteru, lecz skurczybyk zbytnio lubi stójkę, więc będzie prowokować los.



Poszedł pierwszy zakład na sobotę:



Bagautinov(2.00) + Woodley (1.95) + GSP(1.35)



Ako 5.27, poszło 10 GBP :-)
 
Kurna wchodze na betsyfa to mam biały ekran i nic nie moge zrobić :( adblock off i to samo ;/
 
A ja stawiam na Koschecka. Z Hendricksem dał bardzo dobrą walkę, do momentu KO też miętosił Lawlera. Woodley natomiast przegrał z Marquardtem, który jest w żenującej formie, a z Shieldsem był tak żenująco nieporadny, że to smutne. Skąd wy wzięliście eksplozywność Tyrona? Jeden knockout na HIERONIE wiosny nie czyni. W Strikeforce pokazywał tragicznie nudne męczenie przy siatce i nic więcej. Wierzę w Koschecka, stawiałbym nawet za 1.6, a tu mam 1.88. Nie wiem, mogę się mylić, ale uważam, że to jest bardzo dobry kurs.
 
@Pietagoras



Nie ignoruję atutów Browna, ale szybka analiza prowadzi mnie do takich wniosków :



-Condita nie knockdownował nawet Hendricks, więc o szczękę się nie boję



-Cardio po stronie Condita



-zapasy dla Browna, ale wątpię, żeby chciał iść do parteru z bardzo sprawnym w tej dziedzinie Carlosem



-stójkowo dawał radę naruszyć Browna Thompson, będący z dwie ligi niżej niż Condit



Nie skreślam oczywiście Browna, ale moim zdaniem Condit jest całkiem słusznie zdecydowanym faworytem.







Za polecenie GSP dzięki, ale mimo wszystko zaczynam grać dopiero od On Fox 9, żeby w razie czego mieć jeszcze czas na jakieś modyfikacje moich planów pomnożenia dychy na zakładach ;)
 
Back
Top