Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W sumie czekam na kursy z betsafe ale na bet at home zagram jeszcze stówe bo musze ją obrócić żeby wypłacić siano.Zagram na Bagautinova+GSP+Macdonald i chyba dorzuce Adamka bo kurs 1.44 jest całkiem ok.AKO 4.86 x 100 było by spoko tylko jedynego czego się obawiam to to ,że Macdonald wyłapie jakieś KO chociaż więcej przemawia za jego zwycięstwem taką dominacją w parterze i wygraniem przez decyzje...



Dorzuce jeszcze jakąś taśme na betsafe,myślałem nad Woodleyem,Młodym Pettisem,może Leites i zastanawiam się nad Evansem bo wydaje mi się ,że jest w stanie poskładać pyskatego :-)
 
@Kiras



W tym temacie nie obrażamy mistrza Chaela. :-)



Jeden z nielicznych zawodników, który oprócz bycia złotoustym posiada bardzo duże umiejętności.
 
Jednak odpuszczam Macdonalda,złe przeczucie mam zagram za dyszke na betsafe Lawler przez KO jak dodadzą.Poleciało za 130 Bagautinov+GSP+Adamek Rosjanie teraz robią trzystke w UFC ,GSP powinien zrobić jeszcze z 2,3 dobre i zwycięskie walki bo zapasy to jednak wszystko chociaż też może dostać jakiegoś luja nie spodziewanego.Adamek jak chce mieć drugą szanse na walke o pas musi wygrać.



@Szady - w takim razie śmiem twierdzić ,że grasz gangstera za grube hajsy ? :-)



Rashad też posiada ,Sonnen fakt zaskoczył chociażby w walce z Shogunem ..ciężko obstawić wyrównana walka nie wiem jeszcze czy to zagram...ale jakąś taśme jeszcze sklece w razie jakby któryś kupon nie wjechał..ogólnie to mi smutno bo na mma jestem na plusie dość sporo ostatnio,gram noge i ostatnio tam mam czarną passe,albo jeden mecz spierdoli albo jak zagram singla to kurwa też jakieś cuda/sorry za offtop .
 
@Szady, jeszcze niedawno grałbym kowboja bez wahania, ale ten walczy ostatnio jakby stracił cały ogień. Wygląda na to, że kontuzje i pamiątki z wypadków dają o sobie znać i Donald nie daje z siebie wszystkiego walcząc bardzo zachowawczo. Wydaje się, że i kondycja psychiczna jest u kowboja ostatnio bardzo niepewna. Do czasu walki z Diazem upatrywałem w nim kandydata na przyszłego mistrza. Kowboj przegrał wyraźnie z powodu braku pewności siebie. Od tamtej walki stracił ogień. Walka z Pettisem pokazała dodatkowo, że zdrowotnie nie jest dobrze i naświetliła kolejnym przeciwnikom słaby punkt Kowboja. W ostatniej walce wyraźnie było widać, że kowboj obawia się body kicków, co mądrze wykorzystał dos Anjos.



Dunham jest słabszym przekrojowo zawodnikiem, lecz ma coś czego ostatnio brakuje kowbojowi. Posiada pewność siebie. Walczy też dosyć agresywnie, wywierając presję na przeciwniku. Głupi też nie jest i nie wierzę, że nie pośle raz na jakiś czas ciosu na wątrobę.



Nikogo nie namawiam, ale ja stawiam na Dunhama ;)
 
Co prawda nie siedzę w obstawianiu, także tylko tak na zimno powiem, że nie stawiałbym Donalda w roli dużego faworyta, mimo, że to jeden z moich ulubionych zawodników i w dużej mierze dzięki niemu się MMA zainteresowałem. Nie sądzę, żeby dał się znokautować, tudzież poddać, ale jego psychika robi ostatnio dziwne numery - z jednej strony w walce z Guillardem był w stanie wyjść z sytuacji krytycznej i ładnie wygrać, a z drugiej strony bał się zdecydowanie ruszyć na Dos Anjosa, mimo, że trzecia runda pokazała, że Donek mógł mu low kickami mięsnie poprzestawiać. Gdyby nie to, że czekam ze swoim "debiutem" oraz faktem, że jestem fanem Cerrone to ryzykowałbym Dunhama. No ale oczywiście nie namawiam, bo póki co na graniu się nie znam.
 
@Pietagoras



Oczywiście zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę. Walki Cerrone dość dobrze pamiętam, tylko Dunhama będę musiał jeszcze przejrzeć, żeby wyrobić sobie opinię. Przewidziałem porażkę kowboja z Dos Anjosem, także zdaję sobie sprawę z jego słabości. :)
 
Chce zagrac pierwszy raz i prosze was o szybka odpowiedź ( do soboty mało czasu :-) ) :

1.Czy na betsafe ( chyba najlepiej na tym portalu zacząc swoja przygodę ) , będa wszystkie walki z najbliższej gali ufc ...??
2. Czy mogę zrobic tak ,że konto na betsafe będzie w całości na moje dane, a powiedzmy wpłaty ( prawdopodobnie przez kartę kredytową - bo chyba najlepiej i najszybciej ) i wypłaty będą dokonywane z konta / na konto bankowe mojej siostry ...??
 
1: Na pewno bedą te walki tylko pewenie jutro , pojutrze.



2: W sumie to nie wiem , najepiej poczytać regulamin , ale najlepiej jak najmniej kombinować żeby oni nie robili ci później problemów.
 
@ The real deal



wpłaty najlepiej przez przelewy24 (obojętnie na kogo jest konto bankowe), natomiast z wypłatami to tylko na swoje dane. Betsafe będzie robiło problemy, co może przyczynić się do niewypłacenia wygranej.
 
Są kursy na betsafe na UFC



na ruska dobry bo 2,25



Wiem że bellator ale co myślicie o kursie 5,0 na Justin Wilcox z Patricio Freire ??
 
Adamek + Evans + MacDonalnd + Cerrone , co sądzicie o takim kuponie?







na bet at home kurs na Adamka 1,7
 
@pem1990, na Bellatora już nie stawiam bo zawsze mi wchodzi odwrotny kurs...



Co do kursów UFC to widać, że ludzie masowo obstawiają Woodleya.W tej chwili na betsafe jest 1.87. Wczoraj na B-A-H wychaczyłem 1.91, przy założeniu, że B-A-H ma jedne z niższych kursów ze znanych mi buków. Zaczynam kminić co dalej. Jeszcze nie ma wszystkich interesujących mnie kursów.



Na razie pusciłem singla:



Robbie Lawler @4.00 , zakład za 5 GBP



Nie ma to jak samemu sobie przeczyć hehe. ;) Stwierdziłem jednak, że po takim kursie nie będę obstawiał Rorego. 1.25 to za mało żeby grać go w singlu, pchanie go na siłę do kuponu tylko po to żeby zwiększyć zysk jest ryzykowne, bo gdy walczy Robbie zawsze istnieje możliwość KO. Idę z fartem i czekam na walkę. ;)
 
U mnie poszło za ostatnią kasę (po sporej wypłacie):

MacDonald + Koscheck + Bagautinov ako-5.48 1x
Pettis + StPierre + Dunham ako-3.42 1x

Zobaczymy jak pójdzie, jak nic nie wejdzie to zrobie przymusową przerwę ;)
 
Frank Ribery wygra ZP 2013 - 1.70 kurs. Prawie pewniak, Messi nie ma szans obiektywnie rzecz biorąc, a CR nie ma szans, bo mimo iż był najlepszy, to Frank wygrał najwięcej trofeów i jest faworytem dziennikarzy, a to oni głosują i dodatkowo zbytnio prasa nie lubi Portugalczyka. Jak ktoś się uprze przy Cristiano to 3.10 na niego jest.
 
@Szady, przekonałeś mnie jakoś, tą walkę Mistrza odpuszczam, po wypuszczenie kursów przez betsafe widzę kupon, za wygraną z którego ułożę sobie życie, mianowicie MacDonald + Leites + Pettis. Czy to ma szansę nie wejść ? :) A tak serio, to Leitesa jestem prawie pewien, zmiażdżył w ostatniej walce Watson'a, a Herman ledwo poradzil sobie z Trevorem Smith'em, którego poziomu nawet nie chcę komentować, a z solidnymi zawodnikami, jak Jacare i Shields przegrywał poddaniami. o MacDonaldzie już wszystko zostało powiedziane, jedyna szansa Lawler'a to pojedynczy strzał, a Pettis powinien przejechać po biorącym walkę w zastępstwie Campuzano. AKO w bestafe to 2.26
 
wiem ze nie gramy bellatora ale jak dla was rozkladaja sie szanse w walce Volkov vs Minakov? 2.5 1.48 dla mnie 45%-55%kurs na Volkova kusi ale nie gram:)
 
Jeszcze jedno pytanie od laika - można na betsafe wpłacać pieniądze z Paypal i na Paypal również wypłacać? Jeśli nie, to jaki buk takie coś oferuje? Pytam, bo nie posiadam jeszcze własnego konta bankowego (choć jestem pełnoletni, więc chyba nie muszę kombinować jak Hubi :-) ), a nie wiem czy przejdzie płacenie z konta ojca i jego konto wypłacanie.
 
wstepnie:



gsp +woodley



dunham + rory



baugutinov



petis + story +perez



co myslicie



SZady grales juz ?
 
Szczerze mówiąc to mogą Ci robić problemy,ja wczoraj w sumie wziąłem sie za weryfikacje konta mimo ,że hajsy wypłaciłem już 2 razy..Wysłałem im skana na którym wszystko ładnie widać i odpisali ,że weryfikacja odrzucona bo nie wyraznie widac,a widac przeciez wszystko :-) a weryfikować chciałem właśnie z powodu wypłat ,żeby nie szło przelewem 2 dni tylko od kopa bo tak tam chyba jest ale nie jestem pewien.







@ Zychal dorzuć sobie gdzieś Adamka bo kurs rośnie cały czas,ja wczoraj zagralem po kursie 1.44 a dziś już jest kolo 1.70



mam nadzieje ,że Bagautinov będzie betem gali .
 
Obyście wszyscy przejebali na tym Woodleyu, zagrałem Koschecka za ostatki :-)



@up



Adamek nie wiadomo czy zawalczy.
 
Back
Top