Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Boomster



Jest spora szansa, że oba wejdą. Cruickshanka jestem jakoś mniej pewny. Ja bym proponował rozbić to na dwa single, chociaż to połączenie też się może udać.



@Pietagoras



Mu chyba chodziło o Zychala.
 
jak o mnie to mowilem ze gram za drobne dla zabawy te dwa kupony z Legend francuz przegral



tasma w grze Allazov wszedl zostaje Samedov i Zhuravlev
 
no i tasma wchodzi :



Allazov + Samedov i Zhuravlev



na dwoch kuponach 10zl do przodu zabawa:)
 
Rades


Jak wspomnieli wcześniej koledzy Sarafian ma spore szanse wejść. Santi ma dużo cięższe zadanie, bo LaFlare to solidny zawodnik. Ponzinibbio w TUFie zaprezentował się całkiem nieźle, ale tamta edycja nie stała na jakimś wysokim poziomie. Zwycięstwo Argentyńczyka mnie nie zdziwi, ale sam osobiście bym to odpuścił lub rozbił na single.
 
Bellator ogólnie w moich myślach :



AK47Cat.gif




:-)
 
Ja stawiam ostatecznie:
Henderson 2,9
Maria 1,746
Sarafian 2,5.

Nikomu nie polecam, bo sam nie jestem szczególnie przekonany.
 
Mozecie polecic jakies angielskie strony bukmacherskie gdzie mozna obstawiac walki? Pozdrawiam
 
No tak, Ward po 2.50 by wszedł :)



Kongo -75



Już nie piszę "nigdy więcej Bellatora", bo za jakiś czas i tak się pewnie skuszę. ;)
 
Obejrzałem ważenie. Cavalcante wyglądał dobrze jak chyba nigdy wcześniej. Jest motywacja. Pokrajac padnie szybko na deski.



Nie przekonałem się do żadnego z underdogów, o których myślałem. Za to mam wrażenie, że dwóch faworytów, tj. Thatch i Rony "Jason" wyjdzie zwycięsko ze swoich pojedynków, także:



Thatch + Bezerra, AKO 2.11 x 125 zł



To już będzie ostatecznie wszystko z najbliższego UFC.
 
Ja puściłem jeszcze Jose Maria Tome + Ferreira - AKO 2.71 x 10 GBP



Jeśli miałbym szukać u zawodników "kurwików" w oczach, to zdecydowanie miał je Ferreira.
 
Kurde zastanawiam się nad Pokrajacem, bo Cavalcante ma czasami dziwne walki :|, to może siąść.
 
Ferreire też postawię i dorzuce Akhmedova @ 2.17 taki dubelek poleci,może coś dodam jeszcze,zależy jak piłka nożna po południu się ułoży.



Pokrajac wydaje mi się ,że jak teraz przegra to pożegna się z UFC chociaż zależy po jakiej walce,nad walką z Soszyńskim nie ma co się podniecać bo wiadomo w jakim stanie zdrowia Krzysiek wszedł do oktagonu,jeśli miałbym typować to wytypowałbym właśnie Calvante który co prawda zaczął od porażki z dobrze znanym Thiago Silvą więc teraz jest podwójnie zmotywowany żeby się dobrze pokazać w dodatku znowu walczy na swoim podwórku.Kurs na Pokrajaca zacny ale raczej to odpuszcze bo poziom sportowy reprezentują podobny.



Oglądał ktoś Bellatora? Kongo wymęczył decyzje z tego co na sherdogu czytam.
 
Szukam jakiegoś buka z wypłatami bez prowizji, bo jednak 12 zł ze skrilla bet365 nie napawa mnie optymizmem. Pomóżta pany.
 
Oglądał ktoś Bellatora? Kongo wymęczył decyzje z tego co na sherdogu czytam.


Akurat wstałem na tą walkę i oglądałem live. Nic nie wymęczył. Był o klasę lepszy od Grahama. Peter, zamiast ładować mocne ciosy pięściami, to tańczył wokół Cheicka, kopiąc od czasu do czasu nieporadne lowkicki, jakby był zesrany ze strachu. Co ciekawe, Cheick sprawiał wrażenie jakby chciał więcej się bić w stójce. Większość prób klinczu inicjował Graham. Oczywiście nic z tego dobrego nie wynikało. Graham padł kondycyjnie już po paru minutach. Jakby walka trwała rundę dłużej to raczej na pewno zaliczyłby KO.



Zagrał ktoś Brennana Warda? Kurs bardzo ładny, 2.50 był. Myślałem o postawieniu tego, ale uznałem, że jeden Graham mi wystarczy...



@Bardock,



ja korzystam z połączenia Skrill + Betsafe i nie pobierali mi do tej pory prowizji za wypłacanie pieniędzy. Przed chwilą złożyłem polecenie wypłaty dość sporej sumy z Betsyfka na Skrill. Jak kasa dojdzie, to dam znać, czy pobrali jakąś prowizję
 
@Szady liczyłem na niespodzianke i w sumie to Grahama zagrałem tak 'o' bo myślałem ,że Kongo już sie wypala powoli



co grasz na dzisiaj ?
 
@Kiras



Thatch + Bezerra, AKO 2.11 x 125 zł



Henderson 2.90 x 100 zł



Jose Maria Tome + Cavalcante, AKO 2.38 x 150 zł
 
Hmm, gwidonek dobry kurs... Hendo ma szczene z tytanu i jest możliwe, że jak mu się nie uda znokautować Belforta, to ten będzie przeważał przez 5 rund. Może postawię kontrę za 100 zł na swój typ na Hendo. Muszę to przemyśleć.



Zagranie Hendersona przez KO/TKO/DQ po kursie 4.00 i Belfort przez DEC po 5.00 to teoretycznie sytuacja win-win ze sporym value. Oczywiście mogą się zdarzyć inne scenariusze, jak to, że Dan zaliczy pierwszy nokaut w karierze (co jest w sumie prawdopodobne) albo dojdzie do jakiegoś dziwnego sub-a, ale chyba warto zaryzykować takie połączenie.
 
@ Szady - podoba mi się(szczególnie Thatch+Bezerra) możliwe ,że to zagram.







Gra ktoś Akhmedova ? Jak sie zapatrujecie ?
 
szady, ja zakladam zwyciestwo belforta, tylko po tym kursie nie ma co ruszac gołego win, niektorzy licza na h-bomb juz od kilku pojedynkow i cos nic z tego nie wychodzi, poza tym obaj tytanami kondycji nie są, dlatego licze na zachowawczy pojedynek i decyzje, wiadomo ze w 25 min moze sie zdarzyc wszystko dlatego kurs nie byle jaki
 
A, zostawiam jak było. Hendo to wygra. :)



@Bardock



Kasa doszła. Nie wzięli żadnej prowizji.
 
Back
Top