Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@gwidonek



Co grasz?



Ja zagrałem tylko Real+ManUtd, miałem jeszcze Galata ale wykresliłem w ostatniej chwili, widzę,że niesłusznie bo ten zakład juz można powiedzieć,że siadł.



P.S. Na bahu jeszcze nie ma kursu na Płetwala, ale podejrzewam,że pewnie około 2.10 wystawią.
 
no wlasnie galata na moje najlepszy typ był no i psg ale niestety nie pogralem nic z tego meczu, mam galata(-1) na singlu i 2x pograne galata+bayern(-2)
 
Ja tam uważam że Piotruś wygra i szczerze podładam w nim największe nadzieje na kariere w UFC z naszej trójki :):)
 
Dziwią mnie tak wysokie zwycięstwa faworytów w LM. Zagrałem w dublu ( czego raczej nie gram) Galate i PSG. Zagrałem również Real po 1.72, z czego 1.44 było przed meczem. Takie kwiatki trzeba odnajdywać. W 2 min kurs zmienił się diametralnie a z przebiegu gry nic na to nie wskazywało. Dziwne
 
Dobra, dzisiaj dodałem dwa zakłady. Dubel na :



- Jessica Andrade -2.15



- Luke Barnatt - 2.45



Zakład z 8 GBP. możliwy zwrot 42.16



Puściłem też taśmę pokroju @maryjana :-), lecz bez niepotrzebnych " kwiatków" typu Harris. :-)



-Machida -1.28



-Pearson - 2.27



-Jimmo - 2.60



-Lineker - 1.26



-Barnatt - 2.45



-Andrade - 2.15



- Piotrek - 2.27



Zakład jest za panda, a możliwy 113.82 . ( i tak nie wejdzie, ale jak wygram to będzie łach)
 
Nie widziałem, ja miałem najwięcej 232, ( niestety tylko za funta), ale to było dawno i nieprawda.



@Ridz, rzadko kiedy wchodzą :-), przeważnie któryś nawali...
 
Bellator 105



1Kupon:



1.Saad Awad - Will Brooks Typ1 Kurs:2.25



AKO:2.25 Stawka:30



























UFC Fight Night 30: Machida vs Munoz



1Kupon:



1.Jon Tuck - Norman Parke Typ2 Kurs:1.61



2.Andrew Craig - Luke Barnatt Typ1 Kurs:1.56



AKO:2.51 Stawka:30























2Kupon:



1. Al Iaquinta - Piotr Hallman Typ 2 Kurs:2.27



AKO:2.27 Stawka:30







3Kupon:



1.Melvin Guillard - Ross Pearson Typ2 Kurs:2.27



2.John Lineker - Phil Harris Typ1 Kurs:1.26



AKO:2.86 Stawka:30







4Kupon:



1.Jon Tuck - Norman Parke Typ2 Kurs:1.61



2. Jimi Manuwa - Ryan Jimmo Typ1 Kurs:1.51



AKO:2.43 Stawka:30



Wygrana: Przegrana:















5Kupon:



1. Alessio Sakara - Nicholas Musoke Typ1 Kurs:1.46



2. Jessica Andrade - Rosi Sexton Typ2 Kurs:1.72



3. Brad Scott - Michael Kupier Typ2 Kurs:1.34



AKO:3.37 Stawka:15



poszlo.



wklad 165 zysk????
 
Cały czas zastanawiam się kogo dorzucić do dubla z Machidą...



Początkowo chciałem postawić na Piotrka, ale teraz wydaje mi się to dość ryzykowne, Iaquinta jest bardziej wymagającym rywalem od Trinaldo, będzie bardzo niebezpieczny w stójce.
 
Na betsafe pojawiły się kursy rundy, skończenia itd na Moczida vs Munoz. Nie wiem jak wy, ale ja przewiduje wygraną Dragona w drugiej połowie walki. I gdyby postawić single na 3 zdarzenia:

fighter 1 round 3- 10.00
fighter 1 round 4- 11.50
fighter 1 round 5- 17.50

Każdy zakład po 100 i mamy według mnie sporą szanse na sukces.

Co myślicie?
 
nie bedzie skonczenia, bo Munoz go zbije. ryzyko bardzo duze na takie stawianie, ale zysk tez bogaty. :)
 
Gdzie Munoz go zbije? :-) Munoz to nie Davis, nie widzę szansy na jego zwycięstwo.
Jeśli ktoś chce stawiać na Machidę za 1.28 to juz lepiej postawić na skończenie.

Można dołożyć jeszcze drugą rundę dla bezpieczeństwa, kurs z tego co pamiętam 6.00
 
oczywiscie, ze nie Davis, ale po powrocie Munoz moze jeszcze zaskoczyc i to niejednego, smieeejcie sie. :)



Machida debiut w MW i juz ma zamiatac Markiem. spokojnie.
 
Machida KO, TKO 2.10 Bet365 Co sądzicie?


Sam nad czymś takim myślałem. Mam przeczucie, że Lyoto wyciągnął wnioski z ostatnich "porażek" i jego celem będzie zakończenie walki przed czasem, dlatego postara się być bardziej agresywny w najbliższym starciu. Będzie bił nie tylko z kontry, ale i przejdzie do ofensywy. Zmiana taktyki to ryzyko nadziania się na jakiś cios Munoza, ale jeśli chce coś jeszcze w UFC osiągnąć (a latka lecą nieubłagalnie), to musi to ryzyko podjąć.



@sadam 4321



A jeśli Machida załatwi Munoza już w pierwszej rundzie?



Krótka historia nokautów Lyoto:



Bonnar, 1 runda



Franklin, 2 runda



Wanderley, 3 runda (nie widziałem tej walki, ale z sherdoga wynika, że to nie był nokaut, tylko Dimitri padł z wyczerpania)



Silva, 1



Rashad, 2



Bader, 2



Według statystyk najbardziej prawdopodobna jest druga runda, ale to tylko statystyki. :D
 
Jak będę w plecy, to wracam do grania 2, max 3 kuponów na galę. Z Piotrkiem trochę przesadziłem. Powinien dołączyć do tej grupy za 75 zł. Ale nic, może wejdzie. Zgodnie z obietnicą:



2nhoj7d.jpg
 
myslisz, ze Manuwa moze pasc? reszta possible, ciekaw jestem Sexton, tez bym stawial na Andrade, kurs sympatyczny.
 
myslisz, ze Manuwa moze pasc?




Właśnie tego typu najmniej jestem pewny. Liczę na Jimmo przez decyzję. Manuwa wkłada w swoje ciosy 100% siły, dlatego jeżeli nie uda mu się ustrzelić Jimmo przez pierwsze półtorej rundy, to kondycha może paść. Ryan jest zaprawiony w piętnastominutowych bojach - potrafi rozkładać siły na całą długość pojedynku. Jeżeli przetrwa początkową nawałnicę, to może odwrócić losy pojedynku na swoją korzyść. Wierzę w punktację 29-28 dla Jimmo, który już nieraz w swojej karierze wygrywał przez decyzję. Oczywiście nie zdziwi mnie jak padnie na deski już na początku walki, dlatego też postawiłem za najmniejszą stawkę. Chyba więcej ludzi zobaczyło w tym value, bo kurs (przynajmniej na Betsafe) z 2.60 zszedł do 2.37.




ciekaw jestem Sexton, tez bym stawial na Andrade


Andrade w poprzedniej walce przegrała tylko przez to, że jej przeciwniczka miała gigantyczną przewagę warunków fizycznych. Carmouche zbija chyba ponad 10 kilo, bo wyglądała monstrualnie przy Jessice. Mimo to Andrade pokazała waleczność i była przez jakiś czas w pozycji dominującej w parterze. Zabrakło siły. Sexton ma już 36 lat i mam wrażenie, że jej kariera w sportach walki powoli dobiega do końca. Andrade ma bardzo ogarnięty parter i nie zdziwi mnie jak podda Sexton.
 
Back
Top