Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No mi w sumie to tylko singiel na Gamrocie wszedł, dziś co zostało wsadziłem na Kwiatkowskiego H2H i zobaczymy co z tego wyjdzie :].



Gwidonek, tak z ciekawości... zarabiasz miesięcznie jakąś poważną kasę czy wychodzisz na zero? Bo zwykle pokazujesz wygrane kupony, ale przecież nie wszystkie wygrywają :).
 
ale to nie byl 1 zaklad, musisz probowac kilka razy w roznym czasie ew. cos dorzucic do typu co może jednak być zgubne, ja gralem w przedziale 2,35 az do 2,0
 
a ja wiem czy Ty urzędnik skarbowy nie jesteś? :D nie grałbym jakbym wychodził na zero, to nie jest zabawa, bawi mnie bardzo, ale to jednak nie zabawa
 
Mariusz Pudzianowski (POL) - Sean McCorkle (USA) (Typ)
28.09.13 23:35 739.20 PLN
Michal Materla (POL) - Jay Silva (BRA) (Typ)
28.09.13 22:40
Marcin Rozalski (POL) - Paul Slowinski (POL) (Typ)
28.09.13 21:10
Mateusz Gamrot (POL) - Andre Winner (UK) (Typ)
28.09.13 20:25

Michal Materla (POL) - Jay Silva (BRA) (Typ)
28.09.13 22:40 420.00 PLN
Mateusz Gamrot (POL) - Andre Winner (UK) (Typ)
28.09.13 20:25

Mnie jakoś ta przegrana Michała szczególnie nie martwi. :)

Edit: Coś nie mogę znowu kuponów wkleić ale wygrałem ponad 1000 na tej gali.
 
markhunto a wpisałbyś się w tym temacie gdyby Materla pokonał Silvę ? :) Proste...



Popieram to co napisał zychal, jak ktoś nie wstawia kuponu przed zdarzeniem a po gali pisze ile to nie wygrał to od razu wiadomo że coś nie gra...


I tu nie chodzi o sam fakt że udało się komuś zarobić, bo mnie przykładowo cieszy gdy ktoś obrabia buka na ładną kasę, ale o to że nikt nie wie czy na drugim kuponie nie mialo się czegoś innego i na tamtym nie wtopiło 2x tyle co pokazane jest na obrazku jako zarobek :)
 
Ktoś z was stawaił walkę Anzor vs Kornik ?? Zwrócili wam hajs czy wałek ??



Kto zrobił kupon na którym wjechała większość walk ? Chwalić się !
 
Trudno żebym wklejał wszystkie kupony do tego tematu. Wcześniej bardzo często to robiłem na co jest tutaj wielu świadków. Oprócz tych dwóch kuponów obstawiłem jeszcze dwa inne (jeden z Rożala, Pudziana, Gamrota i Nastuli a drugi z Pudziana, Gamrota i Nastuli) i te mi nie weszły. Ja tu nigdy nie pisałem w tonie chwalącym się ale nie da się ukryć, że chyba mało kto ma takiego fuksa i wyciąga regularnie takie mnożniki. Ja nawet z jednym kuponem byłem w top10 na betathome z ostatniego tygodnia. Trochę szkoda Michała bo o UFC może sobie na razie pomarzyć ale trochę mi to obojętne w kontekście wygranego klocka. :)
 
kazdy sie teraz chwali ze wygral a przed gala ani slowa ze cos postawil.


Popieram. Chwalenie się po fakcie to jest niepotrzebny spam. Przed galą ani be, ani me; jak się spyta o radę, to może dwie osoby odpowiedzą, a po gali wysyp tych, którym się udało



Fajnie, że niektórym gala dobrze poszła, graty. :P
 
markhunto, jak masz na imię? Bo jeżeli jesteś tym, który wygrał ze złotówki 16 841 zł to gratuluję :-)
 
To już było dawno temu i miałem wtedy mnożnik x 286. To był tydzień w którym nie padały jakieś duże mnożniki stąd moje 9 miejsce w top 10 zwyciezców z ostatniego tygodnia.
 
dzwine gwizdonek, że Ci taką sumę przyjeli. Szczerze to ja na dwóch kotnach nie zaglałbym tyle w betsyfe... W życiu by mi ni przyjeli.
 
jak ktos chce sprobowac to rosenborg +1 wydaje sie byc niezłą opcją, aczkolwiek odpowiedzialnosci zadnej nie biore :D
 
no i miałeś rację gwizdonek. Ja ostatnio gram na rożne live. 6/6 siadło. oby tak dalej.
 
wiele osob pisalo, ogolnie cala dyskusja mnie smieszy, ludzie chyba liczą ze ktos bedzie im na tacy podawal typy stawkowanie i cała strategie najlepiej
 
jako ze podalem typ godzine temu to wg forumowych zasad mam pelne prawo wrzucic swoj screen :D







2eez9jc.jpg
 
w tej chwili mloda chelsea ;-)



nie mam nic obstawione na wieczor, kusi kurs na milan, ale raczej bede czekal na live
 
Co myślicie o postawieniu na Munoza? Wiem, że nie jest faworytem, Machida jest w zastępstwie, lecz i tak do gali jeszcze zostało sporo czasu... ale.. coś mnie kusi :-)
 
Na tym dymaniu trochę zarobiłem, bo postawiłem na Davisa :D Dobra, jeszcze się nad tym zastanowie, mam czas :-)
 
Zawsze będę odradzał stawianie przeciwko Dragonowi. Munoz przerał ostatnio przez KO, a Machida podtrafi nokautować. Szczególnie teraz, kiedy będzie kategorię niżej jego cios będzie 'ważył' więcej. To już chyba lepiej zaryzykować JDSa tydzień wcześniej.
 
Równiez odradzam, Munoz nie ma ŻADNYCH argumentów, by pokonać Smoka, co prawda ja nie spodiewałem się jego porażki z Davisem, ale to gośc o całkiem innych warunkach fizycznych. Machida w średniej to kandydat na mistrza, a Munoz to zawodnik którego szczytem umiejętności jest Tim Boestch.
 
Hmm, JDS ryzykować za 2.87, czy stawiać na Cain-a 1.44 + Demian Maia 1.36 co daje nam łącznie 1.96 :D ?
 
Davis poprzez smyranie zasięgiem i mocne zapasy wygrał dziwną decyzją. Natomiast Munoz jest gorszy w każdym aspekcie walki, oprócz siły ciosu od Davisa.
Raven kurs na Juniora spada, ja postawiłem 3 dyszki na singlu na Juniora po 3.0, natomiast jeśli kurs na Caina będzie około 1.55-1.6 to z przyjemnością zagram go w jakimś akumulatorze.
 
Back
Top