Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mam już : ) wpłacałem przez betsafe ale opera blokuje mi okienka i musiałem bezpośrednio z konta ale doszło, bawię się na Helda za 100, myślę że lepszej lokaty na jutrzejszy cukier do wina nie ma:-)
 
Ja jak wplacam kase na W.Hill, czy betsafe, uzywam karty debetowej Visa i srodki mam natychmiastowo po weryfikacji danych przez moj bank (Barclays). W.Hill przeprowadza operacje za free a betsafe zyczy sobie 2.5 %. Przesylanie wygranej kasy na konto, jednak juz trwa kilka dni.



P.S. no, pochwal sie gwidonek jakie kupony masz na dzisiaj ;)
 
na winera juz 1.94



kursy na nastule spadaja



widzieliscie kura na betsafe na pudziana????????????? 1.18??? a na mccorckla wgl nie ma kursu ?czyzby buki cos wiedzialy czy to tylko pomylka??
 
Nie jestem zwolennikiem stawiania ana Gamrota. Wiadomo, dobre zapasy i może przeleżeć na Winnerze, no i jak dojdzie do decyzji to różnie może być. Moim zdaniem Winner nie da się tak łatwo sprowadzać.
 
KSW 24:



Zakład I:



Mateusz Gamrot - Andre Winner 2.35



Zakład II:



Michal Materla - Jay Silva 1.27



Anzor Azhiev - Artur Sowinski 1.3



Zakład III:



Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle 2.00



Paweł Nastula - Karol Bedorf 3.70



Zakład IV:



Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle 1.76



Mateusz Gamrot - Andre Winner 2.35



Zakład V:



Michal Materla - Jay Silva 1.25



Karolina Kowalkiewicz - Simona Soukupova 6.2







HERE WE GO !!!
 
tak napisales ze tylko mozna po kursach sie domyslic na kogo postawiles:)



na heldziku +awad 30 do przodu skromnie ale do przodu:p
 
Pogrubione masz na kogo stawiał. :)



Ja też stawiałem Held+Awad, ale też skromna kwota. ;)



Jak myślicie opłaca się stawiać na Jaya Silvę?
 
Aktualnie w grze:



2f0eova.jpg
 
Pewnie jeszcze nie widział, bo edytowałem :P.



Maksymalny zysk (%) - z wygraną Pudziana: 283%



Maksymalny zysk (%) - z wygraną BigSexy: 218%



Maksymalna strata...[strike] lepiej nie gadać[/strike] :P.







@ Nie szkoda tych dwóch stów na JDSa?
 
Odemnie doszedł jeszcze ten kupon:



no i ten który stawiałem wcześniej:

d6w8.jpg


Stawki nie duże bo i walk pewnym nie jestem :)
 
Nie szkoda tych dwóch stów na JDSa?


Czemu szkoda? Z 2 stów zrobię 6.



Miocic, Browne, Poirier, Camus, Carmont też mieli przegrać swoje ostatnie walki. Jak pisałem, że na nich stawiam, to też były zjebki.



Tak, wiem, Velasquez to terminator. We'll see.



Lepiej powiedz, czemu Ty zagrałeś na jednym kuponie McCorkle, a na drugim Pudziana. Nie ogarniam...
 
Hahaha... Bo nie mogłem się zdecydować, czy wynik jest ustalony przed walką czy też nie... :-). Pudzian i Nastula to przypałowy kupon, ale jeden na pięć mogę taki postawić :D.







Edit. To wyższa liga głupoty niż postawienie na JDS, ale tam faworyt jest tylko jeden.
 
Trzeba naprawdę nie umieć analizować, żeby powiedzieć, że w walce Caina i Jdsa faworyt jest tylko jeden. W pierwszej walce z tego co pamiętam Cain nie miał w ogóle pomysłu jak zagrozić Juniorowi a w drugiej do czasu "Bomby" na twarz JDSa, to brazylijczyk przeważał, trzymając na dystans Caina i nie dając się obalić. Hajs jak najbardziej do wyjęcia za ten zakład, jeżeli tylko Junior nie wyjdzie stremowany i rozegra tę walkę po swojemu.
 
Mega kurs last minute. Wisła - Dunkierka, wygrana Wisły za @2.05 na bahu.



Uefo, uwzględniłem wszystkie kontuzje, które ostatnią nas nękają. Wisła gra naprawdę dobrze. Poza tym na prawym rozegraniu jest też Milas, także spokojnie.
 
Mówisz o piłce ręcznej? Uwzględniłeś to, że Lijewski nie zagra ?



@Kees - a, to spoko. Pograłem za cztery euro, bo mam weekend na spory plus i boje sie teraz przepierdolic tego co wygralem :)
 
Dzięki Kees + 210 zł :D Dopiero sobie przypomniałem, że skorzystałem z Twojej propozycji. Miałem w ogóle nie grać, nawet nie stawiałem KSW, ale się jednak skusiłem na Twój typ :)
 
@Uefo



Więc chyba czas na analizę, i to nie tylko pojedynku Cain vs JDS. Ale analiza to za dużo powiedziane, raczej pewna filozofia obstawiania takich starć w moim wykonaniu.



Mimo, że MMA nazywa się Mixed Martial Arts to różne sztuki walki są sobie nierówne w ogólnym rozrachunku. Więc gdy mam do wyboru:



1. Wybitnego boksera (lub jak wolisz stójkowicza) - Juniora Dos Santosa



2. Wybitnego zapaśnika - Caina Valasqueza



...to zawsze wybiorę wybitnego zapaśnika. Raz postawiłem inaczej - postawiłem na Silvę zamiast Weidmana. I co? Chyba wszyscy widzieli. Chcesz więcej przykładów? Spójrz sobie na listę mistrzów w wyższych kategoriach wagowych: Cain (zapasy), Jones (wielkopłaszczyznowy, ale świetne zapasy), Weidman (zapasy), GSP (zapasy). To nie zasięg Gustafssona był kluczem do jego wyrównanego pojedynku z Bonesem, to defensywne zapasy zapewniły nam najlepsze od wielu lat starcie w półciężkiej. Wśród mistrzów nie znajdziesz żadnego graplera, stójkowicze są w mniejszości a prym wiodą zapasiory. Dlaczego? Nie wiem, nie jestem zawodnikiem, nie jestem trenerem, jestem niedzielnym widzem części gal UFC. Ale wiem, że w starciu Caina i JDS'a faworyt jest tylko jeden.



Co nie zmienia faktu, że JDS może zawsze przywalić jakąś bombą.... ale to nie stawia go w tym starciu na pozycji faworyta.
 
@up



A JDS nie ma świetnych defensywnych zapasów, tak jak Gustaffson? Ba, miał nawet lepsze. A do tego bomba w ręce.
 
Dlatego Junior został mistrzem a Szwed musi na to jeszcze poczekać:-). Problem w tym, że Cain i jego AKA na zapasach stoi. Wystarczyło ostatnio obejrzeć w akcji jego kolegę - Ruska, który rzuca swoimi kilkoma ostatnimi przeciwnikami ile razy chce i jak chce :D.
 
Ja zepsułem sobie kupon dając Nastka przez pomyłkę, więc na dzisiaj najważniejsza moja gra to McCorkle+Słowiński.
 
Back
Top