Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

w sumie patrzac na te mecze i kursy to grzech nie obstawic Arsenalu we wzrostowej formie przy dolujacej Marsylii... :C
 
Pieprzone remisy w piłkę nożną:-) gra się żeby wygrać, piję do Juventusu głównie:-) Zawsze mi jakiś remis zawali kupon, zawsze. Z góry odrzucam remisy, a jeden mecz na kuponie kończy się zawsze remisem : D
 
1 1.32 Chelsea - Basel
1 1.41Schalke 04 - Steaua Bucharest
1 2.7Napoli - Borussia Dortmund
1 1.39Atletico Madrid - Zenit St.Petersburg
1 1.47AC Milan - Celtic
Stawka: 10.00
Możliwy zwrot: 102.70

Dzisiaj jeszcze się pobawię, ciekawe który mecz na kuponie jest remisem:-)
 
wczoraj poza juve wlasciwie bez niespodzianek, wiec dzisiaj pewnie bedą, ja mam tylko barce z handi, chociaz arsenal porto wygladaja bardzo ciekawie, ale poczekam na livie moze cos sie uda upolowac
 
no to chyba pograne, haha. :DDD



jak cos obstawie z pilki to chuj w oko i to maxymalnie, jak nie bramka Gonzalo to czerwona dla Romka, GDZIE JEST BóG?!
 
baju, jakbyś czytał forum, to byś nie obstawiał. Wczoraj naznaczyłem Napoli czarnym koniem LM :<
 
Atletico lepszym czarnuchem niz Napoli wg mnie, zobaczymy, jest jeszcze polowa. :) (moze wiekszy wpierdol, heheszki)
 
No i wychodzi że czarnuchem będzie w tym kuponie, przykro mi to pisać Milan : ) coś ty maryjanowi zrobił Milanie:-) jeszcze trochę czasu mają, może mi się za 22-letnią sympatię odpłacą wygraną:-)
 
czelsi absolutely sucks : D muszę się nauczyć wywalać jeden mecz trefny z kuponu i będzie dobrze:-)
 
a mi x2 bvb odbilo sie czkawka !!porto + arsenal nie wystarczylo bylo trzeba dodac bvb x2 pazernosc jebana:-)



 
haha, jebac moje bvb, ale co musza czuc stawiajacy dzis na czelsi!!! i sie smiac z Basel kurwa po grze z United, smiac sie!!! :DDDD
 
Co do pazerności to mi 4 w tym tyg. kupon poszedł się ebać przez podbijanie i granie kursów w graniach 1.30. Od dziś to pierdole i nie gram nic poniżej 1.50 ;)
 
Ekhm... No i jestem na minusie przez BVB :(.



Można się odkuć dziś na Lazio (1.57). W Legię niestety nie wierzę...
 
Wy i ta wasza piłka nożna. Jak zaczynałem swoją przygodę z bukmacherką (a było to ładnych parę lat temu, jeszcze w czasach liceum), to się też właśnie bawiłem w granie piłki i chuj z tego wychodził. Te wasze taśmy, które wrzucacie tu od wielu miesięcy w znakomitej większości przypadków nie wchodzą, także może lepiej sobie darować? ;) W MMA masz 2 opcje: wygra zawodnik A albo B i to wszystko. Mecze piłkarskie zawsze spierdoli jakiś remis. Poza tym jest tyle czynników, które mają wpływ na to jak dana drużyna zagra, że cholernie ciężko jest to ogarnąć. Dwóch zawodników stających na przeciwko siebie moim zdaniem łatwiej "rozgryźć", bo do analizy jest duuużo mniej. Ja od dłuższego czasu gram tylko MMA i w tym roku jestem sporo do przodu (nawet jak przegram wszystkie kupony z najbliższej gali). Od niedawna "bawię się" też w tenis i uważam, że ten sport też jest dobrą opcją na zarobienie kilku groszy. Przemyślcie słowa Szadego. ;) Pzdr
 
Popieram, mnóstwo osób poleca tutaj nożną, czy coś innego, a potem albo cisza, albo "ups, mam nadzieję, że nikt nie zagrał :-)". Z racji, że to forum o mma, to również bym prosił o pozostanie przy mma.
 
Uwaga na Lazio dzisiaj, nie dość że osłabione to jeszcze ważne derby z AS Romą już w niedzielę. Śmierdzi remisem.



Z MMA planuję grubo przyłożyć na JBJ przez KO, TKO lub DQ ale przeraziła mnie zdanie wielu osób o zwycięstwie JBJ przez SUB. Co myślicie o tym? Wydaje mi się że Alex nie da się łatwo poddać dlatego zostanie ubity na ziemi i tak to się skończy.
 
ja mysle, ze jakas americana czy duszenie jest wielce prawdopodobne dlatego przez KO/TKO moze byc ciezko trafic.
 
EUMMA 6






Christian Colombo - Andreas Kraniotakes1.35 2.95

Nicolas Dalby - Morten Djursa1.35 2.9

ciekawe kursy na dunska gale mysle ze doswiadczony Kraniotakes ma duze szanse wygrac z Colombo .

a Djursa jest mocno niedoceniany zawalczy z niedoszlym rywalem Piotrka Sobboty. Djursa dla mnie to wygra a kurs znakomity

dwa single po 30 gala za tydzien w sobote
 
Back
Top