Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Miałem konto na mamę i przy odpowiadaniu o ostatni zakład pomyliła się i powiedziała ostatni wygrany, a zapomniałem,że grałem potem jeden mały zakład dla zabawy, bo to ja jej źle podpowiedzialem..






Nie rozumiem. Twoja mam komu odpowiadała i dlaczego? Ktoś weryfikował konto?
 
Przez telefon pewnie, on nie mógł rozmawiać to mame namówił :-)



A czego Cię weryfikowali, byłeś mocno na plus u nich ?? Czy padło podejrzenie, że jesteś nieletni ?
 
Hubi, tak wytłumaczyłeś, że nic nie zrozumiałem.



mat01 jest chyba do 1 września, redbet.com - info masz na ich stronie i kilka stron wcześniej w moim poście.
 
betsyf wystawil juz kursy na UFC164 ciekawe kursy ale chyba jest jedna perelka i pojdzie za 100 no chyba ze ktos powie powazne arkumenty przeciw:







Soa Palalei2.75 promocja
 
Co gracie z dzisiejszego UFC?



Ja mam tylko Condita po kursie 1,43 w taśmie, którą zagrałem jakiś miesiąc temu



edit:



Krylov, 16 zawodowych walk - wszystkie zakończone w pierwszej rundzie. :)



Oboje są pogromcami ogórów, także może warto zaryzykować? Sprawa do przemyślenia. Oglądałem kilka ich walk, ale musiałbym jeszcze się doedukować, żeby wejść w to grubiej
 
Łojojoj, ładne underdogi są jeszcze do grania: Couture 2,85; Mir 2,60; Camus 2,60.



Tak na szybkiego jak patrzę , to najbardziej przemawia do mnie kurs na Poiriera - 2,25.



Oczywiście Benson wejdzie, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości. :)



Może coś ugotuję przed tą galą, o ile znajdę czas.
 
Na UFC Fight Night 28 Okami idzie po 2,75! IMO jest faworytem tego starcia.


Na 164 poszło Bendo-Vera kurs łączny koło 3,4
 
Weryfikowali mnie, bo chciałem wypłacić pieniądze z konta. Odpowiadała moja mama telefonicznie, bo konto było na nią. Teraz wezmę na ojca, to sam będę mógł odpowiadać.
 
Hubi



co to za buk? pierwszy raz sie z tym spotykam, zawsze musialem dac skan dowodu, lub karty debetowej i bylo git
 
Taka weryfikacja podejrzanych kont założonych przez kobiety jest teraz standardem...


Buki doskonale wiedzą że w większości z tych kont grają albo synowie,chłopaki czy mężowie... A zwłaszcza pilnują tego przy ciekawych bonusach startowych np. Expext też dzwoni a na dodatek chce zdjęcia z dowodem przy twarzy.


Co do zakładania konta na ojca Hubi to mi się wydaje że nie powinno być problemu nawet jak podasz ten sam adres, choć jeżeli masz stałe IP mogą się przyczepić o podwójne ...
 
Hubi - najpierw oszukujesz bukmachera zakładając konto na mamę i udając, że to ona rzeczywiście gra, a potem wyzywasz bukmachera, że Ci usunął konto... Zlituj się nad czytelnikami... ;-)
 
Na UFC Fight Night 28 Okami idzie po 2,75! IMO jest faworytem tego starcia


Ja to zagrałem parę tygodni temu po kursie 2,60 z myślą, że kurs na Okamiego będzie stopniowo maleć, a tu taki zonk. Faworytem może nie jest, ale jak utrzyma walkę w stójce, to powinien wypunktować krokodyla.
 
Okami prawie padł w trzeciej rundzie z przereklamowanym Lombardem, a Jacare jest znacznie lepszy w zapasach i parterze - a według mnie również w stójce. Również mam mega dylemat, czy postawić na Yushina. No niby Souza jest faworytem, ale 3.0 pinnacla mnie kusi.
 
Ja to już w ogóle miałem dylemat, bo Jacare to jeden z moich ulubionych zawodników. :) Parterowo mega, solidny zapaśnik, a w stójce też robi postępy - vide walka z Derekiem Brunsonem. Ale takie kursy nie obrazujące realnych proporcji szans na zwycięstwo, warto ryzykować moim zdaniem. Jest jeszcze jedna perełka na najbliższe miesiące - Junior Dos Santos po kursie 3,00. W tym pojedynku wszystko się może zdarzyć, a bukmacherzy to rozkładają tak jakby szanse były nie 50/50, a 80/20 na korzyść Caina.
 
Nieno, Souza da radę, nie stawiałbym na Okamiego za Chiny... Brazol jest mega silny, w parterze robi co chce, a Okami nie jest jakimś mega bokserem, żeby przetrzymać coraz lepszego w stójce Souzy. Według mnie to Krokodyl jest zdecydowanym faworytem.

A co sądzicie o Bader vs Teixiera?

@Szady
Uważasz, że Dos Santos z Cainem 50/50? Chyba nie...
 
Ja jako wielki fan Caina uważam,że szanse są 50/50 i zalezy jaki dzień się trafi, bo jak JDS pieprznie w szczęke Velasqueza to nie będzie co zbierać. Pytanie, czy Cain nie trafi pierwszy. Kurs 3.00 zdecydowanie warty zagrania.
 
tragiczna ta gala -25 dobrze ze nie szalalem ze stawka trzeba odpic na Palei na kolejnym UFC



wygral ktos i na +?



down@na kim polegles ?
 
Mi za wyjąkiem Bubby McDaniela którego pograłem symbolicznie cały main card wszedł, także gala na plus, chociaż grałem małe sumy.
 
Ale macie analizę. "Trafi JDS to wygra, nie trafi to przegra, więc 50/50". ;-) ;-) ;-) ;-)


Jak JDS nastawi się na cios to będzie miał problem z zapasami. Jak nastawi się na wybronę to i tak będzie miał problem z zapasami, ponadto presja Caina wycieńcza i po pierwszej lub drugiej rundy walczy się na resztkach paliwa, a wówczas trudno trafić. Ponadto nie ma się sił, żeby walczyć na dystans, a znokautowanie Caina z klinczu graniczy z cudem. Z pleców JDS ma bardzo małe szanse coś ugrać, więc jedyną jego szansą jest początek pojedynku i trafienie czymś agresywnego Caina - póki ma się siłę by go dystansować. Kurs jest moim zdaniem dobry.


Ponadto zauważyłem po rewanżu z Big Footem, że Velasquez bardzo poprawił swój boks i będzie mega trudny do trafienia dla Juniora. Zresztą już w pierwszej walce pokazał bardzo dobre poruszanie głową. Jak dla mnie oczywistym faworytem obecny mistrz i żadnego 50/50 tutaj nie ma. Raczej 70/30.
 
Wszedł Court McGee 2,25 na singlu ale Condit+Hioki zepsuty przez japońca, a był po kursie 2,42 ten kupon, no ale ta sama kwota na obu była postawiona, także mały plus.
 
Whittaker wtopił mi kupon. Im bliżej gali tym więcej miałem co do niego wątpliwości. Niestety sprawdziły się. No cóż na osłodę Elkins wszedł.
 
Mi wtopił Perez. Miałem za 25 zł Higha, Thatcha, Cummingsa i nieszczęśliwego Pereza. W każdym razie miesiąc na plus dzięki singlom np. Huckabie, Andryszakowi, Romie i Pucharowi Anglii :) Może jeszcze pójdą jakieś drobniaki na underdoga na 164. Kusi mnie Mir i Palei.
 
Back
Top