Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Sefo poddał w I rundzie Valentin Overeem neck crankiem. Ten gość nie ma pojęcia o mma, dodatkowo nie walczył w klatce ponad 2 lata, a w walce z CroCopem wyglądał okropnie. Według mnie 3.2 na Huckabę jest bardzo dobrym kursem - oczywicho nikogo nie zapewniam, że wejdzie, ale sam stawiam.
 
viktoria pilzno ostatnio strzela trochę goli.



dziś jadą do ostatniej drużyny w tabeli.



coś powyżej 3,5 gola może się udać...
 
JZ Cavalcante mnie kusi. Chyba obstawię jego i Huckabe pojedynczo. I jeszce jeden kupon z nimi dwoma razem. Zobaczymy co będzie :)


Vaicavalo, jeśli tak zagrałeś to mega gratulacje :) Dla przypomnienia: kurs na Huckabe 3,00, a na Cavalcante 3,25



Mi Huckaba powiększył stan konta tylko o stówkę w sumie; graty dla tych co pograli za więcej :)
 
Tak jak podejrzewalem, kurs na Huckabe byl prezentem. Teraz zaluje, ze dalem za minimalne w moim przypadku dla singlow 100zl. Wczoraj przed snem myslalem, zeby puscic za duzo wieksza stawke, ale niestety sie wstrzymalem ;(
 
Comber, co Ty możesz wiedzieć o żałowaniu:-)... ja puściłem Huckabe za 5zł w AKO około 19.00... i dwa największe kursy już siadły (Huckaba 3.0 i remis Jagi 3.25), teraz został Faber+Conor do spełnienia tego.



Puściłem,że Eto'o przejdzie do Ligi Włoskiej za 10zł po kursie 8.00. W sumie chuj wie czemu, bo przeczytałem,że Napoli złożyło oficjalną ofertę, ale przecież oni mają napastników dobrych (Callejon + Higuain). Na to, że zostanie w Rosji jest 5.25, a najbardziej prawdopodobną opcją według bukmacherów jest PL za 3.10.
 
Po obejrzeniu pojedynku Sefo z Huckabą żałuję trochę mniej, bo Sefo... wygrywał na punkty to starcie, głównie z powodu nieporadności zapaśniczej Huckaby, który za punkt honoru postawił sobie, aby mierzyć się z Sefo w stójce, sporadycznie wykonując nieporadne rzuty rodem z judo, po których sam lądował na plecach :-)
 
Ja bym w tym wątku wolał się skupić na MMA, a nie na jakichś piłkarskich shitach, które w większości wam nie wchodzą. ;) To gdzie jakiś zawodnik przejdzie to kuźwa loteria. No chyba Hubi, że masz "pewne info" od jego żony.



Myślałem nad zagraniem Shoguna, ale Szejl to raczej wygra na punkty, tak jak to ma w zwyczaju (pojedynek jest pięciorundowy), no chyba, że się właduje znowu w jakiś głupi trójkąt. Maurycy już nie jest tym fighterem co kiedyś, wymian stójkowych będzie mało raczej - Sonnen powinien obalać + gnp. Odpuszczam ten pojedynek w ogóle. Poczekam na resztę kursów z tej gali.
 
O kurde! Wracam z kościółka, patrzę w wyniki i bump! :) Huckaba i JZ weszli!!! Żałuję tylko, że zagrałem za małe stawki. No ale cóż, 450 zl piechotą nie chodzi. Debiut na betsafe i od razu taki wynik! Szady dzięki za podsunięcie takich bajecznych kursów ;)
 
Ja bym w tym wątku wolał się skupić na MMA, a nie na jakichś piłkarskich shitach, które w większości wam nie wchodzą. ;) To gdzie jakiś zawodnik przejdzie to kuźwa loteria.


Popieram. Ja dodatkowo postawiłem na Over 2.5 rundy w Shogun-Sonnen po 1.513. Sonnen na pewno nie skończy Shoguna (a w każdym razie nie do tego czasu), a Mauricio może poddać, lub zknockoutować Amerykanina w późniejszym etapie walki.
 
No a remis Jagi to był taki pewniak że szok... Gdyby nie sfarcenie Balaja w ostatnich sekundach meczu już dawno byłoby po ptokach...


Tak jak piszą koledzy wyżej, lepiej skupiajmy się na tym o czym mamy pojęcie i o tym też piszmy w tym dziale.
 
A wygrana Huckaby była za to zajebiście pewna... jeszcze dwa lowkasy i Sefo by wygrał ten pojedynek, a Dave wcale go nie znokautował, tylko sędzia przerwał akcję którą równie dobrze mógł puścić, a Sefo ze swoją szczęką mógł to przetrwać spokojnie, szczególnie, że większość ciosów szła na jego gardę.



I ja akurat więcej wyciągnąłem na piłce niż na MMA i to w większości przy dziwacznych zakładach, pokroju trafiłem wynik meczu po kursie 9.50 dwa razy pod rząd i dorzucając jedno zdarzenie z 10zł było po 300. Na MMA dopiero teraz zaczynam lepiej wychodzić.



@Gaara lub ktoś inny



Przy jakiej wygranej betsafe blokuje konto?







EDIT: Po głębszym zastanowieniu, myślę,że najbardziej opłacalnym underdogiem na tę galę jest Alcantara, nie doceniamy go, a on pokonywał Lamasa przecież. Obym się mylił:-)
 
vaicavalo, też debiutowałem na betsafe :D W związku z tym mam pytanie. Do tej pory grałem na bet365, teraz przerzuciłem się właśnie na betsafe, wiem gdzie sprawdzać saldo oraz historię wpłat i wypłat, ale nie wiem gdzie się sprawdza historię swoich typów i wyników :(
 
Pod oknami kupon i zakłady(chyba)(prawy górny róg) masz taki przycisk historia zakładów.







EDIT: Kuźwa, patrzcie na licznik mych postów :O Same 6. Wiedzcie,że coś się dzieje.
 
No jakim cudem? To może masz nad, bo wcześniej było nad. Centralnie pod tymi oknami i pomiędzy reklamą. Ewentualnie potem zrobie screena, bo teraz na tym laptopie to dziwnie.
 
Świeża dostawa kursów. Jak ktoś się zastanawia nad Shogunem, to niech stawia, bo leci w dół

Widać też, że Alistaira stawiają, bo kurs na Browne zbliża się powoli do 3.00



Matt Brown - Mike Pyle
1.66 2.26

Joe Lauzon - Michael Johnson
1.40 3.00

Uriah Hall - John Howard
1.22 4.40

Conor McGregor - Max Holloway
1.40 3.00

Chael Sonnen - Mauricio Shogun Rua
1.70 2.18

Urijah Faber - Yuri Alcantara
1.35 3.25

Alistair Overeem - Travis Browne

1.44 2.80
 
Co Wy z tym Shogunem, Gangster go obali i skontroluje w parterze. KO tutaj żadnego nie będzie, ewentualnie można na SUB Ruy postawić bo kursy w okolicach 7.00
 
Shogun tylko raz w życiu wygrał przez suba - na Randlemanie. Jeżeli Maurycy ma to wygrać to 70/30 na korzyść KO do poddania.
 
Tu nie chodzi o to ile razy Shogun wygrał przez poddanie, ale ile razy Chael przez nie przegrał :) A parter Shoguna jest niedoceniany.
 
Shogun jest tak trochę jak Wanderlei, nie wygrał nic przez poddanie bo po prostu preferuje inny styl walki , ale jego BJJ jest na poziomie moim zdaniem wystarczającym do poddania Sonnena. I mimo wszystko częściej sięga do arsenału technik kończących niż Silva. Próbował poddań na Jonesie czy Gustaffsonie, wypróbuje na Chaelu, szczególnie jeśli Gangster go obali.



Weszło 30 zł na Shogun + Hall + Lauzon + McGregor ( jednak się przekonałem) . Zobaczymy co z tego będzie.
 
Mi wczoraj poszło Shogun-Faber-Hall-McGregor za 50. Właściwie tylko Maurycego nie jestem pewien w 100%.


I Pyle-Lauzon za 20 tak rekreacyjnie ;)


Jak to jest z limitami na betsafe? Mógłby mi ktoś wytłymaczyć?
 
Przewiduję, że gala będzie obfitować w niespodzianki, a do żadnego typu nie jestem w pełni przekonany, więc puściłem tasiemkę za 25 zł.



Browne, Rua, Faber i Pyle. Do wygrania ok. 500 zł.
 
@up



Wejdzie wszystko oprócz Fabera. ;)



Wczoraj zagrałem jeszcze singla na Pyle, czyli kończę z trzema kuponami łącznie na najbliższą galę. Szaleństwo - zawsze był jeden albo 2.
 
Faber na miękko - idzie po pas. Co do Sonnena, to nie wiem, czy da się tak łatwo poddać. Z Vinnym parter podobno ostro katował swego czasu.
 
Nie zagrać Hollowaya za 3.20 było by grzechem. Dyszka na singlu poszła, myślę, że spokojnie decyzja będzie po jego stronie.
 
zyop.png
 
Wisła Kraków, Liverpool, Man.U., Konina, Brown, Faber, Lauzon, Sonnen ,McGregor.



Kurs 53 do 1. Postawiłem 5 GBP
 
Back
Top