Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Masakra, nie spodziewałem się tak tragicznej postawy Nelsona. Dodatkowo uważam, że sędziowie dali w prezencie wygraną Shieldsowi. To jest najnudniejszy i najbardziej drewniany zawodnik jakiego znam. Te "low kicki" polegające na smyrnięciu stopą piszczela przeciwnika to jakaś kpina. Evans się odbudował, cóż, chyba zasłużenie wygrał, ale walka była bardzo bliska. Dobrze, że przynajmniej Jimmo nie spierdolił*.



* hajsu mego



:(
 
Ktoś w ogóle rozumie postawę Woodleya w walkę z tym TRAGICZNYM Shieldsem? Przecież taki Mańkowski by się po nim strasznie przejechał, a Woodley ani jednej próby obalenia, zero ryzyka, agresji, chęci wygrania walki. Shields był mega pasywny, na prawdę wystarczyło CHCIEĆ i walka sama by się wygrała. Strasznie byłem wkurwiony patrząc na to, co robi(a raczej nie robi) Woodley. Jako jedyny pozbawił mnie prawie 5k. Dzięki.



Jak coś to na dziś z tenisa Ulka Radwańska+ Mahut.
 
duzo przegraliscie chlopaki? niewiem dlaczego postawilem na nelsona 3 kupony:-)gala obstawiona za 120 dzieki shildsowi na singlu 60 wygralem to i tak minus -60 jimmo +hendo,,, nelson + jordan ,,,jimmo + nelosn + pearson ,,nelson + hendo i na singlu figeroa kompletna klapa 6kuponow 1 wszedl a przed walka nelsona ktory zamykal mi dwa kupony myslalem ze bedzie duzy plus a tu miocic moje marzenia zniszczyl:-)
 
Mówi się trudno,zamiast lamentowac zobaczcie jaka zajebista nastepna gala jest :D

185 lbs.: Anderson Silva (33-4) vs. Chris Weidman (9-0)
Główna karta:
145 lbs.: Frankie Edgar (15 • 4 • 1) vs. Charles Oliveira (16 • 3)
185 lbs.: Roger Gracie (6-1) vs. Tim Kennedy (15-4)

145 lbs.: Dennis Siver (21-8) vs. Cub Swanson (19-5)

Walki w FX:
185 lbs.: Tim Boetsch (15-6) vs. Mark Munoz (12-3)
185 lbs.: Chris Leben (22-9) vs. Andrew Craig (8-1)
155 lbs.: Norman Parke (17-2) vs. Kazuki Tokudome (12-3-1)
155 lbs.: Edson Barboza (MMA 11-1) vs. Rafaello Oliveira (15-5)
Walki na facebooku:
265 lbs.: Gabriel Gonzaga (14-7) vs. Dave Herman (21-5)
170 lbs.: Seth Baczynski (18-9) vs. Brian Melancon (6-2)
170 lbs.: Mike Pierce (16-5) vs. David Mitchell (12-2)

Jaram się każdą oprócz Pake vs Tokudome :-) już się nie mogę doczekać kursów
 
Mi dopiero wazenie, troche otworzylo oczy na forme Nelsona. Byl duzo bardziej spasiony niz zwykle, i podobnie jak Rogan wyobrazilem sobie, ze po tej wygranej 6 tygodni temu z Kongo, pewnie nic nie robil, tylko szamał hamburgery.



Ale, oczywiscie nie zaryzykowalem postawienia na Miocicia...
 
U mnie 100 w plecy :-). Zagrałem w końcu Evansa, ale w połaczeniu z Barrym i Nelsonem, którzy koncertowo przewalili.
 
No i teraz jestem spłukany, nie mam ani grosza na betsafe po tym chujowym tygodniu... Ehh, odpoczywam na tydzień conajmniej od obstawiania, zawsze mi taka przerwa dobrze robi.
 
Weidman to wygra i da zarobić fanom MMA z łbem na karku, którzy widzą wyraźne słabości Andersona, które Chris najpewniej skrzętnie wykorzysta.
 
Ja siebie też uważam za fana MMA "z łbem na karku", znam wartość umiejętności Andersona i zauważyłem znaczną poprawę tdd u niego, dlatego postawiłem już hajsy na Pająka i to bez większego zawachania. :) Do tego Rory MacDonald i mamy ładny łączny kurs 2,0
 
Wow silva i ROry idą po 2?



236534d1366613981-presentarsela-tus-padres-not-bad-psd81138.png
 
Kurs na Weidmana jest świetny,ale to jest Pająk. W pięć rund zawsze znajdzie czas żeby coś wymyślić dlatego chyba nie będę grał tej walki.
 
jak dla mnie diablo jest na przegranej pozycji-nie wiedzialem ze az taki kurs bedzie na niego-mimo to bym nie stawial na polaka
 
Włodarczyk jest i świetny technicznie i ma uderzenie z którym mógłby nokautować ludzi w ciężkiej, jak dla mnie pas wraca do Polski razem z Krzyśkiem...



Walka może i będzie wyrównana ale Czakijew poleci na deski :)
 
Tak jak myślałem kurs na Diablo rośnie (przypominam że na początku było 1,95 do 1,85) dlatego że poleciały pewnie niebotyczne stawki na Rosjanina z kieszeni bogaczów...



Cytat z ringpolska utwierdził mnie w tym przekonaniu:

Kurs na wygraną Rosjanina pod naciskiem dużej ilości zakładów spadł już do poziomu 1,31 (trzydzieści jeden groszy zysku za każdą postawioną złotówkę). Zwycięstwo "Diablo" jest dzisiaj według analityków bukmacherskich warte kursu 3,30. Kilkanaście dni temu kursy na wygrane obu pięściarzy były równe.


Pewnie sędziowie są już załatwieni i jeżeli nie przez nokaut to Diablo tego nie wygra, a że ponoć jest w formie życia to 100-ka poleci właśnie na Krzyśka :)
 
ja tam stawiam krzyska, ostatnio ladnie zawalczyl. a i leb urwac moze w koncowce. o kondycje jak zawsze nie ma sie co martwic
 
no naprawde można sie skusić na ten kurs ;) tylko boje się że walka bedzie rozstrzygana przez sędziów i wtedy wiadomo jak bedzie...
 
Brazylia vs. Meksyk - 1 (1.34)



Włochy vs. Japonia - 1 (1.76)



Krasnodar vs. Shakhtar Donieck - 2 (1.96) !



AKO - 4.62
 
Back
Top